ایران اجازه دسترسی به دو مکان هسته‌ای درخواست شده را به آژانس داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توافق ایران و آژانس؛ ایران اجازه دسترسی به دو مکان هسته‌ای درخواست شده را به آژانس داد جزئیات بیشتر و بروزرسانی خبر🔽

جمهوری اسلامی ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص اجازه بازرسی از دو مکان مشخص که آژانس پیش‌تر خواستار دسترسی به آنها شده بود، به توافق دست یافتند.

در بیانیه مشترکی که در پایان سفر رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران منتشر شده و در رسانه‌های ایران نیز بازتاب داشت، ضمن اشاره به مجوز دسترسی به دو مکان مشخص از سوی بازرسان آژانس بر تقویت همکاری دو طرف تاکید شده است. در بخشی از این بیانیه در خصوص موافقت با دسترسی به دو مکان درخواست شده از سوی آژانس آماده است: «ایران به طور داوطلبانه به دو مکان مشخص شده توسط آژانس دسترسی داده، و فعالیت های راستی آزمایی آژانس را برای حل و فصل این موضوعات تسهیل خواهد کرد.»

این بیانیه همچنین با تاکید بر توافق بر سر همکاری و تقویت اعتماد متقابل،‌ به «مشورت‌های فشرده در خصوص حل و فصل توأم با حسن نیت موضوعات مشخص شده توسط آژانس در ارتباط با اجرای پادمان» اشاره و تصریح شده است که دو طرف در ارتباط با اجرای پادمان به توافق رسیدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دسترسی ایران به آژانس برای بازرسی از دو مکان/آژانس سوال و درخواست دسترسی فراتری از ایران نداردبیانیه مشترک ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، در پایان سفر دو روزه رییس آژانس به تهران: ایران به آژانس برای بازرسی از دو مکان دیگر دسترسی می‌دهد آژانس سوال و درخواست دسترسی بیشتری مطرح نکرده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شلیک به پرواز ۷۵۲؛ کانادا خواستار پاسخگویی ایران به «پرسش‌های اساسی» شد«ما انتظار داریم که جمهوری اسلامی ایران پاسخی برای سوالات مهم فراهم کنند از جمله اینکه چرا در وهله اول موشک‌ها شلیک شده‌اند و چرا فضای هوایی باز بوده است. اینها سوالاتی هستند که کانادا، کانادایی‌ها و مهمتر از همه، خانواده‌های قربانیان بی‌گناه به پاسخ آنها نیاز دارند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران؛ بازداشت 'کیوان امام' به ظن آزار و تجاوز جنسی به زنان - BBC News فارسیدر تحولی کم سابقه، روایت دهها تجربه مشابه، شکستن سکوت و هم صدایی چندین کاربر زن در فضای مجازی، منجر به واکنش مقام‌ها در ایران شد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: به خاک و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته و به هیچ کشوری اجازه دست‌اندازی به منافع‌مان را نمی‌دهیماردوغان: کسانی که اندیشه اقدام علیه ترکیه در دلشان مانده، به هیچ وجه فرصت اقدام علیه ما را نخواهند یافت. اردوغان: طرف‌های مقابل را به بازنگری در رفتارشان و ممانعت از اقدامات اشتباهی که موجب زوال آنها خواهد شد دعوت می‌کنیم. اردوغان: ما به خاک، حاکمیت و منافع هیچ کشوری چشم ندوخته ایم، به هیچ کشوری نیز اجازه دست اندازی به منافع خود را نخواهیم داد. اردوغان: ترکیه حق خود را در اژه و دریای مدیترانه در دریای سیاه خواهد گرفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درصد مرگ و میر در میان مبتلایان به کرونا در ایران چه قدر است؟از نظر وزارت بهداشت ایران هم اکنون استان های مازندران، تهران، قم، گلستان، خراسان شمالی، اردبیل، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، کرمان، سمنان، آذربایجان شرقی، مرکزی، یزد و گیلان در «وضعیت قرمز» قرار دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند🔺کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند ⚡️سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد ابراز امیدواری کرد که متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای تروریستی ایران به آمریکا بپیوندند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »