ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه ۵ شهریور - BBC Persian

27/08/2019 11:42:00 ب.ظ

لحظه به لحظه با خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی...

صبا_کردافشاری

حسین تاج، وکیل صبا کردافشاری در توییت خود نوشت که صبا_کردافشاری در دادگاه به اتهام تشویق به فساد و فحشا، اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام در مجموع به ۲۴ سال زندان محکوم شده است.

لحظه به لحظه با خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی...

به روزشده در 16:2916:29نماینده شوش: مدیرعامل هفت تپه برای پاره‌ای توضیحات احضار و سپس به محل کارش بازگشتراضی نوری، نماینده شوش در مجلس ایران درباره وضعیت کارگران هفت تپه گفت:"مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه برطرف شده و حقوق کارگران به موقع پرداخت می‌شود و اکنون هیچ مشکل کارگری در هفت تپه نداریم."

به گزارش ایلنا، آقای نوری در پاسخ به اینکه دلیل بازداشت مدیر نیشکر هفت تپه چه بوده است، گفت:" بهتر است در این مورد کلمه بازداشت را به کار نبریم. مدیرعامل هفت تپه برای ارایه پاره‌ای توضیحات احضار شد و پس از پاسخ دادن به سوالات، به محل کار خود بازگشت."

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

هفته سوم اعتراضات در ایران و خارج؛ میرحسین موسوی خطاب به نیروهای مسلح: سمت حقیقت و ملت بایستید

ایرانیان خارج از کشور در فراخوانی بین‌المللی قرار است امروز، شنبه ۱ اکتبر (۹ مهر) در شهرهای مختلف دنیا به خیابان‌ها بیایند و ضمن ابراز همدردی با درگذشت مهسا امینی، مخالفت خود را با جمهوری اسلامی ابراز دارند. ادامه مطلب >>

نسخه اوليه اين توييت به اشتباه با تصويرى منتشر شده بود كه به صبا كردافشارى تعلق نداشت.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی

سکوت قوه قضاییه ایران در برابر ابهام‌های پرونده مازیار ابراهیمیسخنگوی قوه قضائیه ایران روز سه‌شنبه ضمن انتقاد از مصاحبه مازیار ابراهیمی، متهم سابق در پرونده ترور‌ دانشمندان هسته‌ای، وعده داد که به شکایت او از ماموران رسیدگی خواهد شد.

شهادت 2 فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل به غزهوزارت بهداشت فلسطین از شهادت 2 نفر در حملات اسرائیل به نوار غزه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

صبا کردافشاری، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شد صبا_کردافشاری ، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شد صبا کردافشاری که از معترضان به حجاب_اجبارى نیز هست، در اعتراضات مرداد سال گذشته بازداشت، به زندان محکوم و بهمن سال گذشته آزاد شده بود، اما خرداد امسال بار دیگر بازداشت شد.

همه زمان‌ها به ساعت بریتانیاست به روزشده در 16:29 16:29 نماینده شوش: مدیرعامل هفت تپه برای پاره‌ای توضیحات احضار و سپس به محل کارش بازگشت راضی نوری، نماینده شوش در مجلس ایران درباره وضعیت کارگران هفت تپه گفت:"مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه برطرف شده و حقوق کارگران به موقع پرداخت می‌شود و اکنون هیچ مشکل کارگری در هفت تپه نداریم.آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ [۱۹:۲۰] اخراج بیش از ۲۰ هزار مهاجر از استانبول فرماندار استانبول با انتشار بیانیه‌ای از اخراج نزدیک به ۲۱ هزار نفر مهاجر از اواسط ماه ژوئیه تا به حال در این شهر خبر داد.آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ [۱۹:۲۰] اخراج بیش از ۲۰ هزار مهاجر از استانبول فرماندار استانبول با انتشار بیانیه‌ای از اخراج نزدیک به ۲۱ هزار نفر مهاجر از اواسط ماه ژوئیه تا به حال در این شهر خبر داد.اسرائیل به شورای امنیت شکایت خواهد کرد.

" به گزارش ایلنا، آقای نوری در پاسخ به اینکه دلیل بازداشت مدیر نیشکر هفت تپه چه بوده است، گفت:" بهتر است در این مورد کلمه بازداشت را به کار نبریم. مدیرعامل هفت تپه برای ارایه پاره‌ای توضیحات احضار شد و پس از پاسخ دادن به سوالات، به محل کار خود بازگشت. افزون بر این ۴۵۰۰ پناهنده سوری که به ثبت نرسیده بودند نیز به کمپ‌های خارج از شهر منتقل شده‌اند." کارگران نیشکر هفت تپه سال گذشته در اعتراض به مشکلات صنفی دست به اعتصاب چند روزه زدند و خواستار پرداخت حقوق و رسیدگی به وضعیت امنیت شغلی خود شدند. سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه گفت که ظرفیت در استانبول پر شده است و ۵۰۰ هزار نفر سوری در این شهر به ثبت رسیده‌اند. در ادامه اسماعیل بخشی از نمایندگان کارگران و شماری از کارگران معترض بازداشت شدند. به گفته او ۳۰۰ هزار نفر دیگر نیز که در شهرهای دیگر به ثبت رسیده‌اند در استانبول زندگی می‌کنند. پرونده کارگران هفت تپه از مدتی پیش آغاز شده است. الجراح همچنین تاکید کرد، شورای دفاع ملی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت برای بررسی تحولات در این زمینه تشکیل جلسه می‌دهد.

روز گذشته برای نه نفر از این کارگران حکم صادر شد. این مهلت اکنون تا روز ۳۰ اکتبر تمدید شده است. این مهلت اکنون تا روز ۳۰ اکتبر تمدید شده است. اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، عسل محمدی، علی نجاتی، ساناز الهیاری، امیرحسین محمدی فرد و امیر امیرقلی از زمستان گذشته در زندان هستند و دادگاه آنها برای مدتی در دادگاه انقلاب برگزار شده است. Article share tools . به گزارش اداره فدرال آمار، دولت آلمان در این مدت ۷۹۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو درآمد داشته و در مقابل ۷۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو هزینه کرده است.