اینفوگرافی| کدام کشورها در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف قرار دارند؟

12/12/1399 06:34 ب.ظ

📊 اینفوگرافی| کدام کشورها در لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف قرار دارند؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت سیاسی EtemadOnline

188 کشور جهان مثل روسیه، چین، هند، عراق، لبنان و... عضو FATF بوده و مبادلات بانکی خود را انجام می‌دهند، اما تنها دو کشور ایران و کره‌شمالی در لیست سیاه قرار دارند.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

🤦🏻‍♂️

آمریکا دو ایرانی را در لیست سیاه خود قرار دادوزارت خارجه آمریکا روز سه‌شنبه دو مقام سپاه ایران را به اتهام آنچه که 'نقض حقوق بشر' خوانده شد، در لیست سیاه خود قرار داد علی همتیان و مسعود صفدری و خانواده‌شان دیگر قادر به ورود به آمریکا نخواهند بود اشکالی نداره یه اختلاس تپل کنند کانادا براشون فرش قرمز پهن میکنه خلاصه تا اختلاس و دزدی پول یامفت زیاد هست راه مهاجرت هم هست حالا سوال اینجاست چرا با کانادایی که کلی به پولشویی و نقل انتقال پولهای دزدی شما کمک میکه قطع رابطه کردید؟؟! سال تموم شد..... بفرمایید اینم از جهش_اقتصادی ..... یعنی خاک تو سره اونی که اسمشو گذاشته رهبر!!!! چه نامهای جدیدی داره رو میشه،توافق کنید تا.....

بازار سیاه کپسول اکسیژن در هند در پی وخامت وضعیت همه‌گیری کرونادر پی موج شدید مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در هند و کمبود تجهیزات درمانی، بازار سیاه اکسیژن در این کشور به وجود آمده است.

قرار گرفتن نام اصغر فرهادی در یک لیست خاصقرار گرفتن نام اصغر فرهادی در یک لیست خاص بنا به فهرست مجله انگلیسی «Far Out»، اصغر فرهادی کارگردان ایرانی یکی از ۱۰ فیلمساز دنیا است که فیلم بد در پرونده کاری‌اش وجود ندارد.

دستگیری 3 یمنی در مرز مکزیک که نامشان در لیست ترویسم آمریکا بودیکی از دستیاران کنگره آمریکا به تارنمای «اکسیوس» گفت مرکز گمرک و گارد مرزی آمریکا، سه شنبه 16 مارس

انتشار گزارش سالانه شادی در کشورهای جهان؛ ایران در رتبه ۱۱۸ قرار گرفتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.