اینفوگرافی| کلاب‌هاوس چیست؟

04/01/1400 09:52 ق.ظ

📊 اینفوگرافی| کلاب‌هاوس چیست؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

کلاب‌هاوس (Clubhouse) یک اپلیکشن شبکه اجتماعی مبتنی بر چت‌های صوتی است. به معنای دیگر می‌توان کلاب‌هاوس را یک پادکست زنده نامید.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

اینفوگرافی| اُتیسم چیست و چه نشانه‌هایی دارددوم آوریل هر سال روز جهانی آگاهی از اُتیسم است. اُتیسم نوعی اختلال رشدی (از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی و کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود.

اینفوگرافی| اف‌ای‌تی‌اف (FATF) چیست و چرا مهم است؟ابتدا باید بدانیم که FATF یک قرارداد نیست، بلکه «گروه ویژه اقدام مالی پول‌شویی» (اف‌ای‌تی‌اف) سازمانی بین دولتی است که در سال 1989 تاسیس شد. این سازمان مجموعه قوانینی دارد که هدف ان جلوگیری از پول‌شویی است.

صالحی در کلاب‌هاوس: بحث نشست وین فنی خواهد بود/ بحث هسته‌ای متاسفانه سیاسی شده استعلی اکبر صالحی امشب در نشستی در کلاب هاوس با عنوان 'انرژی هسته‌ای و ایران' درباره نشست سه‌شنبه آینده در وین گفت. خیلی میخواهند مردمی نشان دهند 👎 تا جایی که یادم میاد سیاسی بود

وزیر ارتباطات ایران: اپراتورهای مختل‌کننده کلاب‌هاوس روزی۵۰ میلیارد تومان جریمه شونداین وزارتخانه علیه این شرکت‌های کارور به دلیل ایجاد اختلال «عمدی» در کلاب‌هاوس، نزد مقام قضایی شکایت کرده است. جریمه به اسم مردم به کام دولت :)) این وزیر بیسواد چرا برای مختل کنندگان تلگرام و توئیتر جریمه نمیبنده تلگرام و بعضا یوتیوب که برخی از مردم از آنجا درآمد داشتن از طریق فروش اینترنتی یا آموزش و غیره و ذالک رو چرا جریمه نکردی آقای وزیر؟ الان کلاب هوس چه نفعی واسه مردم داره؟ خلاصه بگم یک خائن به کشور هستی خاک عام بر سرت ابله

نسخه رسمی کلاب‌هاوس برای گوشی‌های اندرویدی به زودی عرضه می‌شودکلاب‌هاوس، شبکه اجتماعی صدامحور و ویژه برگزاری نشست‌های صوتی، روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت (۳ مه) اعلام کرد تست آزمایشی نسخه بتای اپلیکیشن خود را برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی آغاز کرده و طی هفته‌های آینده نسخه رسمی آن را به بازار عرضه می‌کند.