اینفوگرافی| چرا خوزستان با مشکلات آبی روبرو شده است؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| چرا خوزستان با مشکلات آبی روبرو شده است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چرا خوزستان آب ندارد؟به گفته یک استاد دانشگاه؛ مفتضح‌ترین طرح در حوزه آب، انتقال از سرشاخه‌های کارون و دز است که از نظر موازین بین‌المللی و یونسکو نیز قابل توجیه نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بدافزار اسرائیلی فروخته شده به نظام‌های استبدادی علیه روزنامه‌نگاران استفاده می‌شودشانزده سازمان رسانه ای خبر دادند که بسیاری از فعالان سیاسی و حقوق بشر و روزنامه‌نگاران در سراسر جهان، هدف بدافزاری شده‌اند که شرکت اسرائیلی «ان‌.اس‌.او» به کشورهای «استبدادی» فروخته است. چه شرم آور !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عددنما| منابع مسدود شده ایران در کره و ژاپن چقدر است؟برآوردها حکایت از آن دارد که بالغ بر 15 میلیارد دلار منابع بلوکه شده آزاد خواهد شد؛ این در حالی است که بانک مرکزی در سال گذشته حدود 9 میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی اختصاص داده است نوش جان حوثی ها و حزب الله و حماس.... مردم ایران هم به معضل سگ گردانی و حجابشون برسند
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

حمله پهپادی آمریکا به شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران در سوریه؛ اخبار ضد و نقیض از محموله منهدم شدهدو مقام شبه نظامی عراقی از حمله روز یکشنبه هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی(پهپاد) به یک کامیون متعلق به شبه نظامی مورد حمایت ایران در شرق سوریه خبر دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا خوزستان آب ندارد؟به گفته یک استاد دانشگاه؛ مفتضح‌ترین طرح در حوزه آب، انتقال از سرشاخه‌های کارون و دز است که از نظر موازین بین‌المللی و یونسکو نیز قابل توجیه نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

۱۱۵۰ میلیارد تومان برای خوزستان پرداخت شد۱۱۵۰ میلیارد تومانی که سازمان برنامه و بودجه از تخصیص آن برای رفع مشکلات خورستان خبر داده بود، امروز پرداخت شده است. بسیار شگفت انگیز است كه نظامي مثل جمهوري اسلامي در ٤ دهه‌ اخير هميشه و در همه‌ ابعاد فكر و توجه ملتش بسوي كربلا و عطش بچه های امام حسین جلب کرده؟! اما درتمام این مدت مردمان عرب ایرانی که همان زبان عربی مثل بچه های امام حسین صحبت میکنند بدجوری در مضیقه ی آب قرار گذاشته بوده 🤔 باورمون بشه ؟ یا ۱ میلیارد دادن بابت این جریان و ۱۱۴۹ میلیارد رو هزینه سازی کردن بین خودیا آشون ؟ آخر دولته و .......
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »