ایرباس: اسپانیا ۳۶ هلی‌کوپتر برای نیروهای مسلح خود سفارش داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ابر شرکت صنایع هوافضایی اروپایی «ایرباس» از فروش ۳۶ هلی‌کوپتر جدید از نوع «اچ۱۳۵» (H135) به ارزش ۳۱۰ میلیون یورو به اسپانیا در اوایل ماه نوامبر خبر داد.

قرارداد فروش این هلی‌کوپترها به اسپانیا پس از خرید ۱۶۹ هلی‌کوپتر به ارزش ۱۰ میلیارد دلار توسط ارتش فرانسه امضا شده است.به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

اسپانیا تصمیم دارد با خرید این هلی‌کوپترها در راستای استانداردسازی تجهیزات نیروهای مسلح خود حرکت کند. بنابراین ۱۸ هلی‌کوپتر در اختیار وزارت کشور اسپانیا و ۱۸ هلی‌کوپتر دیگر در اختیار وزارت دفاع این کشور قرار خواهد گرفت. به این ترتیب شرکت ایرباس سال ۲۰۲۱ را با امضای این دو قرارداد با موفقیت به پایان خواهد رساند. این شرکت در ماه نوامبر با ثبت سفارش بیش از ۳۰۰ هلی‌کوپتر، ماه پررونقی را پشت سر گذاشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سقوط هلی‌کوپتر؛ وزیر ۱۲ ساعت شنا کرد و خود را نجات داداین فرمانده ۵۷ سال در یک پیام ویدئویی که بلافاصله بعد از نجات یافتن او در ساحل پر شده ضمن تشکر از ماهیگیران و مردم بومی «ماهامبو» می گوید:‌ «به لطف خدا هنوز نوبت مرگ من فرا نرسیده. هیچ جراحت و مشکل خاصی ندارم. تنها سرما خورده ام و می توانم وظایفم را ظرف ۲۴ ساعت آینده از سر بگیرم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: هنوز نمی‌توان گفت سرعت انتقال اومیکرون از سویه دلتا بيشتر استمدیرکل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد اقدامات کشورهای ثروتمند برای تزریق دُز تقویتی واکسن کرونا به شهروندان خود شکاف و نابرابری در دسترسی به واکسن را عمیق‌تر خواهد کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

لالیگای اسپانیا؛ یک امتیاز ارزشمند برای شاگردان ژاوی برابر لوپتگیدیدارهای معوقه هفته چهارم رقابت‌های لالیگای اسپانیا با برگزاری دو دیدار به پایان رسید.سویا، شامگاه سه‌شنبه 21 دسامبر در چارچوب دیدار معوقه از هفته چهارم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سپاه: پهپادهای تهاجمی نقطه‌‌زن در سواحل خلیج فارس آزمایش شدرزمایش مشترک نیروهای مسلح موسوم به «پیامبر اعظم» در سواحل خلیج فارس و سه استان هرمزگان، بوشهر و خوزستان ادامه یافت. چی شد، ترسیدید؟ سناتور باب منندز دمکرات است. چند نفر خفه شدن؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل برای تأمین امنیت دفاتر خود به طالبان پول می‌پردازدسازمان ملل از طالبان خواست تا در مقابل دریافت پول امنیت دفاتر و کارمندان خود را تامین کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قاآنی خطاب به شبه‌نظامیان وابسته: رفتارهایتان در عراق به ضرر منافع ایران استاسماعیل قاآنی، فرمانده سپاه قدس از شبه‌نظامیان وابسته به ایران در عراق خواست که نیروهای خود را مدیریت کنند چراکه رفتار و اقدامات آنها به منافع تهران آسیب
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »