اینفوگرافی| تاریخچه طالبان در یک نگاه

14/06/1400 08:54:00 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| تاریخچه طالبان در یک نگاه 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline

پس از خروج نیروهای شوروی از افغانستان و آغاز جنگ داخلی در این کشور، طالبان به عنوان موثرترین بازیگر سیاسی در 25 سال گذشته باقی مانده و حالا قدرت را برای دومین‌بار به دست گرفت...به گزارش ایسنا، نتایج کشتی‌گیران ایران در این مسابقات که به شرح زیر است:."عادل عزیزی" همان عکاسی است که اخبار کتک خوردنش دست به دست می شود..

.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

اینفوگرافی| مقاومت پنجشیر افغانستان در یک نگاهاستان پنجشیر تا نیمه شهریور 1400، تحت کنترل جبهه مقاومت در برابر طالبان قرار دارد و تنها استان افغانستان است که پس از سقوط کابل به کنترل طالبان در نیامده است.

۳ طلا و یک برنز در انتظار فرنگی کاران ایران در تورنمنت صربستان۳ فرنگی‌کار تیم ملی کشتی به دیدار فینال جام ایوانوویچ راه یافتند.

جزئیاتی از کتک خوردن یک عکاس در فرمانداری اراکدر روزهای اخیر اخباری از ضرب و شتم یک خبرنگار در فرمانداری اراک در فضای مجازی منتشر شد که موجی از واکنش‌ها را به راه انداخت.

جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی، تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی استوزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین تکریم و معارفه قائم مقام وزیر و رؤسای سابق و جدید مرکز هیئت‌های امنا و ممیزه گفت: جا به‌جاشدن مدیران در آموزش عالی به معنای ناتوانی نیست بلکه تزریق یک روح و انرژی جدید به سیستم مدیریتی است.

۶۱۰ فوتی جدید کرونا در کشور / ۲۴۶ شهرستان در وضعیت قرمز۶۱۰ فوتی و ۲۵۸۷۰ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۲۵۸۷۰ نفر *جانباختگان جدید: ۶۱۰ نفر *مجموع مبتلایان: ۵۱۲۹۴۰۷ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۴۳۶۲۸۱۴ نفر *مجموع جان‌باختگان: ۱۱۰۶۷۴ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۲۹۱۵۲۵۲۷

نقش تحولات افغانستان در تبدیل قطر به بازیگری مهم در سیاست جهان | DW | 05.09.2021نفوذ قطر از زمان گشایش دفتر سیاسی طالبان در دوحه تا نقش این کشور در خروج شهروندان خارجی از افغانستان افزایش یافته است. قطر در سایه تحولات اخیر افغانستان و به قدرت رسیدن طالبان تبدیل به 'ژنو خاورمیانه' شده است. یه کتاب باید بنویسن به نام «چگونه خاورمیانه را نفهمیم» بعد توش همه چیزشو با اولین چیزی که میاد تو ذهنشون مقایسه بکنن! اونوقت سود المان چیه این وسط؟ اسلحه که نمیتونه بفروشه! ژنو خا‌رمیانه یا زادگاه تروریسم؟