ایران میزبان ششمین نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه

25/06/1398 09:57:00 ب.ظ

ششمین نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود

ششمین نشست روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود. روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه از آذر ماه ۱۳۹۶ با هدف بررسی روند و نتایج مذاکرات آستانه و آغاز فرآیندهای سیاسی داخلی در سوریه اقدام به برگزاری نشست‌هایی مشترک کردند.

اجلاس نخست سران سه کشور در سوچی روسیه و اجلاس دوم نیز فروردین ۹۷ در آنکارا برگزار شده بود. تهران شهریور ماه سال گذشته میزبان سومین نشست سران سه کشور بود.

چهارمین نشست روسای جمهور سه کشور نیز بهمن ماه ۹۷ مجددا در شهر سوچی روسیه برگزار شد. بر اساس توافق ایران، روسیه و ترکیه، این نشست بصورت نوبتی به میزبانی هر سه کشور برگزار می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

گریه داره گریه داره دیوارحاشابلندگریه داره گریه داره گریه داره دیوارحاشابلندتکیه داده

آغاز نشست روسای جمهور ترکیه، ایران و روسیه در آنکارا

صالحی: روسای جمهور ایران و فرانسه برای حفظ برجام در تلاش هستندرییس سازمان انرژی اتمی: روسای جمهور ایران و فرانسه برای حفظ برجام در تلاش هستند با برداشتن سه گام در کاهش تعهدات، فعلا توازنی در برجام ایجاد شده است

بیانیه پایانی نشست سران ترکیه، روسیه، ایران در آنکاراسران ترکیه، روسیه، ایران در بیانیه نهایی خود بر حاکمیت، استقلال و تمامیت ارضی سوریه تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی

ادامه موج مهاجرت در ورزش ایران| علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال، از ایران رفت♦️ادامه موج مهاجرت در ورزش ایران| علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال، از ایران رفت ⚡️علیرضا فغانی داور بین المللی و سرشناس فوتبال ایران که پیشتر از مهاجرت خود به استرالیا خبر داده بود، امروز یکشنبه به همراه خانواده‌اش ایران را ترک کرد و راهی استرالیا شد.

وعده فدراسیون فوتبال به زنان برای حضور غیرگزینشی در ورزشگاه در دیدار ایران و کامبوجغلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال ایران وعده داد «به طور حتم» زنان می‌توانند بلیت دیدار ایران و کامبوج را به صورت اینترنتی خریداری کنند و حضور زنان در ورزشگاه «گزینشی» نخواهد بود.

ایران: آمریکایی‌ها به سمت «دروغ حداکثری» گرایش پیدا کردندسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکا درباره حمله پهپادی به تاسیسات نفتی عربستان سعودی گفت آنها به «دروغ حداکثری» گرایش پیدا کرده اند. - خبرگزاری آناتولی