اینفوگرافی| آمار فروش سینمای ایران - هفته سوم آذر 1400

19/09/1400 12:19:00 ق.ظ

اینفوگرافی| آمار فروش سینمای ایران- هفته سوم آذر ۱۴۰۰ 👈مشاهده تصویر باکیفیت فرهنگی EtemadOnline

تقریباً هر کدام از فیلم‌های پرفروش این هفته، بالای نیم میلیارد تومان فروش داشته‌اند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کامل کرونا در ایران و جهانآمار واکسن کرونا در ایران رشد بسیار خوبی داشته و تقریبا می‌توان گفت واکسیناسیون در ایران به اندازه کشورهای توسعه یافته شده است.

آمار خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بازداشت‌شده در جهان باز هم رکورد زد | DW | 09.12.2021کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران (CPJ) می‌گوید، شمار خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بازداشتی در جهان باز هم رکورد زده است. در سال جاری میلادی ۴۲ خبرنگار نیز جان باخته‌اند.

فروش لباس تاناکورا ممنوع!فروش لباس تاناکورا ممنوع! عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تاکید کرد که فروش پوشاک تاناکورا، به دلیل مسائل بهداشتی و قاچاق بودن این نوع پوشاک، ممنوع است و در صورت برخورد با این نوع فروشگاه‌ها، پلمب می‌شوند.

سنای آمریکا از طرح فروش موشک به عربستان حمایت کرد🔺سنای آمریکا از طرح فروش موشک به عربستان حمایت کرد ▪️سنای آمریکا قطعنامه‌ای را که فروش ۲۸۰ موشک هوا به هوای پیشرفته میان برد به عربستان سعودی ممنوع می‌کرد، رد کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: آمریکا به عربستان موشک میفروشه فرانسه به امارات هر دو به برکت وجود جمهوری اسلامی تروریست. هیچوقت اینها دست از حمایت از این رژیم برنخواهند داشت مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

عمو داوود، قدیمی‌‌ترین پیتزا فروش تهران درگذشتمن که واقعا نمی‌فهمم چرا این خبر اینقدر باید نشر داده بشه؟! یعنی پیتزا فروشی اینقد مهم بوده؟ اصلا اونائی که کامنت آخ یادش بخیر میذارن میدونن چرا نظر میدن؟ یا نظر دادنشون میدن! هی لوله گاز!

تاج جواهر متعلق به همسر ناپلئون به قیمت بیش از ۷۰۰ هزار یورو به فروش رفتاین تاج که با جواهراتی با ارزش و کمیاب متعلق به دوران روم باستان تزئین شده است روز سه‌شنبه به یک فروشنده ناشناس فروخته شد.