اینستاگرام زنی که 'ربَّنا' خوانده بود بسته شد

22/06/1398 10:13 ب.ظ

لیلا تهرانچیان، خواننده ایرانی که حدود دو ماه پیش یکی از کارهایش، ربنا، در صفحه اینستاگرام یک عضو شورای شهر تهران منتشر شد.

لیلا تهرانچیان، خواننده ایرانی که حدود دو ماه پیش یکی از کارهایش، ربنا، در صفحه اینستاگرام یک عضو شورای شهر تهران منتشر شد.

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شودلیلا تهرانچیان، خواننده ایرانی است که حدود دو ماه پیش یکی از کارهایش، ربنا، در صفحه اینستاگرام یک عضو شورای شهر تهران منتشر شد. اما حالا او یک بار دیگر مورد توجه ها قرار گرفته، چون صفحه اینستاگرامش به حکم دادسرای ارشاد حامی خانواده بسته شد.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

زنی که «نیمار» را به تجاور متهم کرده بود، خودش به فریبکاری و اخاذی متهم شدزنی که «نیمار» را به تجاور متهم کرده بود، خودش به فریبکاری و اخاذی متهم شد به گزارش شبکه خبری «فاکس»، مدل جوان برزیلی «ناجیلا ترینداده» مدعی شده بود، نیمار ماه مه گذشته در هتلی در شهر پاریس، به او تجاوز کرده است.

آمریکا: دلایل کافی در دست داریم که محموله نفتکش ایرانی آدریان دریا1 در سوریه تخلیه شدوزارت خارجه آمریکا در بیانیه گفته است، واشينگتن دلایل کافی در دست دارد که ثابت می‌کند نفتکش ایرانی شده که شده هر گوهی میخوان بخورن، بخورن کسی مانع نیست

بن رودز: ترامپ می‌خواهد به توافقی بازگردد که از آن خارج شده بودمشاور امنیت ملی اوباما، در واکنش به امکان کاهش تحریم‌های ایران از سوی ترامپ نوشت: ترامپ حالا می‌خواهد تحریم‌ها را کاهش دهد تا یک نشست [با رئیس جمهور ایران] برگزار کند و به یک توافقی بازگردد که آن را ترک کرده بود؛ توافق هوشمندانه‌ای است.

آمریکا نامی را که شاکیان حملات ۱۱ سپتامبر به دنبال آن هستند، افشا می‌کندوزارت دادگستری آمریکا اظهار کرد، نام شخصی را که شاکیان پرونده حملات ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ به دنبال آن هستند، افشا می‌کند؛ شاکیانی که به دنبال مرتبط کردن دولت ریاض با این حملات تروریستی هستند.

آیا می‌توانم از شوهرخواهرم که ماشینم را به دیگری فروخته شکایت کنم؟بلی اگر تخم داری به شوهرت بگو‌

معترضانی که به 'بیماری روانی' متهم می‌شوند | DW | 13.09.2019دست زدن به روش‌های رادیکال برای بیان اعتراض، تاریخی به قدمت جنبش‌های اعتراضی دارد. آنچه اما در ایران بیشتر به چشم می‌آید، متهم کردن این گونه افراد به ابتلا به بیماری‌های روانی است.