ایران از توقیف لنج حامل سوخت قاچاق در نزدیکی تنگه هرمز خبر داد

20/11/1400 08:45:00 ب.ظ

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران از توقیف یک فروند لنج حامل 300 هزار و 700 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق در جزیره قشم خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران از توقیف یک فروند لنج حامل 300 هزار و 700 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق در جزیره قشم خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 09.02.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی سردار عبدالله لشکری جانشین مرزبانی استان هرمزگان ایران اعلام کرد مرزبانان جزیره قشم در بازرسی از یک فروند لنج، 300 هزار و 700 لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف کردند. به گزارش «خبرگزاری صدا و سیما»، وی افزود: مرزبانان علاوه بر کشف محموله سوخت قاچاق از این لنج به ارزش 902 میلیون ریال، 16 متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رفرمیسم یا ملحد | فرخ نگهدار

گفت‌وگو با فرخ نگهدار به پیش از اعتراضات اخیر بازمی‌گردد و زمانی برای انتشار آماده شد که فضای عمومی جامعه ملتهب بود و در چنین فضایی بعید به نظر می‌رسید این‌گونه مطالب مخاطبی داشته باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تصاویری از اندونزی؛ تمساحی پس از پنج سال از لاستیک دور گردنش رهایی یافتتمساحی ۵.۲ متری در اندونزی پس از ۵ سال از یک حلقه لاستیک موتور سیکلت که دور گردنش گیر کرده بود، رهایی یافت. تایری بر گردنم افکنده دوست/می‌کشد هر جا که خاطرخواه اوست.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت

توقیف خبرگزاری رکنا؛ تیغ غیرت بر سر آزادی بیان

پیام تشکر اردوغان از رئیسیپیام تشکر اردوغان از رئیسی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه با انتشار پیامی در حساب کاربری در توئیتر از گفت‌وگوی تلفنی خود با ابراهیم رئیسی، همتای ایرانی خود خبر داد.

دیدار مکرون با پوتین همزمان با تشدید نگرانی‌ها از حمله روسیه به اوکراینامانوئل مکرون قبل از دیدار با پوتین گفته بود هدف ژئوپولیتیک روسیه به وضوح اوکراین نیست، بلکه مشخص شدن قوانین هم‌زیستی میان روسیه و ناتو است. اخلاق کمونیستا تقریبا یجوره استالین از هرکس خوشش نمیومد ازتوی عکسهاش پاکشون میکرد این یکی از باهرکی حال نمیکنه بایه میز بلند ازش دور میشه سگ زرد برادر شغاله کص زنت فرشید منافی 😂🍆🍆🍆بادمجون بذارم لا کص زنت فرشید کچل جفی 😂 أحلام رجل اسمه محمد قاسم إنذار للأمة المسلمة. تتنبأ أحلامه بمستقبل عظيم للإسلام في العالم. أتباعه يعلنونه الإمام المهدي. هل تعتقد أنه مرشح جيد للمهدي؟

محرومیت دو جلسه‌ای کنعانی‌زادگان از سوی کمیته اخلاق- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکنعانی‌زادگان از دو بازی ملی محروم شد کمیته‌اخلاق: کنعانی‌زادگان به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و محرومیت از دو بازی ملی فوتبال محکوم شد عجب😅 با این حساب و با این حکم عیاشی ،دختربازی ،عمل منافی عفت ، الواط بازی درتیم میلی آزاد شد●●● امر به معروف و نهی از منکر ممنوع!!!!!!!!! اتوبوس تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را تبدیل به فاحشه خانه کرده! دو جلسه محرومیت!! خاک بر سرتان با این حکم! آبروی شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سوال رفت!!!