ایران برقراری رابطه دیپلماتیک بین بحرین و اسرائیل را محکوم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزارت امور خارجه ایران با انتشار بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک میان بحرین و اسرائیل را محکوم کرد و آن را اقدامی ننگین و خفت بار خواند. - خبرگزاری آناتولی

وزارت امور خارجه ایران با انتشار بیانیه‌ای برقراری روابط دیپلماتیک میان بحرین و اسرائیل را محکوم کرد و آن را اقدامی ننگین و خفت بار خواند.وزارت امور خارجه ایران در واکنش به ایجاد روابط دیپلماتیک بین اسرائیل و بحرین بیانیه‌ای صادر کرد و در آن نوشت: بدون تردید مردم مظلوم و حق طلب فلسطین و مسلمانان آزاده جهان هرگز عادی سازی روابط با رژیم غاصب و یاغی اسرائیل را نخواهند پذیرفت و این اقدام ننگین در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و ملت‌های آزاده جهان تا ابد باقی خواهد ماند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت امورخارجه ایران، در این بیانیه این از این اقدام به عنوان"خطای بنیادین" دولت بحرین به جای کسب مشروعیت از مردم خود یاد شده که با پشت کردن به آنان و با اقدامی"خفت بار به دامن رژیم اشغالگر قدس پناه آورده" و آرمان فلسطین شریف را قربانی انتخابات داخلی آمریکا نموده است. وزارت امورخارجه ایران اعلام کرده است: حاکمان بحرین از این پس شریک جنایات رژیم صهیونیستی به عنوان منبع تهدید دائمی امنیت در منطقه و جهان اسلام و ریشه دهه‌ها خشونت، کشتار، جنگ، ترور و خونریزی در فلسطین مظلوم و منطقه خواهند بود.

در بند پایانی این بیانیه ضمن هشدار به هرگونه ایجاد ناامنی رژیم صهیونیستی در منطقه خلیج‌فارس، مسئولیت تمامی عواقب هرگونه اقدامی در این ارتباط متوجه دولت بحرین و دیگر دولت‌های همراه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو: گزارش عفو بین‌الملل درباره اعتراضات آبان فساد و بی‌رحمی رژیم ایران را نشان دادوزیر خارجه آمریکا با اشاره به گزارش اخیر عفو بین‌الملل که به شکنجه‌های بازداشتی‌های آبان ۹۸ می‌پرداخت، این گزارش را نشانه «فساد و بی‌رحمی» جمهوری اسلامی دانست. پمپئو نوشت:«مردم خوب ایران همان چیزی را می‌خواهند که همه ما می‌خواهیم: صلح،‌ آزادی و خوشبختی.»
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مایکروسافت: هکرهایی از روسیه، چین و ایران انتخابات آمریکا را هدف گرفته‌اند - BBC News فارسیشرکت مایکروسافت می گوید که هکرهای مرتبط با روسیه، چین و ایران برای تجسس بر افراد و گروه هایی که در زمینه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا فعال هستند تلاش می کنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تلویزیون ایران «اعترافات» دانش‌آموز منتشرکننده کلیپی درباره کرونا را پخش کردمعاون اجتماعی پلیس فتا اعلام کرد فردی که ویدئوی کوتاهی از غش کردن یک دانش‌آموز را ضبط کرده بود و همچنین کسی که آن را در فضای مجازی بارگذاری کرده بود دستگیر شدند. تلویزیون ایران نیزسخنان نوجوانی را پخش کرد که می‌گوید آن فرد بر اثر ضعف جسمانی غش کرد نه کرونا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ایران توافق بحرین و اسرائیل را 'ننگین و خفت‌بار' توصیف کرد - BBC News فارسیوزارت امور خارجه ایران، عادی سازی روابط بحرین با اسرائیل را به شدت محکوم کرده و آن را اقدامی 'ننگین و خفت‌بار' از سوی بحرین توصیف کرده است. دولت ترکیه هم این اقدام بحرین را محکوم کرده اما عربستان سعودی هنوز در این باره واکنشی نشان نداده‌ است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهندامیدوارم استقلال از دست پلیدی‌ها و عوامفریبی‌ها نجات پیدا کند مجیدی: سعادتمند قانون را نمی‌داند ولی من استعفایم را داده‌ام/ باقیمانده دستمزد من را به سرمربی بعدی بدهند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تروئیکای اروپایی: تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران را رد می‌کنیم- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimوزرای امور خارجه انگلیس،‌آلمان و فرانسه (کشورهای موسوم به تروئیکای اروپایی) بار دیگر با اعلام اینکه تلاش آمریکا برای فعال‌سازی مکانیسم بازگشت خودکار تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران را رد می‌کنند، مدعی شدند که به حفظ برجام متعهد هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »