اینفوگرافی| آمار فروش سینمای ایران - هفته اول بهمن ۱۴۰۰

07/11/1400 04:57:00 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| آمار فروش سینمای ایران- هفته اول بهمن ۱۴۰۰ 👈مشاهده تصویر باکیفیت فرهنگی EtemadOnline

دینامیت همچون هفته‌های گذشته صدرنشین جدول فروش است. این فیلم همچنان در فروش روندی صعودی را طی می‌کند و مخاطبانش روز به روز در حال افزایش است.

دیدگاه خود را اینجا بنویسید:.طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 141 میلیون و 98 هزار و 118 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است..با گذشت دقیقا دو سال از ورود ویروس"سارس کوو ۲" به آلمان، آمار ۲۴ساعته مبتلایان جدید به کرونا در این کشور رکورد شکست..طبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 141 میلیون و 252 هزار و 329 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است..

ارسال دیدگاه..آنکارا/ خبرگزاری آناتولی.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 141 میلیون و 98 هزار و 118 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

آمار ابتلای روزانه به کرونا در آلمان به۲۰۰هزار نفر رسید | DW | 27.01.2022درست دو سال بعد از شناسایی اولین مورد ابتلا به کرونا در موسسه‌ای در مونیخ آلمان، آمار مبتلایان جدید به این ویروس در این کشور به بیش از ۲۰۰هزار تن رسیده است.

آخرین آمار و روند واکسیناسیون کرونا در ترکیهطبق اعلام وزارت بهداشت ترکیه تا کنون 141 میلیون و 252 هزار و 329 دوز واکسن کرونا در سراسر ترکیه تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی

تعداد موارد ابتلا به کرونا روزانه تا ۵۰ درصد افزایش پیدا می‌کند/ پیش‌بینی ۵ رقمی شدن آمار مبتلایانعضو کمیته علمی کشوری کرونا گفت: آمارها نشان می‌دهد که روند ابتلا به کرونا به شدت روبه افزایش بوده و زمانی که آمار مبتلایان به این اندازه افزایش پیدا می‌کند، میزان بستری در آی سی یو نیز طبیعتا بالا خواهد رفت.

ولید جنبلاط : ایران به‌خاطر دولت‌های عربی قدرت بیشتری در لبنان پیدا کرده استولید جنبلاط، رهبر دروزی‌های لبنان روز پنج‌شنبه ۷ بهمن گفت، ایران هم‌اکنون قدرت بیشتری در لبنان پیدا کرده چرا که دولت‌های عربی این کشور را رها کرده‌اند.

ابلاغيه معاون اول رییس جمهور براي حمايت از بازار سرمايهابلاغيه معاون اول رییس جمهور براي حمايت از بازار سرمايه معاون اول ریيس جمهور تصميمات جلسه چهل و دوم ستاد هماهنگي اقتصادي دولت مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۵ در خصوص حمايت از بازار سرمايه را ابلاغ كرد. مگه حرف رییس جمهور خریدار داره 😂 دیروز تو تلویزیون گفت امروز صبح باید وزیر و رییس بورس بیاد توضیح بده تا حالا پیداش نشده لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند. دست در جیب ملت و صندوق ذخیره ارزی برای جبران ضرر بازندگان بورس.حکومت سر ملت کلاه گذاشته .تاوانش را باید صندوق ملت پس بده؟