اینفوگرافیک/ باورهای اشتباه درباره قرنطینه خانگی/40 درصد مبتلایان کرونا؛ بدون علامت- گرافیک و کاریکاتور اینفوگرافیک تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

باورهای اشتباه درباره قرنطینه خانگی ۴۰ درصد مبتلایان کرونا، بدون علامت هستند

اینفوگرافیک/ باورهای اشتباه درباره قرنطینه خانگی/۴۰ درصد مبتلایان کرونا؛ بدون علامتچندباور اشتباه درباره قرنطینه خانگی/۴۰ درصد مبتلایان کرونا؛ بدون علامت / شکوهی،متخصص عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: 🔹با تغییراتی که در ویروس رخ داده، تعداد ویروس‌هایی که در سیستم تنفسی بدن

فرد بیمار وجود دارد افزایش یافته و این مسئله احتمال انتقال ویروس را بسیار بیشتر می‌کند.🔹بسیاری از افراد مبتلا فکر می‌کنند همین که خود را داخل منزل قرنطینه کنند کفایت می کند؛ درحالی که منظور از قرنطینه، قرنطینه کردن داخل اتاق مجزاست و فرد مبتلا تا جای امکان نباید از اتاق خارج شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تسنیم جان چرا راجع به ایمیلهای لو رفته هيلاري_كلينتون چیزی نمینویسی؟ از ارتباط شاش قاسم یا هیلاری! از داعش که لکه ننگ دولت اوباما و ج.ا . چرا خفه خون گرفتید؟😄😄😄😄😄

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معصومه مهرعلی از تأثیری می‌گوید که شجریان از قمر گرفت و اثری که بر آواز زنان گذاشت - BBC News فارسیدر‌گذشت محمدرضا شجریان: گفت‌و‌گو با معصومه مهر علی خواننده و از شاگردان محمدرضا شجریان Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تاثیری که محمدرضا شجریان بر مردم تاجیکستان گذاشت - BBC News فارسیبازخوانی سفر محمدرضا شجریان به تاجیکستان در اوائل دهه ١٩٩٠ میلادی و خداوند باغ تصمیم گرفت شجر را در چه زمانی قطع کند. یعنی رید به اونجا هم؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افغانستان؛ روایت رنج زنانی که تن به معاینات اجباری نسائی دادند«خواهرش به‌شدت گریه می‌کرد. پدر و مادرش از شرم اینکه دخترشان باکره نباشد، نیامده بودند. مرد جوانی از پشت در فریاد می‌زد و می‌خواست که به داخل اتاق معاینه بیاید.» گزارش مریم شاهی از رنج زنان افغانستان که تن به معاینه اجباری بکارت داده‌اند را بخوانید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ و جو بایدن موافقت کردند که در آخرین مناظره در نشویل شرکت کنند🔺پرزیدنت ترامپ و جو بایدن موافقت کردند که در آخرین مناظره در نشویل شرکت کنند ⚡️پرزیدنت دونالد ترامپ و جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ۱۰ روز دیگر در دومین و واپسین مناظره انتخاباتی خود در شهر نشویل شرکت خواهند کرد. این همه تضاد و کنتراست چجوری ممکنه ؟! بالاخره آمریکا پولدار تر شده یا فقیر تر ، طبق چه سندی ؟ بالاخره این حجم از اتحاد اعراب با اسرائیل خوبه یا بد ؟! به اضافه ی تحریم ایران منطقه و جهان رو آرام کرده یا پر تنش ؟! ج.ا ضعیف شده یا قوی ؟! ترامپ مالیات داده یا نه ! چرا هیچ سندی نیست ؟ گفتم که! از نقش جیمی کارتر در انقلاب ایران صحبت کنید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۴۵ ضربه شلاق برای معلمی که یک کاریکاتور کشید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۰ نکته که «نباید انجام دهید» تا در زندگی امروز کامیاب شوید۱۰ نکته که «نباید انجام دهید» تا در زندگی امروز کامیاب شوید این مطلب را بخوانید 🔽 جالب اینجاست که همتون با هم سکوت کردین همتون با همین؟؟؟؟ ایمیلهای_هیلاری
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »