اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانیان در سال 1400

26/12/1400 01:14:00 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| بیشترین جست‌وجوی گوگل ایرانیان در سال ۱۴۰۰ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

یکی از جالب‌ترین آمارها درباره جست‌وجوی سال ۱۴۰۰، نبود کلیدواژه انتخابات ریاست‌جمهوری بود! بر اساس نتایج جست‌وجوی گوگل به نظر می‌رسد برای مردم ایران نه تنها انتخابات مهم نبود، بلکه توافق هسته‌ای هم چندان اهمیت نداشت و دنبال مشکلات خاص خود بودند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

طالب به‌مثابه قربانی | نرگس کارخانه‌ای

اول که یکی از آنها را دیدم، تقریبا هنوز وارد افغانستان نشده بودم. باور نمی‌کردم تجربه یکی از عمیق‌ترین لایه‌های افغانستان به این سرعت، چند قدم آن طرف‌تر از مأموران مرز ایران، خودش را به من رسانده باشد. مردی نه‌چندان بلند، با چشمانی سرمه‌کشیده به رنگ طوسی، همان رنگ معروفی که منتظر بودم در افغانستان ببینم. طالبی بود که هیچ فارسی نمی‌دانست و با دستاری مشکی به دور سر، پاسپورت‌ها را بررسی می‌کرد و سمت‌و‌سوی جایی را نشان می‌داد که باید می‌رفتیم. از آنجا به بعد هم تنها نبودم، هرکجا می‌رفتم مردی از طالبان همراهم بود که اغلب تنها پشتون می‌دانستند و طوری رفتار می‌کردند که انگار من آنجا نیستم. یک بار هم که متوجه نگاه زیر‌چشمی یکی از آنها شدم، دستپاچه نگاهش را دزدید. روزهای بعد فهمیدم تنها او نیست که دیدن یک زن برایش سخت است. سفر از هرات شروع شد و در تمام روزها و شهرهای بعد، اثر و حضور طالبان دائمی بود، همه جا و هر لحظه. حالا باید هر یک از عکس‌هایی را که در اخبار و تلویزیون از افغانستان دیده‌ بودم، زندگی می‌کردم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

امسال تلفات چهارشنبه‌سوری در ایران بیش از دو برابر سال گذشته بود

اعزام به مرخصی یک زندانی سیاسی کرد بعد از ۱۷ سال

ایران ۱۰ هواپیما با عمر ۱۵ تا ۲۰ سال خرید

افزایش ٢٠ درصدی تماس با آتش نشانی نسبت به سال گذشتهمدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از افزایش ٢٠ درصدی تماس‌های چهارشنبه سوزی نسبت به سال گذشته خبر داد.

دادستانی روسيه برای الکسی ناوالنی، منتقد پوتین، ۱۳ سال زندان درخواست کردالکسی ناوالنی که هم اکنون حکم دو سال و نیم زندان را در یکی از زندان‌های امنیتی حومه مسکو سپری می‌کند در دادرسی جدید به کلاهبرداری و سرپیچی از حکم دادگاه متهم شده است.

آزادی مدیر وبسایت نارنجی پس از هشت سال