ایلان ماسک: ممنوعیت فعالیت دونالد ترامپ در توییتر را لغو می‌کنم

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلان ماسک: ممنوعیت فعالیت دونالد ترامپ در توییتر را لغو می‌کنم جزئیات بیشتر🔽

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا گفت در صورتی که طرحش برای خرید این رسانه اجتماعی را پیگیری کند، ممنوعیت دائمی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا را از حضور در توییتر لغو خواهد کرد.

او گفت که ممنوعیت دائمی حساب‌های توییتر باید نادر باشد و برای حساب‌هایی که کلاهبرداری می‌کنند یا ربات هستند اعمال شود. فکر می‌کنم این یک اشتباه بود زیرا بخش بزرگی از کشور [آمریکا] را با توییتر بیگانه کرد و در نهایت منجر به حذف صدای دونالد ترامپ نشد. فکر می‌کنم من ممنوعیت دائمی را لغو خواهم کرد.ماسک گفت: «فکر می‌کنم این یک اشتباه بود زیرا بخش بزرگی از کشور [آمریکا] را با توییتر بیگانه کرد و در نهایت منجر به حذف صدای دونالد ترامپ نشد. فکر می‌کنم من ممنوعیت دائمی را لغو خواهم کرد.»

ترامپ پیش از این گفته بود که حتی در صورت بازگرداندن حساب کاربری‌اش قصد ندارد بار دیگر به توییتر بپیوندد. وی ماه گذشته به فاکس نیوز گفته بود که در عوض روی پلتفرم خودش یعنی «تروث سوشال» تمرکز خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Liiiiike👌👌👌👌👌👏

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایلان ماسک: ممنوعیت حضور دونالد ترامپ در توئیتر لغو می‌شوددونالد ترامپ اخیرا اعلام کرده بود حتی اگر ممنوعیت حضور او در توئیتر برداشته شود به این شبکه بازنخواهد گشت و بیشتر روی شبکه اجتماعی خود تمرکز کرده است. 👍
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایلان ماسک می گوید دسترسی ترامپ به توئیتر را مجددا برقرار می‌کند▪️ایلان_ماسک، میلیاردر آمریکایی، می‌گوید که اگر قرارداد او برای به مالکیت در آوردن شرکت توئیتر کامل پیش رود او حساب کاربری دونالد_ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، را دوباره برقرار می کند. من بارها گفتم این ایلان ماسک برنامه بلند مدت داره برای آمریکا ایشالا همچین ضربه ای بزنه بهشون که انتقام کل آفریقا رو یجا ازشون میگیره. دمش گرم Ehilà! Sto usando App Via.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دادگاه بلژیکی همدستان دیپلمات ایرانی را به زندان و سلب شهروندی محکوم کرددادگاه بلژیکی همدستان دیپلمات ایرانی را به زندان و سلب شهروندی محکوم کرد دادگاه تجدیدنظر آنتورپ، برای امیر سعدونی مجازات ۱۸ سال زندان و سلب تابعیت بلژیکی را درنظر گرفت و برای همدست او، نسیمه نعامی نیز مشابه همین محکومیت را صادر کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید: درود بالاخره تروریست‌های اعزامی رژیم آخوندی به مجازات رسیدند! ما خواستار بسته شدن سفارتخانه های این رژیم ترور در تمامی اروپا و دنیا هستیم و خواهان لیست گذاری وزارت منفور اطلاعات در لیست سیاه اتحادیه اروپا هستیم! وقتی تعادل قوا رو بچرخانی و همه بفهمند که آلترناتیو اصلی و سازمانده و سرنگون کننده کیست,,, همه پرده های پوشالی و دروغین کنار میرود و خورشید تابان از پشت ابرها نمایان میشود.. الان مجاهدین و شورای ملی مقاومت با این ضربات پی در پی به رژیم قدرت خود را نشان دادند دیپلمات_تروریست این ها تازه از نتایج سحر است ‌مجاهدین تا بند از بند این رژیم نگسلند کوتاه نخواهند امد …مبارزه تا سرنگونی این رژیم ادامه دارد ، لعنت بر انانکه رژیم را بر مردم ایران تحمیل کردند و تا امروز هم به حمایت از انان می کوشند.درود بر مجاهدین و پاینده ایران آزاد و دموکراتیک✌️✌️✌️
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک کودک ۲۲ ماهه قربانی فاضلاب‌های روباز اهوازبنابر گزارشی روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ «مروان خنفری» کودک ۲۲ ماهه‌ در منطقه قلعه‌چنان اهواز در جوی‌های روباز فاضلاب سقوط کرد و جان خود را از دست داد.سعید هلیچی شاعر و مترجم اهوازی در حساب کاربری خود در توییتر از مرگ این کودک خبر داد. اخبار_ایران خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایرانیان ساکن مولداوی این کشور را ترک کنندایرانیان ساکن مولداوی این کشور را ترک کنند سفارت ایران در اوکراین: با توجه به تداوم جنگ در اوکراین و احتمال گسترش آن به منطقه ترانس دنیستر در مولداوی، از همه شهروندان ایرانی ساکن در این منطقه درخواست می‌شود در اولین فرصت نسبت به ترک منطقه اقدام کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: طالبان محدودیت‌ها علیه زنان را لغو نکند فشار بر آنها افزایش می‌یابدسخنگوی وزارت خارجه آمریکا از طالبان خواست به محدودیت‌های اعمال شده علیه زنان در افغانستان پایان دهد در غیر این صورت این گروه باید منتظر عواقب چنین تصمیم‌هایی باشد. آمریکا،خودپدرخوانده تروریست‌های طالبان، درافغانستان است...ایراد...ازدست نشانده،احمقانه است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »