ایلان ماسک ۴ میلیارد دلار از سهام شرکت تسلا را فروخت

09/02/1401 08:38:00 ق.ظ

ایلان ماسک ۴ میلیارد دلار از سهام شرکت تسلا را فروخت جزئیات بیشتر🔽

این گمان وجود دارد که فروش یکبارۀ این میزان از سهام با هدف تامین سرمایۀ مورد نیاز برای خرید توییتر انجام شده باشد. پس از آن آقای ماسک در یک پیام توییتری اعلام کرد که هیچ برنامۀ دیگری برای فروش سهام بیشتر این شرکت...

پس از آن آقای ماسک در یک پیام توییتری اعلام کرد که هیچ برنامۀ دیگری برای فروش سهام بیشتر این شرکت ندارد. بخش قابل توجه معاملات مربوط به فروش این سهام در روز سه‌شنبه انجام شد؛ یعنی دقیقا همان روزی که ارزش سهام تسلا ۱۲ درصد کاهش یافته بود.

هیأت مدیره توییتر روز دوشنبه با فروش این شبکه اجتماعی به ایلان ماسک به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار موافقت کرد و اکنون به باور تحلیلگران بازار، سرمایه‌گذاران تسلا از این نگرانند که تمرکز فعالیت‌های آقای ماسک در توییتر باعث شود که او از این به بعد وقتش را کمتر صرف ادارۀ شرکت خودروهای الکتریکی تسلا کند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بابا ول خرجی نکن کارتون خواب میشی 😂

روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه می‌رودنایب رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی می‌گوید روزانه بیش از ۷۰۰ کانتینر هندوانه از ایران به ترکیه صادر می‌شود و این در حالی است که ایران با کمبود شدید منابع آبی روبرو است. اخبار_ایران صادرات

ایران دارای رنگین‌کمانی از گسل‌ها است/منشأ ۸۵ درصد ریزگردها از کشور عراقرئیس سازمان مدیریت بحران کشور: *۸۵ درصد ریزگردهای ایران از سمت عراق به کشور می‌رسد *۸ کانون ریزگرد در عراق، سوریه، عربستان و اردن در اطراف کشور داریم *ایران دارای رنگین‌کمانی از گسل‌ها است

بغداد از احتمال از سرگیری روابط دیپلماتیک تهران و ریاض خبر دادسخنگوی وزارت خارجه عراق اعلام کرد که مذاکرات ایران و عربستان ادامه دارد و این مذاکرات ممکن است منجر به ازسرگیری روابط دیپلماتیک میان دو کشور منجر شود.

سرقت بیش از 3000 اثر تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشتهسرقت بیش از 3000 اثر_تاریخی از موزه‌های ازبکستان در 30 سال گذشته شوکت میرضیایف، رئیس جمهور ازبکستان در نشست دولت که با هدف افزایش نقش موزه‌ها در توسعه گردشگری برگزار شد، درباره وضعیت موزه‌های این کشور اطلاعاتی ارائه کرد.

انصراف فوتبالیست‌های دانشگاه امیرکبیر از جام رمضان در اعتراض به ممانعت از حضور تماشاچیان زنشماری از تیم‌های فوتبال دانشگاه امیرکبیر در اعتراض به ممانعت از حضور دانشجویان دختر در میان تماشاچیان از انجام مسابقه خودداری کردند و انصراف دادند. رمضان یعنی گرسنگی، گرسنگی جام نمیخواد!

گزارش سالانه از اعدام در ایران: افزایش صد درصدی اعدام پس از پیروزی رئیسی در انتخاباتدو سازمان حقوق بشری ایرانی و فرانسوی روز پنج‌شنبه از افزایش صد درصدی اجرای حکم اعدام در ایران پس از تازه‌ترین انتخابات ریاست‌ جمهوری که ابراهیم رئیسی پیروز آن اعلام شد خبر دادند.