اینفوگرافی| هر یک دقیقه در اینترنت چه می‌گذرد؟

08/08/1400 09:14 ق.ظ

📊 اینفوگرافی| هر یک دقیقه در اینترنت چه می‌گذرد؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

روز 29 اکتبر در تقویم به عنوان روز جهانی اینترنت ثبت شده است. به مناسبت روز جهانی اینترنت، نگاهی به می‌اندازیم به آمار این شبکه جهانی که زندگی بدون آن دیگر ممکن نیست.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

آغاز بارندگی در برخی استان‌ها طی دو روز آینده/ بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیرآغاز بارندگی در برخی استان‌ها طی دو روز آینده رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا ضمن اشاره به بارندگی در بخش‌هایی از کشور طی دو روز آینده و تداوم آن در برخی مناطق تا پنج آتی، از بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر خبر داد.

کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند🔺کشورهای «گروه ۲۰» برابری واکسیناسیون در جهان را در رم به بحث می‌گذارند گزارش جدید گروه مبارزه با فقر «وان» نشان می‌دهد از بیش از ۶۵۷ میلیون دز واکسن وعده داده شده توسط کشورهای گروه ۲۰، حدود ۴۴ درصد تحویل داده شده است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

فشار بین‌المللی به ایران برای بازگشت به مذاکرات برجام در وین | DW | 28.10.2021آمریکا و متحدان اروپایی‌اش طی هفته‌های اخیر گذشت زمان را به زیان رسیدن به توافق در مناقشه هسته‌ای اعلام کرده بودند. اکنون روسیه و چین نیز از جمهوری اسلامی درخواست کرده‌اند برای حل اختلافات به این مذاکرات بازگردد.

بعد از ۲۲۶ روز هنوز دولت جدید در هلند تشکیل نشده استبا وجود مذاکرات فراوان هنوز احزاب مختلف در هلند نتوانسته‌اند بر سر تشیکل دولت جدید به توافق برسند و طولانی‌ترین دوره مذاکره برای تشکیل دولت در این کشور را به ثبت رسانده‌اند.

مدارس باید حداقل یک روز در هفته باز باشندسرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه الگوی بازگشایی ما از ۱۵ آبان به بعد الگوی ترکیبی است که بستگی به ظرفیت مدرسه دارد گفت: مدارس باید حداقل یک روز در هفته باز باشند و امکان ندارد مدرسه‌ای خودش تصمیم بگیرد که آموزش هایش را به طور کامل در فضای مجازی ادامه بدهد. باید حداقل ارتباط با مدرسه برقرار باشد.

ملاقات همسر نازنین زاغری با وزیر امور خارجه بریتانیا در پنجمین روز اعتصاب غذاولی منی که به جرم ایرانی بودن سالها زیر شکنجه استرالیا بودم و برای رسیدن به آزادی ماه‌ها تو انفرادی اعتصاب خشک کردم اصلن مهم نبودم و نیستم چون به هیچ جا وابسته نیستم.