اینفوگرافی| مردم ایران، قربانی تروریسم

08/06/1399 03:20:00 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| مردم ایران، قربانی تروریسم 👈مشاهده تصویر باکیفیت سیاسی EtemadOnline

در تاریخ هشتم شهریورماه 1360، گروهک منافقین محمدعلی رجایی، رئیس‌جمهور و محمدجواد باهنر، نخست‌وزیر ایران را ترور کردند. به همین دلیل این روز در تقویم «روز مبارزه با تروریسم» نام گرفته است. البته طی 40 سال گذشته چندین گروه تروریستی علیه ایرانیان به جنایت پرداخته‌اند اما یک بررسی آماری نشان می‌دهد قربانیان اصلی ترورها، مردم عادی بوده‌اند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

DW Persian دویچه‌‌وله فارسی

در پادکست 'آواهای کم شنیده از دیروز تا امروز' قطعه 'بوسه عید' با صدای پروین، شعری از محمدعلی بهمنی و آهنگسازی منوچهر لشگری را می‌شنوید که در دستگاه سه‌گاه در سال ۱۳۴۹ منتشر شده است. @dw_farsi ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مردم رسالت مهمی در کاهش شیوع کرونا دارند/نگران سفرهای غیرضروری به شمال کشور هستیممعاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با بررسی‌های علمی دریافته‌ایم که با افزایش رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم، شاهد کاهش شیوع کرونا می‌شویم و این موضوع رسالت مهم مردم در کاهش شیوع این ویروس را برجسته کرده است.

نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است /کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیریدمعاون وزیر بهداشت: *خوشبختانه هیئت‌های مذهبی تاکنون به خوبی مراسمات سوگواری و عزاداری‌های محرم را مدیریت کرده‌اند *نگرانی ما سفرهای مردم به شمال کشور است *کرونا را طولانی‌مدت‌تر در نظر بگیرید/ (عکس آرشیوی است)

شادی صدر: شهیندخت مولاوردی در دادگاه مردم نمره زیر صفر گرفت

فرد هتاک به مردم شمال دستگیر شدفرد هتاک به مردم شمال دستگیر شد دادستان ساری از دستگیری فرد هتاک به مردم شمال در فضای مجازی خبر داد.

مدیریت اینترنت نباید در دست دولت باشد/ کنترل فضای مجازی در اختیار نهادی زیر نظر رهبری قرار گیرد/ متاسفم که مردم به پیام‌رسان اسرائیلی «تلگرام» اعتماد می‌کنندنماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم اینترنت و شبکه مجازی نباید در دست دولت باشد؛ در بعضی از کشورها اینترنت در دست نهادهای نظامی است در کشور ما هم می‌تواند در دست نهادی باشد که زیر نظر رهبری کار می‌کند.

گزارش|‌جولان مسافران کرونایی در جاده‌های مازندران / مردم هیچ اعتنایی به توصیه‌های مسئولان بهداشتی ندارند- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم - Tasnimجولان مسافران کرونایی در جاده‌های مازندران فرمانده پلیس راه مازندران: متاسفانه مسافران هیچ اعتنایی به توصیه‌های مسئولان بهداشتی ندارند و به سهولت در پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و سطح شهرها تردد دارند کرونا هم اکنون ترافیک در ورودی محورهای کندوان، ابتدای جاده چالوس، محور هراز، شهر آمل، نور، نوشهر و تنکابن و رامسر بسیار شدید گزارش شده است