اینفوگرافی| تهرانی‌ها درباره حضور افغانستانی‌ها در این شهر چه نظری دارند؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

📊 اینفوگرافی| تهرانی‌ها درباره حضور افغانستانی‌ها در این شهر چه نظری دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چقدر شما بی شرفید

اين خودش نمونه كامل نژادپرستي ما ايراني ها هست. بعد به بقيه اشكال ميگيريم!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اینفوگرافیک| رشد اقتصاد دیجیتال طی 6 سال گذشته در یک نگاهدر این اینفوگرافی نگاهی به موفقیت‌هایی که موجب شده درخت اقتصاد دیجیتال به بار بنشیند می‌اندازیم.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

گزارش نهاد ضد فساد اروپا: نمایندگان پارلمان همچنان رشوه می‌گیرندبا توجه به گزارش‌هایی که در گذشته درباره سوءاستفاده از بودجه اتحادیه اروپا منتشر شده، نگرانی‌هایی در مورد این که مبالغ پیش‌گفته در معرض سوءاستفاده و اختلاس قرار بگیرد، وجود دارد. در دنیای سرمایه‌ محوری هر جا پول باشه فساد هم هست
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تمامی زندانیان ایران و آمریکا در هر دو کشور در یک نگاهدرحالی سیروس عسگری، شهروند ایرانی زندانی در آمریکا در حال بازگشت به تهران است که همچنان در زندان‌های ایران و ایالات متحده شهروندان این دو کشور در حبس هستند. اما کدام ایرانی‌ها در آمریکا در بازداشت هستند؟ و اسامی آمریکایی‌های زندانی در ایران کدام است؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خانه استاد مشکاتیان در نیشابور تخریب شدمشهد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیشابور گفت: خانه استاد پرویز مشکاتیان در این شهر روز چهارشنبه توسط مالک آن تخریب شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کشف آثار مصرف مخدر توهم‌زا در مناسک مذهبی یهودیان توسط باستان‌شناسانباستان‌شناسان اسرائیلی در جریان تحقیقات خود در یک کنیسه باستانی واقع در جنوب این کشور، نخستین آثار مصرف مواد مخدر روان‌گردان و توهم‌زا را در مناسک مذهبی یهودیان کشف کردند. اگه توهم زده نبودن که هیچوقت مسیح به صلیب نمیکشیدند و هیچوقت با عرفان کابالا شیطان نمیپرستیدند.. اسرائیل و باستان شناسی؟؟؟🤣🤣اینا به جز آدم کشی،کار دیگه هم بلدن؟؟ ریشه تمام ادیان الهی : جنس خوب جبرئیل هر پیامبر : ساقی کاردرست🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

طالبان گزارش سازمان ملل و ترور امام مسجد وزیر اکبرخان کابل را رد کردسازمان ملل متحد در گزارش خود آورده است که القاعده با ۴۰۰ تا ۶۰۰ نیرو در ۱۲ ولایت افغانستان فعال است و یک اردوگاه آموزشی در شرق این كشور نیز دارد طالبان، داعش و ملا نیازی ها همه از یک قماش اند! حالا حکومتی ها برای ترکیدن ملاایاز اشک تمساح میریزند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »