ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه ۵ شهریور - BBC Persian

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

حسین تاج، وکیل صبا کردافشاری در توییت خود نوشت که صبا_کردافشاری در دادگاه به اتهام تشویق به فساد و فحشا، اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام در مجموع به ۲۴ سال زندان محکوم شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نماینده شوش: مدیرعامل هفت تپه برای پاره‌ای توضیحات احضار و سپس به محل کارش بازگشت

راضی نوری، نماینده شوش در مجلس ایران درباره وضعیت کارگران هفت تپه گفت:"مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه برطرف شده و حقوق کارگران به موقع پرداخت می‌شود و اکنون هیچ مشکل کارگری در هفت تپه نداریم." به گزارش ایلنا، آقای نوری در پاسخ به اینکه دلیل بازداشت مدیر نیشکر هفت تپه چه بوده است، گفت:" بهتر است در این مورد کلمه بازداشت را به کار نبریم. مدیرعامل هفت تپه برای ارایه پاره‌ای توضیحات احضار شد و پس از پاسخ دادن به سوالات، به محل کار خود بازگشت."

کارگران نیشکر هفت تپه سال گذشته در اعتراض به مشکلات صنفی دست به اعتصاب چند روزه زدند و خواستار پرداخت حقوق و رسیدگی به وضعیت امنیت شغلی خود شدند.پرونده کارگران هفت تپه از مدتی پیش آغاز شده است. روز گذشته برای نه نفر از این کارگران حکم صادر شد. اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، عسل محمدی، علی نجاتی، ساناز الهیاری، امیرحسین محمدی فرد و امیر امیرقلی از زمستان گذشته در زندان هستند و دادگاه آنها برای مدتی در دادگاه انقلاب برگزار شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نسخه اوليه اين توييت به اشتباه با تصويرى منتشر شده بود كه به صبا كردافشارى تعلق نداشت.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سکوت قوه قضاییه ایران در برابر ابهام‌های پرونده مازیار ابراهیمیسخنگوی قوه قضائیه ایران روز سه‌شنبه ضمن انتقاد از مصاحبه مازیار ابراهیمی، متهم سابق در پرونده ترور‌ دانشمندان هسته‌ای، وعده داد که به شکایت او از ماموران رسیدگی خواهد شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شهادت 2 فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل به غزهوزارت بهداشت فلسطین از شهادت 2 نفر در حملات اسرائیل به نوار غزه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

صبا کردافشاری، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شدصبا_کردافشاری ، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شد صبا کردافشاری که از معترضان به حجاب_اجبارى نیز هست، در اعتراضات مرداد سال گذشته بازداشت، به زندان محکوم و بهمن سال گذشته آزاد شده بود، اما خرداد امسال بار دیگر بازداشت شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »