ایران قرارداد واردات «۲۰ میلیون تن» کالای اساسی از روسیه امضا کرده است

28/12/1400 06:49:00 ب.ظ

وب‌سایت نورنیوز، نزدیک به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ایران، گزارش داده است که ایران قرارداد واردات ۲۰ میلیون تن کالاهای اساسی شامل روغن، گندم، جو و ذرت از روسیه را امضا کرده...

وب‌سایت نورنیوز، نزدیک به دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ایران، گزارش داده است که ایران قرارداد واردات ۲۰ میلیون تن کالاهای اساسی شامل روغن، گندم، جو و ذرت از روسیه را امضا کرده... اتاق کنترل تاسیسات تبدیل اورانیوم اصفهان یک روز پس از انتشار گزارشی مرتبط با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی مبنی بر «تغییر شکل» اورانیوم ۶۰ درصدی در ایران، خبرگزاری حکومتی مهر در ایران این خبر را تایید کرد.

خبرگزاری رویترز روز پنج‌شنبه با استناد به گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خبر داد که جمهوری اسلامی با تغییر فرم بخشی از ذخایر اورانیوم ۶۰ درصدی «به شکلی که دیگر به آسانی قابل بازیافت، رقیق شدن و انتقال به خارج از کشور نباشد»، اعضای اروپایی برجام و آمریکا را با چالشی دیگر روبه‌رو کرده است.

خبرگزاری مهر روز جمعه، ۲۷ اسفند، به نقل از یک منبع آگاه این خبر را تایید و بدون اشاره به میزان اورانیوم تغییر شکل‌یافته اعلام کرد که ایران این اورانیوم را برای «تولید رادیودارو بازفرآوری کرده است». این خبرگزاری در ادامه خبر خود نوشته است: «امکان ارسال بخشی از مواد که برای تولید مولیبدن (ماده اولیه ساخت رادیودارو) به شکل تارگت درمی‌آید به خارج عملاً امکان‌پذیر نیست و در کشور ماندگار می‌شود.» headtopics.com

چرا که نه اگر وارد نکنند که مردم همدیگر میخورند

ب قیمت بین المللی..

به چه قیمتی؟! ... سئوال اساسی اینجاست!

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

احتمالا تانک های منهدم شده رو میخوان ذوب کنند باهاش موشک نقطه زن تولید کنند!

شکایت یک میلیارد دلاری کهنه سرباز آمریکایی که در ایران زندانی شده بودیک کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده که به مدت حدود دو سال در ایران زندانی شده بود، با ثبت شکایتی علیه حکومت ایران درخواست غرامت یک میلیارد دلاری کرد. از الان دارن برای خروج از برجام در زمان جمهوری خواهان و بالا کشیدن پول های ایران نقشه میکشن. که خورد سلام یارو مشاور و اقتصاد دان با مدرک ک..ری، محاسبه ی این بدل رو نکرده بود یاوه پرداز کوتوله ی مونگول👍

گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران: جمهوری اسلامی در سال ۲۰۲۱ دست‌کم ۲۸۰ نفر را اعدام کردگزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران می‌گوید در سال گذشته میلادی وضعیت حقوق بشر در ایران بدتر شده و جمهوری اسلامی افراد بیشتری را نسبت به سال‌های قبل اعدام کرده است جزئیات بیشتر🔽 اگه آدم بودید کمی راجع به اعدام های عربستان هم مینوشتید. دنیایی که غربی ها ساختن اسمش دنیا نیست یک جنگل بزرگه دلقک ، ۸۱ انسان بیگناه که اکثراً زیر ۱۸ سال بوده اند را عرعرستان یک روز اعدام کرد ، خفه شده بودید... امروز به فکر حقوق حشر در ایران هستید زاغری و آشوری دو جاسوس که آزاد شدند باید اعدام می شدند تا شما آدم شوید هنوز وقت است ، دیر نمی شود حقوق_حشر_غربی جنگ_فروزان‌و_فروشان_غرب این سطح از وقاحت بخاطر حرامزادگیه شماست.

کرونا در ایران؛ چرا کمیته علمی داروهای کرونا را تایید نکرد؟

واکنش ایران به اظهارات گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان مللسخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص گزارش و اظهارات اخیر جاوید رحمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران، با رد گزارش مغرضانه، جانبدارانه و مملو از اطلاعات و نتیجه گیری های سوگیرانه و نادرست جاوید رحمان گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در ایران، تاکید میکند، رویکرد سیاسی و گزینشی به حقوق بشر، نه تنها کمکی به ارتقای آن نمیکند بلکه موجب تخریب و تضعیف حقوق بشر می شود.

یک پژوهش رسمی درباره عدالت آموزشی، حقی که از زنان ایران دریغ شد

کاهش «۵۰ درصدی» فروش آجیل در ایران در مقایسه با سال گذشتهرئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از کاهش ۵۰ درصدی فروش خشکبار در مقایسه با سال گذشته خبر داد.