اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین نرخ تورم را در جهان دارند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین نرخ تورم را در جهان دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ثبت بالاترین نرخ تورم در استان هرمزگان؛ شکاف تورم دهک‌ها به ۴.۷٪ رسیدمرکز آمار ایران با اعلام افزایش ۴.۴ درصدی نرخ تورم نقطه به نقطه در تیرماه گذشته، گزارش داد که بالاترین سطح این نرخ تورم با ۳۲ درصد در استان هرمزگان و کمترین آن با ۲۱.۴ درصد در استان آذربایجان غربی برآورد شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در اتفاقی نادر، کوسه سفید یک زن را در سواحل شمال‌شرقی آمریکا کشتکوسه سفید در سواحل ایالت مین، در شمال شرقی آمریکا یک زن ۶۳ ساله اهل نیویورک را کشت. این نخستین مرگ ثبت شده بر اثر حمله کوسه‌ها در این ایالت آمریکا است. کوسه‌های سفید معمولا در آب‌های این بخش اقیانوس اطلس دیده نمی‌شوند چرا که آب ان معمولا سردتر از اقلیم زیست آنهاست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات نرخ تورم دهکهای هزینه‌ای در تیر ماه/افزایش 10 درصدی تورم نقطه‌ای دهک دهم در یک ماه+جدول- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات نرخ تورم دهکهای هزینه‌ای در تیر ماه نشان میدهد،تورم نقطه‌ای دهک دهم حدود 10 درصد افزایش یافته است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

صنعت گردشگری جهان در ۵ ماه ۳۲۰ میلیارد دلار زیان کردسازمان جهانی گردشگری با انتشار بیانیه‌ای رسانه‌ای اعلام کرد، زیان صنعت گردشگری در جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا در فاصله ژانویه تا ماه مه گذشته به بیش از ۳۲۰ میلیارد دلار رسیده که این رقم ۳ برابر زیان این صنعت در دوران بحران مالی سال ۲۰۰۹ میلادی است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مونتاژ بزرگترین پروژه همجوشی هسته‌ای جهان در فرانسه آغاز شداین پروژه در جنوب فرانسه اجرا خواهد شد و هفت کشور چین، هند، ژاپن، کره جنوبی، روسیه، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا همچنین اتحادیه اروپا نیز در تامین بودجه و اجرای آن مشارکت خواهند داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین: باید دست در دست اتحادیه اروپا برای احیای اقتصاد جهان تلاش کنیمچین و اتحادیه اروپا قرار است در زمینه پیشگیری از ابتلا به نوع جدید ویروس کرونا و تولید واکسن بیماری «کووید ۱۹» با یکدیگر همکاری کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »