اینفوگرافیک/ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر!- گرافیک و کاریکاتور اینفوگرافیک تسنیم | Tasnim

03/12/1399 08:04 ب.ظ

ویروس کرونای_انگلیسی مرگبارتر است!

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید اینفوگرافیک/ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر! ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر است / به گفته دانشمندان، ویروس کرونای انگلیسی، ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر است و موجب می‌شود بیماران بیشتری در بیمارستان بستری شوند.

اینفوگرافیک/ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر! ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر است / به گفته دانشمندان، ویروس کرونای انگلیسی، ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر است و موجب می‌شود بیماران بیشتری در بیمارستان بستری شوند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

خدا خودش رحم کنه مردم عزیز رعایت کنیم همگی تا انشالله ازین بحران جهانی سربلند بیرون بیاییم انشالله royaahmady55 😐 دولت انگلیسی در ایران کشنده تر است .ستاد کرونا باید تغییر کند.

شناسایی ۱۳۴ مورد مبتلا به ویروس کرونای انگلیسی در سیستان وبلوچستانشناسایی ۱۳۴ مورد مبتلا به ویروس کرونای انگلیسی در سیستان و بلوچستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: شناسایی ۱۳۴ مورد مبتلا به ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی در سطح استان حاکی از انتشار گسترده این ویروس در سطح استان است. دو‌سه تا ویروسو اعدام کنن درست میشه

پای ویروس انگلیسی به خراسان شمالی باز شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimپای ویروس انگلیسی به خراسان شمالی باز شد رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از شناسایی ۵ مورد مثبت کرونای_انگلیسی در استان خبر داد

ویروس انگلیسی به قم رسید؛ صعود مرگ روزانه کرونا در ایران به اوج یک ماه گذشتههمزمان با ادامه «خیز سنگین» کرونا در استان خوزستان، دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و اصفهان روز پنجشنبه از ورود ویروس جهش‌یافته انگلیسی به این دو شهر خبر دادند. ویروس انگلیسی به خانه پدری خوش آمدی به اميد شنيدن اخبار خوش و خوشحال كننده بدبختهای مفلوکی که خوشحالید مثلا به قم برسه چه نفعی به شما میرسه؟! بیش از یک ماهه که به تهران رسیده. قبلترش به خوزستان رسیده بود... مگه این ویروس آخوندشناسه و به بدن سایر اقشار وارد نمیشه؟! واقعا برای خر بودن، لزوما احتیاج به دو گوش دراز نیست!!!

زمان ۴۰ساله برای ریشه کنی ویروس کرونا!/ویروس با جهش بقا می‌یابدویروس شناس دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان این که ۳۰ سال قبل در حالی خبر ریشه کنی بیماری آبله اعلام شد که همه دنیا در این زمینه اقدام کردند، گفت: برای ریشه کنی ویروس کرونا به زمان ۳۰ تا ۴۰ ساله نیاز است و امید می رود همانند ویروس H۱N۱ داروی اختصاصی برای کرونا ویروس در آینده معرفی شود. خوب ۴۲ساله مامردم ایران با ویروسی بنام ج.ا مبارزه می کنیم.

کرونای انگلیسی به چهارمحال و بختیاری هم رسید/شناسایی 3 فرد مبتلا به ویروس- اخبار چهارمحال و بختیاری - اخبار استانها تسنیم | Tasnimکرونای_انگلیسی به چهارمحال و بختیاری رسید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد: ۳ مورد ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا در چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است ۲ مورد از این مورد از استان خوزستان و یک مورد از عراق وارد ایلام و سپس چهارمحال و بختیاری شده است با فراگیر شدن کرونای انگلیسی، باید بگوییم خوش به حال کسانی که با ابتلا به کرونای معمولی برای مدتی مصون هستند. با این وضعیت دسترسی مردم ایران به واکسن، احتمالا عدم رعایت پروتکل ها و ابتلا به سویه های کم خطرتر بیماری، بهترین راه مقابله باشد (ایده ای مسخره ولی واقع گرایانه)

اینفوگرافیک/ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر!

اینفوگرافیک/ ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر!

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶

ویروس کرونای انگلیسی مرگبارتر است / به گفته دانشمندان، ویروس کرونای انگلیسی، ۳۰ تا ۷۰ درصد کشنده‌تر است و موجب می‌شود بیماران بیشتری در بیمارستان بستری شوند.

به اشتراک بگذارید: