ایلان ماسک: هر دقیقه تفکر من ۱ میلیون دلار درآمدزایی دارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

'ایلان ماسک' ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان و کارآفرین برتر و موسس شرکت‌های بزرگ 'تسلا' و 'اسپیس‌ایکس' در یک مصاحبه جدید به بیان نکات قابل توجهی پرداخته است.

به گزارش ایسنا، "ایلان ماسک" این کارآفرین متولد آفریقای جنوبی می‌گوید برای شرکت تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی"تسلا" و شرکت حمل و نقل هوافضایی"اسپیس‌ایکس" بسیار متفکرانه کار می‌کند.

وی افزود: تسلا در حال رسیدن به نقطه‌ای است یا احتمالاً اواخر امسال به نقطه‌ای می‌رسد که هر دقیقه تفکر خوب و با کیفیت بالا، یک میلیون دلار بر آن تأثیر دارد که دیوانه‌کننده است. اگر تسلا دو میلیارد دلار در هفته درآمد داشته باشد، روزی ۳۰۰ میلیون دلار می‌شود. مثال‌های زیادی وجود دارد، مثلا من توانستم در یک جلسه نیم ساعته ۱۰۰ میلیون دلار نتیجه مالی شرکت را بهبود ببخشم.

وی در بخشی از این مصاحبه جدید توضیح می‌دهد که چگونه توسعه فناوری کاملا خودران تسلا به زمینه رباتیک منتقل می‌شود و چگونه بیشتر خانه‌ها احتمالاً در آینده نه چندان دور دارای ربات‌های انسان‌نما خواهند بود.مردم نمی‌دانند که ربات‌های انسان‌نما فناوری بزرگ بعدی خواهند بود. "ماسک" این واقعیت را برجسته می‌کند که شرکت‌هایی مانند"بوستون داینامیکس" نشان داده‌اند که ساخت ربات‌های انسان‌نما قابل انجام است، اما ما هنوز کمی با ربات‌های دارای هوش مصنوعی پیشرفته که توانایی کمک در کارهای خانه را داشته باشند، فاصله داریم.

وقتی از"ماسک" در مورد جدول زمانی توسعه و استقرار چنین ربات‌هایی سوال شد، گفت: فکر می‌کنم امسال یک نمونه اولیه جالب خواهیم داشت. ممکن است سال آینده چیز مفیدی داشته باشیم، اما فکر می‌کنم حداقل ظرف دو سال آینده کاملاً محتمل باشد. "ماسک" که هفته گذشته پیشنهاد خیره کننده ۴۳ میلیارد دلاری را برای خرید توییتر ارائه کرد، خود را با ثروت شخصی افسانه‌ای ۲۵۱ میلیارد دلار به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هر دقیقه نفس کشیدن خامنه ای ۱۰۰ ملیون دلار خسارت به کشور وارد میکند.😒😒

در نظام سرمایه داری و سرمایه سالار نیازبه تفکر خاصی نیست بالنفسه پول ؛ پول سازی دارد؛ ایلان ماسک را هم همین سازوکار؛امروزه در تکنولوژی تبدیل به بت کرده است؛ همچون گذشته گانش جاب و گیتس و...

حاجی لاکن روایت داریم درهنگام خارج شدن... گفته یا صاحب زمان💲

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.