اینترنت موبایل در تهران و چند شهر و استان وصل شد

06/09/1398 03:25 ب.ظ

اینترنت موبایل در شهرهای تهران، قم، قزوین و استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، آذربایجان شرقی، بوشهر و تهران (به جز شهرستان‌های غرب استان) وصل شد.

تهران - ایرنا - اینترنت موبایل در شهرهای تهران، قم، قزوین و استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، آذربایجان شرقی، بوشهر و تهران (به جز شهرستان‌های غرب استان) وصل شده است. به دنبال بروز ناآرامی‌ در برخی شهرهای کشور در اعتراض به افزایش قیمت بنزین، از حدود ساعت ۱۶ عصر شنبه ۲۵ آبان، اینترنت بین‌الملل ابتدا از سیم‌کارت‌های تلفن همراه کوچ کرد و پس از آن این قطعی به وای‌فای‌های خانگی رسید.

قطع اینترنت زمانی اتفاق افتاد که خبر گرانی بنزین نیمه شب پنجشنبه گذشته‌اش به اطلاع مردم رسید. به همین واسطه مسئولان برای حفظ امنیت کشور، اینطور صلاح دیدند که دسترسی به اینترنت با محدودیت روبه‌رو شود.

در ساعت‌های ابتدایی حتی خبرگزاری‌های ایران هم تا روز بعد اینترنت نداشتند و تقریبا خبر خاصی روی خروجی‌ها قرار نگرفت. تاکسی‌های اینترنتی در دسترس نبودند و کاری از پیش نمی‌رفت. اما رفته رفته تعدادی از این مشکلات مرتفع شد.

از روز ۲۶ آبان‌ماه که تمام شهرهای ایران با محدودیت اینترنت رو به رو شدند، تلاش‌ها برای اتصال خبرگزاری‌ها به اینترنت آغاز شد. با گذشت تقریبا ۲۴ ساعت بالاخره خبرگزاری‌های ایران به اینترنت متصل شدند. پس از آن طی دو سه روز گذشته برخی شهرها، دانشگاه‌ها و بخش‌های تجاری نیز اتصال دوباره به اینترنت را تجربه کردند. اما کسب و کارها؟ اغلب‌شان خیر. کسب و کارهایی که تامین معاش کارمندان و تامین خدمت و کالای کاربران برعهده آن‌ها بود یا متصل نبودند، یا اتصال‌شان خیلی گرهی از کارشان باز نمی‌کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

نامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایلنامه نمایندگان تهران به «آذری‌جهرمی» برای اتصال اینترنت موبایل ۳۰ نماینده تهران در نامه‌ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید داشتند با توجه به قطع طولانی مدت اینترنت هرچه سریع‌تر نسبت به برقراری اینترنت موبایل استان تهران اقدام کنند. نمایندگان بی خاصیت ! مجلس به این بی غیرتی هرگز ندیده ملتی ! دلشون خوش هست که نماینده هستند . مفت خورهای بی کفایت توجه یا بی توجهی به درخواست نمایندگان، آزمونی برای ارزیابی شان آنان خواهد بود. این جهرمی مگه نگفت دست من نیست؟ الان جهرمی داره دروغ میگه یا نماینده‌ها ساختار قدرت و قانون تو این دیکتاتوری رو نمی‌دونن؟ این دروغگو و شیاده یا اونا گاون بالاخره؟

درخواست نمایندگان تهران از آذری جهرمی برای وصل اینترنتتهران-ایرنا-۳۰ نماینده تهران در نامه ای به محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات خواستار وصل اینترنت استان تهران شدند. این دوستان ما رو چی فرض کردن یا واقعا خودشون... آخه مگه azarijahromi دستور قطع داد که حالا با نامه حضرات وصل کنه!؟ دست بردارید از این پز ها و فیگورهای انتخاباتی سر رو بیار بیرون از تو برف برادر... 🤷‍♂️🤦‍♂️ سی تائی شون درک صحیحی از اوضاع جهان ندارند وزیر گفته در اختیاراتش نیست. چطور این را نمایندگان مجلس نمی‌دانند؟

تا ساعاتی دیگر ۷ استان و بخش‌های عمده‌ای از تهران به اینترنت وصل می‌شودیک منبع آگاه از اتصال 7 استان و بخش‌های عمده‌ای از پایتخت به اینترنت تا ساعاتی دیگر خبر داد.

تجمع شهروندان تهران در حمایت از حکومت ایرانامروز جمعی از مردم تهران در دفاع از حکومت پس از اعتراضات به افزیش قیمت بنزین در میدان انقلاب این شهر تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی خاک تو سرتون با این گزارش دادنتون.این تجمع حکومتی هستش کلا یک مشت احمق در ترکیه وجود دارند فرقی نمیکند چپ باشند یا دست راستی اطلاعات چندانی از تحولات آذربایجان و ایران ندارند.احمق یکم تحقیق کنید.

ظریف در تهران با نماینده طالبان دیدار کرد | DW | 27.11.2019وزیر خارجه ایران در تهران با معاون طالبان دیدار کرد. هدف دیدار ظریف و ملا برادر، از جمله حمایت از افغان‌ها برای تأمین امنیت در افغانستان پس از خروج نیروهای خارجی عنوان شد. هنوز کابل واکنشی به این دیدار نشان نداده است. مذاکره کرده طالبان رو بکشونه ایران farenight_ ترجمه فارسیش : ظریف به اینا گفته یه دو تا بمبی چیزی تو ایران بذارین بگیم تظاهرات و کشتاره مردم هم کاره شماها بوده .... هیچ جایی راهش نمیدن خوب این ننه مرده رو ،باید بره یک طرف پاسپورتش مهر بخوره حالا با طالبانه یا داعش فرق نداره ،اروپا و امریکا راع نمیدن

یک مقام دولتی در استان تهران: از خانواده کشته‌شدگان پول گرفته نمی‌شودفرماندار بهارستان در جنوب غربی تهران گفته است نه تنها از خانواده کشته‌شدگان اعتراضات اخیر پولی دریافت نمی‌شود بلکه اگر توان مالی ضعیفی داشته باشند کمک هم دریافت می‌کنند. سازمان عفو بین‌الملل می گوید دست کم ۱۴۳ شهروند ایران در جریان اعتراضات اخیر ایران کشته شده‌اند. همزمان یک نماینده مجلس گفته در بین کشته شدگان افراد خارجی وجود دارد. دروغه محضه من خودم شاهد بودم از 40 میلیون به بالا میگیرند اطلاعات سپاه یک دولت دیگری است..... ۱۴ارگان نظامی امنیتی در ایران داریم،همه شون ازیک دیگر جدا هستند و فقط قاضی رابطه نسبتا نزدیک بااینهادارد، معلوم نیست گیرکدامشان بی افتید،عین جنگله،مثلا هرکدام ازمراجع تقلیدنیروهای لباس شخصی های خودشان رادارند(انصارحزب الله،یالثارات،عماریون...) جون مادرت بیا بگیر

به گزارش خبرنگار علمی و فناوری ایرنا، ارتباط اینترنتی کاربران استان مرکزی نیز دقایقی پیش متصل شد.

به دنبال بروز ناآرامی‌ در برخی شهرهای کشور در اعتراض به افزایش قیمت بنزین، از حدود ساعت ۱۶ عصر شنبه ۲۵ آبان، اینترنت بین‌الملل ابتدا از سیم‌کارت‌های تلفن همراه کوچ کرد و پس از آن این قطعی به وای‌فای‌های خانگی رسید. قطع اینترنت زمانی اتفاق افتاد که خبر گرانی بنزین نیمه شب پنجشنبه گذشته‌اش به اطلاع مردم رسید. به همین واسطه مسئولان برای حفظ امنیت کشور، اینطور صلاح دیدند که دسترسی به اینترنت با محدودیت روبه‌رو شود.

در ساعت‌های ابتدایی حتی خبرگزاری‌های ایران هم تا روز بعد اینترنت نداشتند و تقریبا خبر خاصی روی خروجی‌ها قرار نگرفت. تاکسی‌های اینترنتی در دسترس نبودند و کاری از پیش نمی‌رفت. اما رفته رفته تعدادی از این مشکلات مرتفع شد.

از روز ۲۶ آبان‌ماه که تمام شهرهای ایران با محدودیت اینترنت رو به رو شدند، تلاش‌ها برای اتصال خبرگزاری‌ها به اینترنت آغاز شد. با گذشت تقریبا ۲۴ ساعت بالاخره خبرگزاری‌های ایران به اینترنت متصل شدند.

پس از آن طی دو سه روز گذشته برخی شهرها، دانشگاه‌ها و بخش‌های تجاری نیز اتصال دوباره به اینترنت را تجربه کردند. اما کسب و کارها؟ اغلب‌شان خیر. کسب و کارهایی که تامین معاش کارمندان و تامین خدمت و کالای کاربران برعهده آن‌ها بود یا متصل نبودند، یا اتصال‌شان خیلی گرهی از کارشان باز نمی‌کرد.

در تاریخ دوم آذرماه، اینترنت خانگی کاربران ایرانی وصل شد ولی اینترنت تلفن همراه در اغلب شهرهای کشور، همچنان قطع است.