اینستاگرام قوانین انتشار عکس‌های برهنه را پس از کارزار یک مدل تغییر داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با این حال اینستاگرام همچنان اجازه نمی‌دهد تصاویر فشردن سینه های عریان منتشر شود زیرا معتقد است که این موضوع به طور معمول در ارتباط با پورنوگرافی است

اینستاگرام در واکنش به کارزاری که از افراد می‌خواهد تا به بدن خود حتی اگر متناسب با کلیشه‌های زیبایی نباشد، افتخار کنند، از سخت‌گیری‌های مرتبط با برهنگی و انتشار عکس‌هایی در این موضوع کم کرد.

اینستاگرام با تغییر قوانین خود اجازه انتشار عکس‌هایی را که افراد پستان‌های خود را در آغوش یا در دستان خود پنهان کرده‌اند می‌دهد. این اتفاق پس از آن افتاد که حذف تصاویر یک مدل سایز بزرگ سیاه پوست جنجالی شد. نیوم نیکولاس ویلیامز ساکن بریتانیا تصاویری از خود در حساب اینستاگرامی‌اش منتشر کرد که او را برهنه نشان می‌داد اما پستان‌هایش را با دست پوشانده بود. این عکس‌ها بحث و جدل‌های بسیاری را در پی داشت و از سوی اینستاگرام حذف شد.این مانکن پس از اعلام اصلاح قوانین در واکنش به این موضوع گفت: «امیدوارم این تغییر سیاست به سانسور بدن سیاهان و افراد چاق پایان دهد.

نیوم پس از حذف تصاویرش کارزاری را راه انداخت و نامه‌ای را برخی از روسای اینستاگرام نوشت. او توانست در این زمینه حمایت‌هایی را جلب کند و آن‌ها نیز به کارزار وی پیوستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بعد اینجا نافت معلوم باشه صفت میپره🤣

فقط میشه گفت ژوون🤣

RadinMedia

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی 'کمیته مقابله با اسلام هراسی در فرانسه' از آینده مسلمانان در این کشورخانم های آقایون از خواب بیدار شوین گفتم که قانون اسلام تان همه اش دروغ است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کامبیز نوروزی در گفت‌وگو با یورونیوز: به نفع پلیس است که خطای مامورش لاپوشانی نشودیورونیوز در گفت‌وگو با کامبیز نوروزی، حقوقدان جنبه‌های گوناگون مرگ مهرداد سپهری در اثر عملکرد پلیس را بررسی کرده است. آقای نوروزی معتقد است حتی اگر مرگ مهرداد سپهری مصداق قتل عمد باشد «این واقعه علل ساختاری نداشته است و خطای یک مامور را نباید به پای کل سیستم پلیس ایران نوشت.» این ‌گفت‌وگو را بخوانید چرا گزارش خبرنگارتان را از قره باغ منتشر نمیکنید؟ماشین حامل خبرنگاران یورو نیوز مورد هدف تروریست‌های عرمنی قرارگرفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روابط برخی کشورهای اسلامی با رژیم اشغالگر قدس، زمینه ساز توهین به ساحت پیامبر اعظم استدرخواست محسن رضایی از حسن روحانی: از آقای روحانی می‌خواهم، در تماس تلفنی با سران کشورهای اسلامی از آن‌ها بخواهد که در یک اقدام مشترک سفرای فرانسه از کشورشان را اخراج کنند. یا قائد میرقائد 😂😂😂😂😂😂😂☹️☹️☹️🤦🤦🤦🤦 باز این گوه خورد اونها هم حرف روحانی را گوش می دهند ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: تبادل ۲ جاسوس بازداشتی با آمریکا کذب محض است/ پیشنهاد مبادله همه زندانیان را داده‌ایموزیر امور خارجه ضمن تکذیب تبادل دو جاسوس بازداشتی با آمریکا، گفت: وزارت خارجه پیشنهاد مبادله تمامی زندانیان دو طرف (ایران و آمریکا) در همه نقاط جهان را داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش کبیر استنماینده ویژه آمریکا در امور ایران:‌ جمهوری اسلامی در تناقض با میراث کوروش_کبیر است مردم در ایران روز ۷ آبان را به عنوان روز بزرگداشت کوروش کبیر جشن می‌گیرند اما جمهوری اسلامی در سالهای اخیر مانع برگزاری این جشن و حضور مردم در آرامگاه کوروش کبیر شده است روزهای آخرِ شماست. از چهرۀ پلیدتان مشخص است که چقدر شیطان صفت هستید. این موضوع هیچ ربطی به بیگانگان ندارد... In the only place in the world where the celebration of Cyrus Day is forbidden, Iran is under the rule of the mullahs! How oppressed the Iranian people really are!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مارادونا: دوست داشتم گلی دیگر به انگلیس بزنم؛ این بار با دست راست!/ مسی و رونالدو دست‌نیافتنی هستند- اخبار فوتبال جهان - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimمارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین: آرزو دارم با دست راست به انگلیس گل بزنم! گل من به انگلیس یک تصمیم از پیش تعیین شده نبود؛ داور به من نگاه کرد و گفت گل! این احساس بسیار خوبی بود؛ مانند یک انتقام نمادین از انگلیسی‌ها خیلیا توان خرید کتابای نظام جدید رو ندارن خواهشا برای بار آخر کنکور نظام قدیم‌رو تمدید کنین تمدید_کنکور_نظام_قدیم_1400 تمدید_کنکور_نظام_قدیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »