ایلان ماسک: هر دقیقه تفکر من ۱ میلیون دلار درآمدزایی دارد

30/01/1401 10:44:00 ق.ظ

'ایلان ماسک' ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان و کارآفرین برتر و موسس شرکت‌های بزرگ 'تسلا' و 'اسپیس‌ایکس' در یک مصاحبه جدید به بیان نکات قابل توجهی پرداخته است.

'ایلان ماسک' ثروتمندترین فرد حال حاضر جهان و کارآفرین برتر و موسس شرکت‌های بزرگ 'تسلا' و 'اسپیس‌ایکس' در یک مصاحبه جدید به بیان نکات قابل توجهی پرداخته است. وی در مصاحبه‌ای جدید با"کریس اندرسون" رئیس موسسه"TED" گفت: چیزی که خوابیدن را سخت می‌کند این است...

وی در مصاحبه‌ای جدید با"کریس اندرسون" رئیس موسسه"TED" گفت: چیزی که خوابیدن را سخت می‌کند این است که هر ساعت یا حتی هر دقیقه خوب فکر کردن در مورد"تسلا" و"اسپیس‌ایکس" تأثیر زیادی بر این شرکت‌ها دارد که من واقعاً سعی می‌کنم تا آنجا که ممکن است، اساساً تا حد امکان تفکر کنم.

"ماسک" که قصد دارد تا سال ۲۰۲۹ یک ماموریت سرنشین‌دار را به مریخ بفرستد، در این مصاحبه در مورد چشم انداز خود برای بشریت و آینده نیز صحبت کرده است. وی همچنین در مورد فناوری بزرگ بعدی که می‌تواند متحول کننده باشد، صحبت کرد.

وی در بخشی از این مصاحبه جدید توضیح می‌دهد که چگونه توسعه فناوری کاملا خودران تسلا به زمینه رباتیک منتقل می‌شود و چگونه بیشتر خانه‌ها احتمالاً در آینده نه چندان دور دارای ربات‌های انسان‌نما خواهند بود. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

حاجی لاکن روایت داریم درهنگام خارج شدن... گفته یا صاحب زمان💲