ایران: املاک خریداری شده توسط عراقی‌ها در خوزستان سند رسمی ندارند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک ایران گفت که املاک خریداری شده توسط عراقی‌ها در خوزستان سند رسمی ندارند. - خبرگزاری آناتولی

مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک ایران گفت که املاک خریداری شده توسط عراقی‌ها در خوزستان سند رسمی ندارند.ماشاالله گرامی، مدیرکل امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک ایران در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر خرید املاک غیرمنقول توسط اتباع عراق در استان خوزستا، گفت: املاکی توسط اتباع خارجی در کشور خریداری شده اسناد رسمی ندارند.

وی افزود:"طبق پیگیری‌هایی که از استان خوزستان داشتیم، املاکی که توسط عراقی‌ها در این استان خریداری شده، به نام اشخاص دیگری که معتمد آنها بوده، سند زده شده یا املاک با مبایعه‌نامه‌ها و اسناد عادی معامله شده است".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرداخت بدهی ایران به سازمان ملل از دارایی‌های بلوکه شده تقریبا نهایی شده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تداوم واگذاری اسناد املاک غصب شده توسط خاندان پهلوی به مردم/وضع مردم تعریفی نداردرییس بنیاد مستضعفان گفت: بخشی از املاک این بنیاد با اجازه و یا بی‌اجازه در دست افراد و یا ارگان‌هایی است. بخشی که اجاره نامه برای این املاک ندارند باید آن‌ها را به بنیاد بازگردانند، ابن مرام ما و مرام امامان و علی (ع) است و از آن کوتاه نمی‌آییم. راهکار ما قوه قضائیه است که در این راستا حدود ۱۱۰۰۰ پرونده به قوه قضائیه ارسال کردیم. اول یه نگاه به چیزی که تو 42 سال ساختین بنداز بعد دهنتو آب بکش و در مورد گذشته صحبت کن. خدارو شکر اون ها عاشق زمین بودند و عاشق چمدان های دلار نبودند. یک پدر و پسر رفتند هزارفامیل حرامی جایگزین شد رضا شاه بزرگ و محمدرضا شاه پهلوی، ایران را از خاک ذلت بلند کردند و در ردیف کشورهای درجه یک دنیا قرار دادند و غرور و شرف ایرانیان را احیا کردند و امیدواریم افراد ناشایست مانند آقای فتاح از راس امور کنار بروند و جای اینها را انسانهای متخصص و‌ وطن پرست بگیرد. رستاخیز_ملی_با_پهلوی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

غنی: املاک غصب شده دولتی باید بازگردانده شودرئیس جمهور افغانستان ضمن هشدار به غاصبان املاک دولتی اعلام کرد که این املاک باید به دولت بازگردانده شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

'مصادره املاک' در سوریه توسط نیروهای تحت حمایت ایران | DW | 23.03.2021دیده‌بان حقوق بشر سوریه می‌گوید، شبه‌نظامیان مورد حمایت سپاه پاسداران در دیرالزور چندین خانه و مغازه مخالفان رژیم اسد را مصادره کرده‌اند. گروه «ابوالفضل العباس» هم یک پمپ‌بنزین را 'تصرف کرده است.' آفرین چه خوب ... درضمن اونها شبهه نظامی نیستن ... ارتش رسمی سوریه هستن شما هم باور کردین؟؟؟؟؟!!!! ایشون در مورد اشغال شمال سوریه به وسیله ترکیه و اشغال چاه‌های نفت و دزدی نفت به وسیله یانکی ها نظر خاصی ندارن احتمالأ؟ در مورد جولان چی؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رای تخریب سینما 'ایران' به میراث ابلاغ شده است / تلاش برای حفظ سینمامعاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران می‌گوید: با ابلاغِ حکمِ تخریب سینما «ایران» در لاله‌زار به میراث فرهنگی از سوی دیوان عدالت اداری، برای به دست آوردن راهکاری مناسب با هدف حفظ این سینمای تاریخی و قدیمی، جلسه‌ای رسمی در وزارتخانه میراث فرهنگی برگزار می‌شود. Azim95785897 ایران هم بد جایی شده جمهوری داعشی ایران این ساختمان چه خصوصیتی دارد که نباید تخریب و نوسازی شود؟ معماری ویژه ای دارد؟ اگر تخریب شود تغییر کاربری داده می شود؟ اگر نگهداری شود چه مزیتی دارد؟ آیا امکان بازسازی و بهره برداری مجدد از آن هست و یا فقط یک نیمه خرابه را می خواهید در همین وضعیت حفظ کنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »