ایران محمود موسوی مجد را به جرم جاسوسی برای سیا و موساد اعدام کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبرگزاری‌های ایران بامداد دوشنبه ۳۰ تیر به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کردند که حکم اعدام موسوی مجد اجرا شده است.

رسانه‌های ایران از اعدام محمود موسوی مجد که به جاسوسی برای آمریکا و اسرائيل متهم شده بود، خبر دادند.

خبرگزاری‌های ایران بامداد دوشنبه ۳۰ تیر ماه اعلام کردند حکم اعدام موسوی مجد، که پیش‌تر از سوی سخنگوی قوه قضائيه اعلام شده بود، اجرا شده است. آقای موسوی مجد که همراه نیروهای سپاه قدس ایران در سوریه فعالیت می‌کرد، در مهرماه سال ۹۷ دستگیر شد و حکم اعدام او نیز در شهریور ۹۸ صادر شد. مسئولان قضایی ایران می‌گویند موسوی در ازای دریافت پول، اطلاعاتی در خصوص جنگ‌افزارها، مشخصات یگان‌های مستشاری ایران، معرفی فرماندهان و همچنین محل رفت و آمد قاسم سلیمانی در اختیار سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و اسرائيل قرار می‌داده است.موسوی مجد ظاهرا عضو سپاه قدس نبوده است و از آنجایی که همراه با خانواده‌اش پیش از انقلاب به سوریه مهاجرت کرده، بعد از آغاز جنگ سوریه به عنوان مترجم کار خود را برای نیروهای ایرانی حاضر در این کشور آغاز کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محمود موسوی مجد، متهم به جاسوسی از نیروی قدس سپاه پاسداران، بامداد دوشنبه اعدام شدمحمود_موسوی‌مجد که از سوی حزب‌الله لبنان در سوریه ربوده شده و پس از انتقال به ایران از سوی دستگاه‌های امنیتی و قوه قضاییه جمهوری اسلامی به جاسوسی از نیروی قدس سپاه پاسداران متهم شده بود، بامداد دوشنبه اعدام شد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

جواب رد حکومت به میلیون‌ها درخواست«اعدام نکنید»، محمود موسوی مجد اعدام شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امیر موسوی: الکاظمی به دنبال توازن میان ایران، عربستان و آمریکاستتهران- ایرنا- یک تحلیلگر مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: الکاظمی در سفرهای خود به عربستان، ایران و آمریکا تلاش می‌کند نوعی توازن را میان این سه کشور در عراق را ایجاد کند که اگر موفق به چنین کاری شود، دستاورد بزرگی برای او محسوب می‌شود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعلیق کردترکیه کلیه پروازها به مقصد ایران و افغانستان را به دلیل شیوع ویروس_کرونا تعلیق کرد وزارت ترابری ترکیه روز یکشنبه ۲۹ تیر اعلام کرد کلیه پروازها از این کشور به مقصد ایران و افغانستان را در چارچوب مبارزه با شیوع ویروس جدید کرونا به حالت تعلیق در آورده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توقف دوباره پروازهای ترکیه به ایران؛ رونق سفر اروپایی هما و کامیابی قطوزارت حمل و نقل ترکیه روز یکشنبه اعلام کرد که مرز هوایی این کشور با ایران و افغانستان با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا بار دیگر بسته و پروازهای خطوط هوایی ترکیه به این دو کشور معلق شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پروازها از ترکیه به ایران و افغانستان متوقف شدوزارت ارتباطات و زیرساخت ترکیه از توقف پروازها به ایران و افغانستان خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »