اینفوگرافی| کیفیت هوای تهران در سال 99 چگونه بود؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| کیفیت هوای تهران در سال ۹۹ چگونه بود؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کیفیت هوای تهران برای گروه‌های حساس همچنان ناسالم استبراساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در صبح روز جمعه (۶ فروردین) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت و در طول روز با افزایش ناپایداری جوی، رشد ابر و احتمال وقوع رگبار پراکنده شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رکوردشکنی بستری‌های کرونا در تهران نسبت به پنج ماه گذشتهزالی: در حال حاضر بستری‌ها در استان تهران از ۳۷۱۲ نفر گذشته است این تعداد بستری در طول پنج ماه اخیر رکوردشکنی محسوب می‌شود در هفته دوم فروردین در همه شاخص‌ها آمارها به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرده بالاترین میزان بستری نیز مربوط به ۱۲ و ۱۳ فروردین است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نخست وزیر کره جنوبی فروردین ماه به تهران می‌آیدنخست وزیر کره‌جنوبی فروردین ماه به تهران می‌آید یک شبکه کره‌ای گزارش داد که نخست‌وزیر این کشور در آینده نزدیک عازم تهران خواهد شد تا درباره موضوع آزادسازی نفت کش توقیف شده کره‌ای با مقامات ایرانی رایزنی کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تهران تا یک ماه دیگر در قله پیک چهارم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادامه پیک کرونا در تهران تا یک ماه دیگر / احتمال جهش جدید ویروس در ایرانمعاون درمان ستاد کرونا در استان تهران با اشاره به روند افزایشی این بیماری در پایتخت، تاکید کرد: تصور می‌کنم تا یک ماه آینده در پایتخت به آرامشی که مدنظرمان است نرسیم. این آرامش زمانی ممکن است رخ دهد که میزان بیماران سرپایی کاهش یابد؛ تا به این ترتیب دو هفته بعد از آن تعداد بستری و چهار هفته بعد موارد فوتی کاهش یابد. واکسیناسیون رو دیر شروع کردند ، بیچاره مردم و بی عقلیها ...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »