صبا_کردافشاری

صبا_کردافشاری

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه ۵ شهریور - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی...

27/08/2019 11:42:00 ب.ظ

حسین تاج، وکیل صبا کردافشاری در توییت خود نوشت که صبا_کردافشاری در دادگاه به اتهام تشویق به فساد و فحشا، اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام در مجموع به ۲۴ سال زندان محکوم شده است.

لحظه به لحظه با خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور از ایران، افغانستان، جهان، ورزش، دنیای هنر و سرگرمی...

به روزشده در 16:2916:29نماینده شوش: مدیرعامل هفت تپه برای پاره‌ای توضیحات احضار و سپس به محل کارش بازگشتراضی نوری، نماینده شوش در مجلس ایران درباره وضعیت کارگران هفت تپه گفت:"مشکلات کارگران نیشکر هفت تپه برطرف شده و حقوق کارگران به موقع پرداخت می‌شود و اکنون هیچ مشکل کارگری در هفت تپه نداریم."

دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد - BBC News فارسی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد درگیری و شعارهای ضد حکومتی در جشن هواداران پرسپولیس | DW | 31.07.2021

به گزارش ایلنا، آقای نوری در پاسخ به اینکه دلیل بازداشت مدیر نیشکر هفت تپه چه بوده است، گفت:" بهتر است در این مورد کلمه بازداشت را به کار نبریم. مدیرعامل هفت تپه برای ارایه پاره‌ای توضیحات احضار شد و پس از پاسخ دادن به سوالات، به محل کار خود بازگشت."

کارگران نیشکر هفت تپه سال گذشته در اعتراض به مشکلات صنفی دست به اعتصاب چند روزه زدند و خواستار پرداخت حقوق و رسیدگی به وضعیت امنیت شغلی خود شدند.در ادامه اسماعیل بخشی از نمایندگان کارگران و شماری از کارگران معترض بازداشت شدند.پرونده کارگران هفت تپه از مدتی پیش آغاز شده است. روز گذشته برای نه نفر از این کارگران حکم صادر شد. headtopics.com

اسماعیل بخشی، سپیده قلیان، عسل محمدی، علی نجاتی، ساناز الهیاری، امیرحسین محمدی فرد و امیر امیرقلی از زمستان گذشته در زندان هستند و دادگاه آنها برای مدتی در دادگاه انقلاب برگزار شده است. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

نسخه اوليه اين توييت به اشتباه با تصويرى منتشر شده بود كه به صبا كردافشارى تعلق نداشت.

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019

آخرین خبرهای سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ | DW | 27.08.2019

لبنان ضمن تلاش برای کاهش تنش با تل‌آویو از اسرائیل به شورای امنیت شکایت می‌کندجمال الجراح وزیر اطلاع‌رسانی لبنان، سه‌شنبه 27 اوت تاکید کرد کشورش درباره نقض حاکمیت خود از سوی

سکوت قوه قضاییه ایران در برابر ابهام‌های پرونده مازیار ابراهیمیسخنگوی قوه قضائیه ایران روز سه‌شنبه ضمن انتقاد از مصاحبه مازیار ابراهیمی، متهم سابق در پرونده ترور‌ دانشمندان هسته‌ای، وعده داد که به شکایت او از ماموران رسیدگی خواهد شد.

شهادت 2 فلسطینی دیگر در حملات اسرائیل به غزهوزارت بهداشت فلسطین از شهادت 2 نفر در حملات اسرائیل به نوار غزه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

صبا کردافشاری، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شد صبا_کردافشاری ، فعال مدنی، به ۲۴سال زندان محکوم شد صبا کردافشاری که از معترضان به حجاب_اجبارى نیز هست، در اعتراضات مرداد سال گذشته بازداشت، به زندان محکوم و بهمن سال گذشته آزاد شده بود، اما خرداد امسال بار دیگر بازداشت شد.