اینفوگرافی| مردم ایران، قربانی تروریسم

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| مردم ایران، قربانی تروریسم 👈مشاهده تصویر باکیفیت سیاسی EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم رسالت مهمی در کاهش شیوع کرونا دارند/نگران سفرهای غیرضروری به شمال کشور هستیممعاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با بررسی‌های علمی دریافته‌ایم که با افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، شاهد کاهش شیوع کرونا می‌شویم و این موضوع رسالت مهم مردم در کاهش شیوع این ویروس را برجسته کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است /کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیریدمعاون وزیر بهداشت: *خوشبختانه هیئت‌های مذهبی تاکنون به خوبی مراسمات سوگواری و عزاداری‌های محرم را مدیریت کرده‌اند *نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است *کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیرید/ (عکس آرشیوی است)
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شادی صدر: شهیندخت مولاوردی در دادگاه مردم نمره زیر صفر گرفت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فرد هتاک به مردم شمال دستگیر شدفرد هتاک به مردم شمال دستگیر شد دادستان ساری از دستگیری فرد هتاک به مردم شمال در فضای مجازی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مدیریت اینترنت نباید در دست دولت باشد/ کنترل فضای مجازی در اختیار نهادی زیر نظر رهبری قرار گیرد/ متاسفم که مردم به پیام‌رسان اسرائیلی «تلگرام» اعتماد می‌کنندنماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم اینترنت و شبکه مجازی نباید در دست دولت باشد؛ در بعضی از کشورها اینترنت در دست نهادهای نظامی است در کشور ما هم می‌تواند در دست نهادی باشد که زیر نظر رهبری کار می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گزارش|‌جولان مسافران کرونایی در جاده‌های مازندران / مردم هیچ اعتنایی به توصیه‌های مسئولان بهداشتی ندارند- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم - Tasnimجولان مسافران کرونایی در جاده‌های مازندران فرمانده پلیس راه مازندران: متاسفانه مسافران هیچ اعتنایی به توصیه‌های مسئولان بهداشتی ندارند و به سهولت در پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و سطح شهرها تردد دارند کرونا هم اکنون ترافیک در ورودی محورهای کندوان، ابتدای جاده چالوس، محور هراز، شهر آمل، نور، نوشهر و تنکابن و رامسر بسیار شدید گزارش شده است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »