ایران: نقشی در تامین امنیت عراق در ایام اربعین نداشتیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر کشور ایران گفت تهران در ایام اربعین نقش و دخالتی در تامین امنیت داخل عراق نداشته است. - خبرگزاری آناتولی

03.11.2019عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ایران امروز یکشنبه در نشست با اعضای ستاد مرکزی اربعین اظهار داشت: ایران در ایام اربعین نقش و دخالتی در تامین امنیت داخل عراق نداشت و این امر توسط خود عراق انجام شد.

وی ادامه داد: کمی از وضعیت داخلی عراق نگران بودیم و همچنین از وضعیت مرز خسروی به دلیل اینکه چند سال تردد از این مرز انجام نمی شد هم نگرانی‌هایی داشتیم که به حمدالله در هیچ کدام از این دو موضوع مشکلی برای ما پیش نیامد. وزیر کشور ایران گفت: حدود 170 هزار زائر خارجی از مرزهای ایران وارد و از مرزهای دیگر خارج شدند. هم در طول مسیر در داخل کشور و هم لحظه خارج شدنشان و هم شرکت در مراسم، خدمات را در کنار زائران ایرانی دریافت کردند.

گفتنی است که رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران ایران در 10 اکتبر امسال گفت: نیروی قدس سپاه، نیروهای انتظامی عراق و حشدالشعبی؛ حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیروهای نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

13 کشته و ده‌ها زخمی در پی انفجار خودرویی در شهر «تل ابیض» سوریهمنابع خبری سوریه روز یکشنبه 3 اکتبر از انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در شهر مرزی «تل ابیض» واقع در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به تعلیق در آمدن کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشوربه نظر می‌آید که موضوع اعطای کمک‌های آمریکا به لبنان پس از تحولات اخیر این کشور موجب بروز فعل و
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پناهجویان در خشکی بیشتر از دریا تلف می‌شوند | DW | 03.11.2019به اعتقاد شورای عالی مهاجرت و پناهندگی، شمار افرادی که در صحرای آفریقا قربانی می‌شوند، دوبرابر کسانی است که در دریا غرق می‌شوند. بسیاری از پناهجویان پیش از رسیدن به ساحل شمال آفریقا می‌میرند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فردا شب خبرهای خوبی در مورد شرکت‌های ارزش افزوده داریممحمدجواد آذری جهرمی اعلام کرد، فردا شب تکلیف شرکت‌های خدمات ارزش افزوده مشخص می‌شود و خبرهای خوبی در این زمینه داریم. شما جيب مارو نزن
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد🔺اعتراضات هنگ کنگ در مراکز خرید این دولت‌شهر ادامه دارد ⚡️عتراضات در هنگ کنگ در شرایطی روز یکشنبه ۱۲ آبان ماه ادامه دارد که معترضان روز شنبه ساختمان خبرگزاری«شینهوا» وابسته به دولت چین را مورد هدف قرار دادند و این اعتراضات به درگیری کشیده شد. کاش یک ماسک خنثی هم در بین همه ایرانیان ‌‌معترضین قرار میگرفت تا میتوانستند بدون ترس در میادین جمع شوند و اعتراض کنند به وضع موجود .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ادامه تلاش‌ها برای ابراز تردید در «قتل» میترا استاد؛ محمدعلی نجفی دوباره محاکمه می شود🔺ادامه تلاش‌ها برای ابراز تردید در «قتل» میترا استاد؛ محمدعلی نجفی دوباره محاکمه می شود ⚡️محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران که پس از حکم پرونده قتل میترا استاد با سپردن وثیقه از زندان آزاد شده است، قرار است بار دیگر پرونده‌اش در دادگاه بررسی شود. سلطنت_طلبها باید این را قبول کنند که دیگر نظام جمهوری_اسلامی_ایران دیگه به دست سلطنت_طلبها نخواهد افتاد.انشالا به حول قوه الهی این مهدی_فلاحتی را مثل روح_الله_زم دستگیر می کنیم و همینطور بقیه ضد انقلابیون را توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه_پاسداران دستگیر خواهیم کرد.منتظر باشند نمایش و هنرپیشه در لباس زندانی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »