اینفوگرافی| دولت چقدر از جریمه‌های کرونایی در تهران درآمد خواهد داشت؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📊 اینفوگرافی| دولت چقدر از جریمه‌های کرونایی در تهران درآمد خواهد داشت؟ 👈 مشاهده تصویر باکیفیت اقتصادی EtemadOnline

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تو قسمت چه تجهیزاتی می توان تامین کرد ؟بعلاوه حقوق چند آقا زاده رو هم اضافه بفرمایید

عمرا بتونن عملی کنن این رقمها رو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادهمون اول مدرک خود روحانی رو چک کنید لطفا
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادسلام تیم نفوذی ِ فتنه‌ساز سعی دارد با شبهه‌افکنی، با دروغ و... بر افکار_عمومی اثر گذارد و فریب دهد. سپس با ریا کاری، امپراطوری خود بنا کنند. و مدعیان بصیرت متأسفانه کور بوده و هستند. غافل از دسیسه‌های امپراطوری_دروغ_فریب_ریا که مردمِ متشتت را شقه‌شقه خواسته و می‌خواهد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها داداش نبوده که میخواست با معدل 10 بشه که ملت نذاشتند.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

بن‌بست در مذاکرات هیئت‌های دولت افغانستان و طالبان در قطر
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

منتقدان دولت فقط شعار می‌دهندتهران-ایرنا- «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» نماینده مردم رشت در مجلس دهم و عضو کمیسیون برنامه وبودجه در گفت وگو با ایرنا به مشکلات اقتصادی و تورم اشاره کرده و گفت: منتقدان دولت هیچ طرح مشخصی برای کنترل گرانی و مشکلات اقتصادی ندارند و فقط با هدف تخریب دولت شعار می‌دهند. طرح اساسی ان شناخت نمایندگان به وظایف خودکه ان مصوبات مجلس براساس قانون اساسی است که انطباق جامع قوانین باقران کریم اثبات میکندونیزنطارت جامع ان،تااحادمردم دارای شغل وامکانات جامع زمان خودبراساس قران کریم باشندکه خداوندمتعال انراسرانه به زمان،تنظیم فرموده است. به ایشون بگید نام ببرند تا مشخص شود یا یک مناظر با این افرادی که میگویید برگزار کنید تا مردم خودشان قضاوت کنند به صفر حرف که نمیشود وان وظایف اجرانیزمیباشدکه به قانون اساسی عمل کند،که معادل بیکاری،کمبوددرزندگی مردم،فقروناهنجاری وناامنی درکشورخلاف قانون اساسی انجام داده است وقضاییه نیزلکن خودمعلول نداشتن دانش قانون اساسی است که ان جامعیت اسلام است که باتدبرایات الهی درقران کریم اشکارمیشود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هشدار دولت بلاروس به معترضان: در صورت لزوم از «گلوله‌های واقعی» استفاده می‌کنیمبه گفته مقامات دولت بلاروس این تصمیم از آن جهت قابل توجیه است که «تظاهرکنندگانی که عمدتا از دیگر نقاط کشور برای شرکت در اعتراض‌ها راهی مینسک می‌شوند، سازمان یافته و بسیار رادیکال شده‌اند.» کار خوبی می کنه،حال غربگراها رو میگیره
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پادتنوع زیست چگونه حفظ میشود ؟؟؟ این بودجه صرف چه کارهائی برای حفظ تنوع زیست میشود ؟؟ دانش زیست سالم وجودنداردکه راهکارهای سازمان محیط زیست ،خلاف هدف نتیجه میدهدکه بایدبه ان دانش حاصل کردتادانش زیست صحیح که ان جامعیت عمران وابادانی براساس جامع نیازمردم راشامل میشود،براساس قران کریم ،شناخت صورت گیرد تاراهکارها براساس قران کریم باشدتاصحیح باشد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »