ایرلند، نخستین کشور اروپایی که برای بار دوم قرنطینه می‌کند

20/10/2020 09:25:00 ق.ظ

ایرلند، نخستین کشور اروپایی که برای بار دوم قرنطینه می‌کند بیشتر بخوانید🔽

ایرلند, ویروس کرونا

ایرلند ، نخستین کشور اروپایی که برای بار دوم قرنطینه می‌کند بیشتر بخوانید🔽

مایکل مارتین، نخست وزیر ایرلند دوشنبه شب در جریان یک نطق تلویزیونی اعلام کرد که قرنطینه عمومی برای مدت شش هفته اجرا خواهد شد.

دولت ایرلند تصمیم دارد برای مهار سرعت همه‌‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ کلیه شهروندان خود را قرنطینه کند. این تصمیم که در موج دوم همه‌گیری بیماری کووید برای نخستین بار در یک کشور اتحادیه اروپا اجرایی می‌شود قرار است از نیمه شب چهارشنبه به اجرا گذاشته شود.

مایکل مارتین، نخست وزیر ایرلند دوشنبه شب در جریان یک نطق تلویزیونی ضمن اعلام این مطلب یادآور شد که قرنطینه عمومی به مدت شش هفته اجرا خواهد شد. وی در عین حال اعلام کرد که محدودیت‌های تازه ناشی از قرنطینه مشمول مراکز آموزشی نخواهد شد و مدارس در ایرلند طبق روال قبل به کار خود ادامه خواهند داد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

قاتل ۱۸ ساله چچنی‌تباری که معلم فرانسوی را سر برید که بود؟او در یکی از آخرین پست‌های خود در شبکه‌های اجتماعی خبر این که ایران بازنشر کاریکاتورهای پیامبر اسلام در شارلی ابدو را محکوم کرده، همرسان کرده بود. Fucking Muslims

محرومیت از تابعیت آلمانی برای پزشکی که با زنان دست نمی‌دهد | DW | 19.10.2020دیوان عدالت اداری یکی از ایالات آلمان رد تقاضای یک پزشک لبنانی‌الاصل برای گرفتن تابعیت آلمان را تایید کرده است. رای این دیوان با این استدلال صادر شده که هرکس که به دلیل جهان‌بینی بنیادگرایانه از دست دادن با زن امتناع ورزد، حق گرفتن تابعیت آلمان را ندارد. شانس اورده وگرنه شایدفردا سر معلمه آلمانی بریده میشد.این واسه جامعه آلمان هم بهتره.خوشبحالشون دولتمرداشون انقدرواسشون ملت مهمه دمشون گرم، اگر جلوی این تعفن مغز ها را نگیرید بیست سال دیگه قانون کثافت حکومت اسلامی را می خواند اجرا کنند. متاسفم

ویديو؛ راهپیمایی در سراسر فرانسه در گرامیداشت یاد معلمی که سر بریده شدشمار زیادی از جمعیت حاضر در میدان جمهوری پاریس یکصدا فریاد زدند «من یک معلم هستم». این حیوانات را بفرستید کشور خودشون اخه برای چی به اینا پناهندگی میدید ازاردوغان یاد بگیرید یک شبه صدوشصت هزارنفر رو دستگیر کرد تندروهارو بیزید بیرون Anywhere Muslims are forget about that place. Islam =💩

عباس با پاراگلایدری که خودش ساخت، پرواز را یاد گرفت - BBC News فارسیعباس، که از پدر و مادر افغان در ایران متولد شده، برای اولین بار توانسته باپاراگلایدری که خودش با چرخ خیاطی همسرش ساخته، پرواز را یاد بگیرد و با آن پرواز کند.

حرف‌هایی که امروز در تریبون‌ها و توئیت‌ها می‌شنویم با کدام گفتارهای انسجام‌آفرین رهبر انقلاب تطابق داردسخنگوی دولت تاکید کرد: استراتژی سه ستونه دولت عقب راندن تحریم، کاهش آثار تحریم و افزایش مقاومت اجتماعی بوده است.

مهاجر افغانستانی در ایران: قاضی گفت برو گمشو به همان خرابه‌ای که از آن آمده‌ای

Aa دولت ایرلند تصمیم دارد برای مهار سرعت همه‌‌گیری ویروس کرونا و بیماری کووید۱۹ کلیه شهروندان خود را قرنطینه کند.فالوئرهای او حدودا صد نفر بودند که بسیاری از آنان را افراد عضو جامعه چچنی‌های فرانسه تشکیل می‌دادند و به نوشته لوبس، برخی از آنان به مطالبی درباره بنیادگرایی اسلامی ارجاع می‌دادند.دیوان عدالت اداری یکی از ایالات آلمان رد تقاضای یک پزشک لبنانی‌الاصل برای گرفتن تابعیت آلمان را تایید کرده است.برخی از شهروندان فرانسه در پاریس و دیگر شهرها از جمله در لیون، لیل، نانت، تولوز، استراسبورگ، مارسی و بوردو، پلاکارت‌هایی در دست داشتند با این نوشته: «من ساموئل هستم.

این تصمیم که در موج دوم همه‌گیری بیماری کووید برای نخستین بار در یک کشور اتحادیه اروپا اجرایی می‌شود قرار است از نیمه شب چهارشنبه به اجرا گذاشته شود. مایکل مارتین، نخست وزیر ایرلند دوشنبه شب در جریان یک نطق تلویزیونی ضمن اعلام این مطلب یادآور شد که قرنطینه عمومی به مدت شش هفته اجرا خواهد شد. به فلیپبورد یورونیوز فارسی بپیوندید از سوی دیگر به نظر می‌رسد عبدالله یزیدویچ آنزوروف پیش از دست زدن به حمله در روز جمعه تقریبا تمام پیام‌های خصوصی را حذف کرده است. وی در عین حال اعلام کرد که محدودیت‌های تازه ناشی از قرنطینه مشمول مراکز آموزشی نخواهد شد و مدارس در ایرلند طبق روال قبل به کار خود ادامه خواهند داد. به این ترتیب دیوان یادشده حکم یک دادگاه اداری را تایید کرد که شکایت اولیه مرد علیه تصمیم شورای اداری ایالت بادن ورتمبرگ در رد اعطای تابعیت او را رد کرده بود. بر اساس تصمیم مقامات دولتی در ایرلند کلیه فروشگاه‌‌های غیر ضروری در طول دوران قرنطینه بسته خواهند بود و بارها و رستوران‌ها تنها مجاز به ارائه بسته‌های غذایی بیرون‌بر هستند. توییت لیکرا در مورد ریپورت کردن حساب کاربری قاتل معلم فرانسوی انجمن ضد تبعیض نژادی و یهودستیزی فرانسه به نام «لیکرا»، در تابستان گذشته حساب کاربری عبدالله را به دلیل آن که یهودیان را «ملعون» نامیده، ریپورت کرده بود. نخست وزیر ایرلند همچنین از کلیه شهروندان کشورش خواست تا تنها برای نیازهای ضروری از منزل خارج شوند.

آقای مارتین تاکید کرد که فقط به افرادی که مشاغل آنها حیاتی قلمداد می‌شود اجازه داده خواهد شد تا برای رفتن به سر کار در شهر تردد کنند. مدیاپارت همچنین نوشته که قاتل چچنی پیش از این صحنه‌ای از یک سریال ترکی را منتشر کرده بود که در آن بازیگر فیلم آماده بریدن سر فردی بوده است. او برای گرفتن گواهی تابعیت به اداره مربوطه مراجعه می‌کند و کارمند این اداره که یک زن بود هنگام تحویل دادن گواهی به رسم احترام دستش را به سوی دراز می‌کند. به شهروندان ایرلند همچنین توصیه شده است تا بدون در اختیار داشتن مجوزی که تردد آنها را در شهر توجیه می‌کند از محدوده پنج کیلومتری منازل خود فراتر نروند زیرا در این صورت جریمه خواهند شد. مایکل مارتین با یادآوری این نکته که مدارس و مهد‌های کودک در کشورش تعطیل نخواهند شد، بار دیگر تاکید کرد که دولت اجازه نخواهد داشت تا زمینه به خطر افتادن آینده فرزندان و جوانان را به واسطه این بحران سلامت فراهم کند. نخست وزیر ایرلند در ادامه تصریح کرد که کشورش در حال حاضر سخت‌ترین محدودیت‌ها را در اروپا اعمال کرده اما در عین حال یادآور شد که به اعتقاد وی به اجرا گذاشتن اقدامات مضاعف هم اکنون ضروری است. همین موجب شکایت پزشک تبعه لبنان به مراجع اداری و سپس قضایی می‌شود. .