ایلان ماسک، بزرگترین سهامدار توییتر قصد دارد تغییراتی در «توییتر بلو» ایجاد کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلان ماسک، بزرگترین سهامدار توییتر قصد دارد تغییراتی در «توییتر بلو» ایجاد کند جزئیات بیشتر🔽

ایلان ماسک که در حال حاضر بزرگترین سهامدار توئیتر است، پیشنهاد تغییرات زیادی را در سرویس «شبکه اشتراکی این رسانه اجتماعی» مطرح کرد.

مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا و اسپیس ایکس، هفته گذشته ۹.۲ درصد از سهام توییتر را خرید و بصورت خودکار یک کرسی در هیات مدیره این شرکت بدست آورد. همچنین گفته می شود یکی از اولین پیشنهادات ایلان ماسک افزودن قابلیت اصلاح توییت هاست. مقامات این شرکت شش روز پیش اعلام کردند که قابلیت دکمه ویرایش به زودی افزوده می شود.

همچنین وی در حساب کاربری خود نوشت که توییتر باید از «تبلیغات بپرهیزد» چرا که اگر این شرکت برای بقای خود به تبلیغات وابسته باشد قدرت شرکت های تبلیغ کننده افزایش می یابد و آنها می توانند سیاست هایشان را به توییتر دیکته کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خانه‌تکانی در توییتر؛ آیا ماسک ناجی توییتر می‌شود؟ | DW | 10.04.2022ایلان ماسک، عضو جدید هیات مدیره توییتر و بزرگ‌ترین سهامدار آن، با چند پیام جنجالی و نظرسنجی از کاربران درباره این شبکه اجتماعی، سر و صدای زیادی به راه انداخته است. پرسش اصلی او این است که 'آیا توییتر در حال مرگ است؟' اگرترامپ به توییتر برگرده معلومه ایلان ماسک کاری مثبت کرده❣️✌️ جالبه. دائم در توییتر توییت میکنه و در عین حال ازش بد میگه : ) توییتر مثل یک زن فاحشه زمانیکه خودش رو به آیت اله ها فروخت و برای فروش یک کامنت همه چیزش رو فروخت و ترامپ رو کوبید،مرد.به فاحشه های تن فروش بیشتر احترام قائلم تا به اونایی که روح و شرف و منش خودشون رو برای پول به تروریست ها میفروشن و شرم هم نمیکنن.بعضی چیزها فروشی نیست.به هر قیمت
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

توییتر حساب کاربری سخنگوی نظامی حوثی‌ها را مسدود کردشبکه اجتماعی «توییتر» حساب کاربری یحیی سریع، سخنگوی نظامی حوثی‌ها، وابسته به ایران را به‌دلیل نقض قوانین این شبکه مسدود کرد.پیش از این یوتیوب در ابتدای سال
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برنامه‌ریزی برای تیم ملی با تحریم، بی‌پولی و اندکی خیال‌‌پردازی در توییتررسانه‌های ایران از دو دیدار دوستانه تیم‌ ملی ایران با پرو و نیوزلند برای آماده‌سازی تیم ملی در جام جهانی خبر دادند. آیا می‌توانیم این خبرها را جدی بگیریم؟ اطلاع_رسانی younesipour
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه برای نخستین بار از سال ۱۹۱۷ در آستانه ناتوانی از بازپرداخت بدهی‌ها قرار گرفتدولت روسیه تنها یک ماه فرصت دارد که اولین سررسید بدهی خارجی خود را با تبدیل روبل به دلار پرداخت کرده و از ناتوانی در بازپرداخت بدهی‌ها (نکول) جلوگیری کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت قرمز ۱۹ ایستگاه کیفیت هوای تهرانوضعیت قرمز ۱۹ ایستگاه کیفیت هوای تهران در حالی کیفیت هم‌اکنون هوای پایتخت ۱۳۱ و در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است که کیفیت هوا در ۱۹ ایستگاه در شرایط قرمز قرار دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تقی رحمانی: حمله‌‌های تخریبی توییتر، بازی امنیتی‌ استاز چند روز پیش، حمله‌ای در توییتر علیه نرگس_محمدی به خاطر مصاحبه‌اش با «واشینگتن‌ پست» شکل گرفته است. تقی رحمانی در گفتگو با ایران‌وایر، رفتارهایی مثل حمله‌ توییتری به کنش‌گران را بازی امنیتی به نفع جمهوری اسلامی می‌داند. اطلاع_رسانی گزارش aidaghajar aidaghajar اینکه همه امنیتی ها هم دارن واسه نرگس میمالن کار امنیتی هاس؟ aidaghajar واقعن هم شرم اوره ، دقیقن همان چیزیست که ج ا با ان نیازداره. هرکاری کرد نتونست حریف این زن بشه ، کسانی که این حمله ها را میکنند ،به طور غیر رسمی به کمک سپاه و اطلاعلت ج ا پیوستند. میتونید انتقاد کنید اما نه این حمله های غیر منصفانه حمله؟ هرکس به ماله‌کشها انتقاد کنه اسمش میشه حمله، والله که چه بی‌حیایین شما.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »