ایران یکی از محورهای گفت‌وگوی جوزپ بوریل با گوترش

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: تماسی تلفنی با دبیرکل سازمان ملل در آخر هفته داشتم و درباره رویدادهای حال حاضر گفت‌وگو کردیم چندجانبه گرایی لیبی، عراق و ایران و نظام جهانی مبتنی بر قوانین با سازمان ملل در مرکزیت آن، بنیان سیاست خارجی اتحادیه اروپا است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در صفحه توییترش نوشت: تماسی تلفنی با آنتونیو گوترش[دبیرکل سازمان ملل] در آخر هفته داشتم و درباره رویدادهای حال حاضر گفت‌وگو کردیم. چندجانبه گرایی لیبی، عراق و ایران و نظام جهانی مبتنی بر قوانین با سازمان ملل در مرکزیت آن، بنیان سیاست خارجی اتحادیه اروپا است.

به گزارش ایسنا، جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در صفحه توییترش نوشت: تماسی تلفنی با آنتونیو گوترش[دبیرکل سازمان ملل] در آخر هفته داشتم و درباره رویدادهای حال حاضر گفت‌وگو کردیم. چندجانبه گرایی لیبی، عراق و ایران و نظام جهانی مبتنی بر قوانین با سازمان ملل در مرکزیت آن، بنیان سیاست خارجی اتحادیه اروپا است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفته‌اید به ایران حمله می‌کنید؟/ ایران حیفا و مراکز اسرائیل را با خاک یکسان می‌کندمحسن رضایی: به جرات اعلام می کنم که پس از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، قاسم سلیمانی سومین قهرمانی بین‌المللی ایران است اگر آمریکایی ها می‌دانستند شهادت ایشان تبدیل به یک انقلاب بزرگ در ایران می‌شود شاید هرگز جرات این کار را پیدا نمی کردند 'اگر آمریکایی ها می‌دانستند شهادت ایشان تبدیل به یک انقلاب بزرگ در ایران می‌شود شاید هرگز جرات این کار را پیدا نمی کردند' زارت! 🤣💩 حالا که نمی‌دونستن و تبدیلش کردن به سوخاری قاسم سلیمانی سومین قهرمان بین المللی رضا زاده :
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'با رویکردی که یک قطره نفت را ارزشمند‌تر از یک قطره خون می‌داند، صلح برقرار نمی‌شود'مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملت کبیر ترکیه: 'با رویکردی که یک قطره نفت را ارزشمند‌تر از یک قطره خون می‌داند، صلح در خاورمیانه برقرار نمی‌شود. مردمان این منطقه ابتدا باید از آرامش و صلح حمایت کنند' مصطفی شن‌توپ رئیس مجلس ملت کبیر ترکیه (درباره کشته شدن قاسم سلیمانی): کشته شدن یک مقام دولتی کشوری مستقل و دارای حقوق حاکمیت توسط مقامات یک کشور دیگر در یک کشور ثالث از لحاظ حقوق بین‌الملل نگران‌کننده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار مشاور امنیت ملی افغانستان با سفیر ایران در کابلمشاور امنیت ملی افغانستان در دیدار با سفیر ایران در کابل تاکید کرد از خاک کشورمان علیه هیچ کشور ثالثی استفاده نخواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات در بریتانیا، آلمان و آمریکا علیه جنگ احتمالی با ایران | DW | 04.01.2020در لندن، برلین و آمریکا چند تظاهرات علیه خطر جنگ با ایران برپا شد. بریتانیا، دانمارک و سوئد به شهروندان‌شان درباره سفر به ایران هشدار دادند. کتائب حزب الله به نیروهای عراقی اخطار کرد از پایگاه‌های آمریکایی فاصله بگیرند. بيان ياهل العالم : نصر من الله وفتح قريب ص وقال رسول الله ص العجب كل العجب مابين جماديين ورجب وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنقَلَبٍ يَنقَلِبُونَ والله أكبر الامام المهدي الموعود بیاد جواب پس بده عزا پیش کشش چقدر شما رسانه ها مادرجنده هستید
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رمزگشایی از نامه‌نگاری‌ آمریکا و ایران؛ محتوای پیام ایالات‌متحده چیست؟آمریکا و ایران بلافاصله پس از حمله بامداد جمعه به کاروان حامل قاسیم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، نامه‌نگاری‌هایی را آغاز کردند که اظهارات جسته و گریخته مقام‌های دو کشور محتوای آنها را تا حدودی مشخص کرده است. این گزارش را بخوانید 🔽 عمرا کلیک کنم، همینجا خبرت رو بزار منظور از مراکز فرهنگی یعنی تاسیسات زیر مراکز فرهنگیه؟؟؟ نامه ترامپ به ایران بدین منظور است . لیست اسامی ژنرالهای آمریکایی به وزارت خارجه ایران بوده و حتی پایگاهای نزدیک ایران رو خالی کرده . ولی بزودی درد سنگینی خواهید کشید حتی اروپاییان ... هشدار دادیم یورنیوز.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرندگان زاینده‌رود، نمادی از نابودی طبیعت ایران به دست مافیای آببه نظر می‌رسد جیغ و فریاد پرندگان بی‌پناه زاینده‌رود بازتابی ضعیف از فریاد خاموش طبیعت زخم‌خورده از مدیریت مافیایی آب در ایران باشد، زخمی که پیامدهایش به‌زودی دامن‌گیر همه زیستمندان ایران از جمله مردمان این سرزمین خواهد شد. بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »