ایران حاضر به عقب‌نشینی نیست حتی اگر منجر به خروج از NPT شود

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علی بیگدلی، کارشناس مسائل بین‌الملل، در گفت‌گو با اعتمادآنلاین:ایران حاضر به عقب‌نشینی نیست حتی اگر منجر به خروج از NPT شود/موقعیت حساسی پیش روی ایران قرار گرفته است این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

اعتمادآنلاین

در این ‌باره اظهار داشت: واکنش اروپا به گزارش آ‍ژانس بین‌المللی هسته‌ای خیلی سختگیرانه نیست؛ یعنی همین که کشورهای اروپایی به آ‍ژانس بین‌المللی هسته‌ای پیشنهاد کرده‌اند ایران را وا دارد تا به کارشناسان اجازه بازدید از سایت‌های هسته‌ای بدهد، نشانگر آن است که بنا دارند در این مساله مهم رویکردی تعاملی داشته باشند. اما ایران زیر بار این موضوع نمی‌رود و این اتفاق را کاملاً ناممکن می‌داند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

راه دیگری جز دسترسی به مراکز در ایران و کار با ایران وجود نداردمدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه بعد از تصویب قطعنامه در شورای حکام آژانس گفت: تنها راه پیش‌رو در موضوع هسته‌ای ایران، ادامه همکاری‌هاست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: سه کشور اروپایی در موضع توصیه به ایران نیستندوزیر امورخارجه ایران در واکنش به بیانیه سه کشور اروپایی درباره تعهدات برجامی ایران اعلام کرد که آنان صلاحیت توصیه را ندارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بسته‌های تشویقی به شرکت‌های هواپیمایی خارجی برای عبور از آسمان ایرانایران گفته پروازهای عبوری از آسمان این کشور در فروردین ماه امسال نسبت به سال گذشته حدود ۸۵ درصد کاهش یافته است. شیوع کرونا و همچنین ساقط شدن هواپیمای اوکراینی در شلیک موشک های سپاه، از جمله دلایل کاهش درآمد ایران از اجاره آسمان بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تحقیقات پلیس ایران در خصوص پرونده مرگ 'غلامرضا منصوری'/ اعزام تیمی به کشور رومانیاحتمال اعزام تیمی از پلیس ایران به رومانی رئیس پلیس بین الملل ناجا: به منظور بررسی وضعیت صحنه کشف جسد قاضی منصوری و علت دقیق آن، تیمی از پلیس ایران تشکیل و در صورت پاسخ مثبت از سوی رومانی، به آن کشور اعزام خواهند شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ممانعت پلیس گرجستان از بازگشت بازیکنان گرجی تیم شاهین بوشهر به ایرانپلیس گرجستان مانع بازگشت دو بازیکن گرجی تیم فوتبال شاهین بوشهر به ایران شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ماهواره‌ها به کمک مدیریت حریق‌های جنگلی ایران می‌آیندیک کارشناس سنجش از دور یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها ضمن بیان اینکه مرکز کنترل و پایش عرصه‌های منابع طبیعی کشور طی روزهای اخیر راه‌اندازی شده است، گفت: در حال حاضر در این مرکز برای مدیریت حریق‌های جنگلی و مرتعی از اطلاعات ماهواره‌هایی که از آتش‌سوزی‌های سطح کره زمین عکس‌برداری می‌کنند، استفاده می‌کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »