ایلان ماسک با پیشی گرفتن از جف بزوس، ثروتمندترین فرد جهان شد؛ ۱۸۵ میلیارد دلار دارایی خالص

18/10/1399 10:40 ب.ظ

ایلان ماسک با پیشی گرفتن از جف بزوس، ثروتمندترین فرد جهان شد؛ ۱۸۵ میلیارد دلار دارایی خالص ثروت ایلان ماسک در آغاز سال ۲۰۲۰ حدود ۲۷ میلیارد دلار بود و تنها یکی از ۵۰ ثروتمند برتر جهان محسوب می‌شد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش تارنمای شبکه خبری «سی‌ان‌بی‌سی»، صبح پنجشنبه به دنبال افزایش ارزش سهام تسلا در بازار بورس، ثروت خالص ایلان ماسک به بیش از ۱۸۵ میلیارد دلار رسید و از این لحاظ جف بزوس را پشت سرگذاشت.

ثروت جف بزوس که از سال ۲۰۱۷ ثروتمندترین فرد جهان بود، ۱۸۴ میلیارد دلار است.

افزایش ثروت ایلان ماسک در یک سال گذشته، سریعترین صعود تاریخ به رده‌های بالای فهرست ثروتمندان جهان محسوب می‌شود. این موفقیت تجاری بزرگی برای این کارآفرین نامدار است. او در ماه‌های اخیر درگیر حواشی شغلی و شخصی بسیاری بوده است.

ثروت ایلان ماسک در آغاز سال ۲۰۲۰ حدود ۲۷ میلیارد دلار بود و تنها یکی از ۵۰ ثروتمند برتر جهان محسوب می‌شد.اما استقبال مشتریان از مدل‌های مختلف خودروهای الکتریکی تسلا باعث افزایش خیره‌کننده ارزش سهام این شرکت شد. او با توجه به بسته‌های تشویقی متنوعی که به عنوان مدیرعامل شرکت دراختیار داشت، صاحب بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار شد. headtopics.com

بعدیش منم

حیف وقته خرج کردن همشو نداره

واقعن میشه با 'پیشی' گرفتن ثروتمند شد؟ ما چند تا پیشی تو حیاتمون داریم برم بگیرمشون🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

آدم های فوق‌العاده ثروتمند معمولاً خوشبخت و آسوده خاطر نیستند! ثروت از یک مرز و حدی که گذشت دردسرساز است و دشمنان را زیاد می‌کند! تو کشور ما اگه دنبال علم باشی هیچوقت ثروتمند نمیشی یا باید دزدی و کلاهبرداری کنی یا دلالی خدا رو شکر که پول تو دست همچنین مرد خلاق و شایسته‌ای است که در حال خدمت به بشر و علم است . Elon_Musk elonmusk

بودجه فرقه_تبهکار ولایت فقیه برای سال 1400 چند میلیارد دلار میشه؟

دولت موافق اخذ مالیات از اینفلوئنسرها است/ آغاز اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مرداد ۱۴۰۰رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه اخد مالیات از اینفلوئنسرها ایده خوبی است و موافق اجرای آن با رعایت انصاف هستیم، گفت: اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مردادماه سال 1400 شروع می‌شود. هرگز مالیات اجرایی نمیشه میدونی چرا؟چونکه مسئولین بیشتر از همه باید مالیات بدن

افزایش پانزده درصدی ارزش بیت کوین پس از تبلیغ توییتری ایلان ماسکپس از آنکه ایلان ماسک، مالک کارخانه خودروسازی تسلا، هشتگ بیت کوین را در پروفایل حساب توییتری خود گذاشت، ارزش این پول دیجیتالی با پانزده درصد افزایش مواجه شد. گه پشت گه خوابیده، عن پشت عن. ایلان ماسک پشت بیت‌کوین، یورو نیوز پشت ایلان ماسک.

کنایه «جنسی» ایلان ماسک به جف بزوس پس از پیروزی در عقد قرارداد با ناسارقابت جف بزوس و ایلان ماسک از صدر جدول میلیاردرهای جهان به کهکشان راه شیری کشیده شده؛ فضایی که به عرصه تازه تحقق رویاهای ثروتمندترین‌های روی زمین و دوئل شخصی آنها بدل شده است. هیچ کدام موفق نخواهند شد. مگر آنکه بدون نیاز به جدا سازی و اتصال مجدد. بطور کامل استارشیپ را تیک آف و لندینگ کنند. این به یک نبوغ فراهوشمند نیاز داره

ایلان ماسک خرید بیت‌کوین را تنها اندکی بهتر از نگهداری پول نقد دانستتصمیم ایلان ماسک برای تبدیل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از ثروت خود به بیت‌کوین باعث شد تا بهای هر این ارز دیجیتال طی هفته جاری از ۵۰ هزار دلار فراتر برود.

فائوچی: زدن دو ماسک روی هم برای جلوگیری از شیوع کرونا خوب استاز زمان مراسم تحلیف جو بایدن، زدن دو ماسک در ایالات متحده آمریکا رواج پیدا کرده است. فائوچی: سه تا بزنید عالی میشه نفس نکشید بهتر است

دکتر فاوچی: استفاده از دو ماسک برای محافظت بیشتر «کار منطقی» استدکتر فاوچی: استفاده از دو ماسک برای محافظت بیشتر «کار منطقی» است دکتر آنتونی فاوچی می‌گوید استفاده از دو ماسک صورت برای جلوگیری از ویروس_کرونا بهتر از یک ماسک است دوتا ماسک چیه؟ لحاف داریم می چسبونیم جلو دماغمون از کرونا وآلودگی نمیریم حتما از کمبود اکسیژن می میریموامسن_بخرید كم حفنگ بگو مردك

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت ساخت خودروهای الکتریکی «تسلا»، اکنون ثروتمندترین فرد جهان است.

به گزارش تارنمای شبکه خبری «سی‌ان‌بی‌سی»، صبح پنجشنبه به دنبال افزایش ارزش سهام تسلا در بازار بورس، ثروت خالص ایلان ماسک به بیش از ۱۸۵ میلیارد دلار رسید و از این لحاظ جف بزوس را پشت سرگذاشت.

ثروت جف بزوس که از سال ۲۰۱۷ ثروتمندترین فرد جهان بود، ۱۸۴ میلیارد دلار است.

افزایش ثروت ایلان ماسک در یک سال گذشته، سریعترین صعود تاریخ به رده‌های بالای فهرست ثروتمندان جهان محسوب می‌شود. این موفقیت تجاری بزرگی برای این کارآفرین نامدار است. او در ماه‌های اخیر درگیر حواشی شغلی و شخصی بسیاری بوده است.

ثروت ایلان ماسک در آغاز سال ۲۰۲۰ حدود ۲۷ میلیارد دلار بود و تنها یکی از ۵۰ ثروتمند برتر جهان محسوب می‌شد.اما استقبال مشتریان از مدل‌های مختلف خودروهای الکتریکی تسلا باعث افزایش خیره‌کننده ارزش سهام این شرکت شد. او با توجه به بسته‌های تشویقی متنوعی که به عنوان مدیرعامل شرکت دراختیار داشت، صاحب بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار شد.

این در حالی است که ارزش سهام فروشگاه اینترنتی آمازون به دلیل احتمال وضع قوانین جدید فدرال علیه آن شرکت، افزایش قابل توجهی نداشته است.

ایلان ماسک ماه ژوئیه گذشته، با پشت سر گذاشتن وارن بافت هفتمین فرد ثروتمند جهان شده بود. او در ماه نوامبر از بیل گیتس نیز پیشی گرفت و در فهرست ثروتمندان جهان به رتبه دوم صعود کرد.

ثروتی که ایلان ماسک طی ۱۲ ماه گذشته کسب کرده بیشتر از دارایی خالص بیل گیتس - معادل ۱۳۲ میلیارد دلار - بوده است.

روند افزایشی ارزش سهام تسلا در سال جدید میلادی نیز ادامه داشته است. ارزش سهام این شرکت روز پنجشنبه نیز با چهار درصد دیگر افزایش به حدود ۷۹۰ دلار رسید. به این‌ ترتیب ارزش این‌ شرکت سازنده خودروهای الکتریکی از ۷۳۷.۶ میلیارد دلار گذشت.