ایستگاه خبر؛ دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - BBC Persian

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

سخنگوی دولت جمهوری اسلامی ایران انفجار در سکوی پرتاب ماهواره_ناهید را تایید کرده است. علی ربیعی گفته این انفجار در سکو اتفاق افتاده و ماهواره ای ناهید هنوز به سکو منتقل نشده بوده است. او گفته در این اتفاق 'نه کشته داشتیم و نه از نظر جانی مشکلی داشتیم'.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این سگ ۱۵ هفته‌ای از یک مرکز نگهداری از سگ‌های بی‌سرپرست به محل زندگی نخست وزیر بریتانیا منتقل شد

Image caption: این سگ ۱۵ هفته‌ای از یک مرکز نگهداری از سگ‌های بی‌سرپرست به محل زندگی نخست وزیر بریتانیا منتقل شد در میان خبرها درباره خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، خبر اضافه شدن یک توله سگ به ساکنان خانه شماره ده داونینگ استریت، مقر نخست وزیری بریتانیا با استقبال رو به رو شد. بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا سرپرستی یک توله سگ از نژاد جک راسل را به عهده گرفت و حیوان به مقر نخست وزیر بریتانیا در خانه شماره ده داونینگ استریت لندن منتقل شد و قرار است در طبقه دوم این ساختمان که محل زندگی آقای جانسون و شریک زندگی اش است، نگهداری شود.گربه خانه شماره ده داونینگ استریت، مقر نخست‌وزیری بریتانیا لری نام دارد. او از سال ۲۰۱۱ در مقر نخست وزیر بریتانیا زندگی می‌کند.به نام این گربه بیش از سیصد هزار فالوور دارد.

لری با انتشار تصویری از این توله سگ نوشت:"داونینگ استریت رسما در اختیار سگ‌ها قرار گرفت" برای این توله سگ جدید که هنوز نامش مشخص نشده است، یک

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 02.09.2019
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران برگ تبلیغاتی آمریکایی‌ها نیست/عراقچی دوشنبه به پاریس می‌رودواعظی: *ایران برگ تبلیغاتی آمریکایی‌ها نیست *ما به استقبال تحریم نمی‌رویم اما از تحریم برای رسیدن به خودکفایی استفاده می‌کنیم *در سیاست خارجه آمریکا نسبت به ایران سرگردانی وجود دارد *عراقچی دوشنبه به پاریس می‌رود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت خودرو امروز 1398/06/11|"پراید 131" 42 میلیون و 500 هزار تومان شد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 1 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

یک حمله انتحاری دیگر در قندوز؛ ۱۱ نفر کشته شدندمقام‌های امنیتی افغان می‌‌گویند که در یک حمله انتحاری در شهر قندوز در شمال افغانستان ۱۱ نفر کشته شدند. به گفته سخنگوی وزارت کشور افغانستان، ۱۲ نفر، از جمله منظور استانکزی، فرمانده پلیس این ولایت هم زخمی شده‌اند. گروه طالبان مسئولیت حمله را برعهده گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انفجار در مرکز شهر کندز افغانستان 10 کشته و 11 زخمی برجای گذاشتمقام های ولایت کندز افغانستان تایید کردند، در نتیجه یک حمله انفجاری شامگاه شنبه 31 اوت در مرکز شهر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۱۱ سال و نیم حبس و ۷۴ ضربه شلاق برای یک فعال کارگری؛ حکم عاطفه رنگریز ابلاغ شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »