ایران مرزهای زمینی مسافری خود با کشورهای همسایه را بست

05/10/1400 12:34:00 ق.ظ

ایران مرزهای زمینی مسافری خود با کشورهای همسایه را بست بیشتر بخوانید🔽

«در محدودیت‌های ورود اتباع خارجی که از امروز اجرایی شده به غیر از کشورهای هم مرز، چند کشور آفریقایی و اروپایی از جمله انگلستان هم وجود دارد.» مرز زمینی با ترکیه برای سفرهای گردشگری ایرانی‌ها بسته شد از سوی دیگر جواد هدایتی، مدیرکل ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایران از ممنوعیت سفر زمینی به ترکیه تا اطلاع ثانوی خبر داد و افزود: «برای اتباع ایرانی مرزهای...

مرز زمینی با ترکیه برای سفرهای گردشگری ایرانی‌ها بسته شد از سوی دیگر جواد هدایتی، مدیرکل ترانزیت و حمل و نقل بین‌المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایران از ممنوعیت سفر زمینی به ترکیه تا اطلاع ثانوی خبر داد و افزود: «برای اتباع ایرانی مرزهای زمینی برای سفرهای گردشگری به ترکیه بسته و سفر به این کشور ممنوع شد.»

وی همچنین تصریح کرد که «بر اساس آخرین پروتکل‌های ابلاغ شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مسافران غیر ایرانی از چهار کشور اروپایی انگلیس، فرانسه، دانمارک و نروژ نمی‌توانند وارد ایران شوند و برای ایرانی‌ها هم پروتکل‌های خاصی پیش‌بینی شده است.»

این مقام ایرانی تاکید کرد: «همچنین ایرانی‌هایی که از این مقاصد قصد ورود به کشور را داشته باشند ضمن داشتن کارت واکسن (یعنی دریافت هر دو دز واکسن) باید تست منفی PCR را با مدت زمان ۴۸ تا ۷۲ ساعت ارائه دهند.» headtopics.com

خوب کار خوبی کرد مرز که نباید بی در و پیکر باشه

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

ممنوعیت ۱۵ روزه شامل گردشگران ورودی از مرزهای هوایی نمی‌شودمعاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص ممنوعیت ۱۵ روزه ورود اتباع خارجی از مرزهای، زمینی، دریایی و هوایی، گفت: «این ممنوعیت شامل گردشگران ورودی از مرزهای هوایی نمی شود.» فردا دیوونه خونه هست به قرآن

روایتی تصویری از حال و هوای جشن کریسمس در کشورهای اسلامی | DW | 25.12.2021روایتی تصویری از حال و هوای کریسمس در کشورهای اسلامی در اکثر کشورهای اسلامی اقلیت‌های مسیحی نیز زندگی می‌کنند. البته جشن کریسمس در سال‌های اخیر رنگ و بوی مذهبی خود را تا اندازه‌ای از دست داده و برخی از رسوم جای خود را در خانه‌ها و خیابان‌ها باز کرده است.

اسلامی: ایران قصد غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد را ندارد | DW | 25.12.2021رئیس آژانس اتمی ایران گفت، جمهوری اسلامی حتی در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای و لغو نشدن تحریم‌های آمریکا دست به غنی‌سازی بالاتر از ۶۰ درصد نخواهد زد. مجتبی ذوالنور هم گفت، مذاکرات در دور هشتم 'قطعا' تمام نمی‌شود. دستت رو، بگذار روی کتاب_آسمانیت و دوباره تکرار کن تا بعد ها ، سند بشود که این طیف خرچنگ بر پیشانی به هیچ صراطی_مستقیم نیست . Iranian ای پاسداردروغگو،نابودکردید ایران! برای حفظ نظام،کشتار بیگناهان؟ درسفره مردمان،نه آب مانده، نه هم نان! ازجیب ملت ما فربه شدن حاکمان! دیگرجواب ندارد،فریب ودجالیت! کارنامه ولایت،فساد،دزدی،جنایت. قيام_تا_سرنگوني،هم آب،هم آزادی! روزخروش ملت،موشک وبمب اتم،دیگرنداردسودی!Iran کسی را کذاشتن تو نیروی اتمی ایران که چیزی از اینکار حلیش نیست غیر دروغ گفتن و جفنگ.

ایران: به زودی از سوخت «هسته‌ای» در نیروگاه بوشهر استفاده می‌کنیممحمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران اعلام کرد که نیروگاه بوشهر به‌زودی از سوخت هسته‌ای استفاده کرده و این کشور قادر به تولید برنامه_اتمی_ایران USAbilAraby وزارت_خارجه_آلمان محمد اسلامی،اعلام کردکه نیروگاه بوشهر بزودی از سوخت_هسته‌ای استفاده کرده واین کشورقادربه تولیدداخلی این محصول هسته‌ای است. نسیم:آقای گروسی iaeagc محمداسلامی چه میگویدوموضع آژانس چیست؟ آنهاکدام بندازتوافق رانقض کرده اند؟

درخواست ایران برای استفاده از سوخت اتمیِ تولید داخل در رآکتور بوشهررئيس سازمان انرژی اتمی ایران می‌گوید تهران خواستار آن است که در رآکتور اتمی بوشهر از سوخت اتمی تولید ایران استفاده شود. نیروگاه بوشهر متکی به اورانیوم دریافتی از روسیه است.

نگرانی سازمان حقوق بشر ایران از صدور احکام سنگین برای دو دانشجوی زندانی