ایران در آستانه وضعیت خطرناک 'ورود به خیز چهارم کرونا' | DW | 18.02.2021

30/11/1399 05:17 ب.ظ

سخنگوی وزارت بهداشت ایران از قرمز شدن شرایط کرونایی در ۱۱ شهر کشور خبر داد. او شیوع نوع جهش‌یافته بریتانیایی این ویروس همزمان با کاهش پروتکل‌های بهداشتی را 'زنگ خطری جدی' برای ورود به موج چهارم نامید.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران از قرمز شدن شرایط کرونایی در ۱۱ شهر کشور خبر داد. او شیوع نوع جهش‌یافته بریتانیایی این ویروس همزمان با کاهش پروتکل‌های بهداشتی را 'زنگ خطری جدی' برای ورود به موج چهارم نامید. ایران در آستانه وضعیت خطرناک"ورود به خیز چهارم کرونا" سخنگوی وزارت بهداشت ایران از قرمز شدن شرایط کرونایی در ۱۱ شهر کشور خبر داد.

او شیوع نوع جهش‌یافته بریتانیایی این ویروس همزمان با کاهش پروتکل‌های بهداشتی را"زنگ خطری جدی" برای ورود به موج چهارم نامید.

سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت ایران اعلام کرد، شهرهای خرمشهر و رامهرمز در استان خوزستان از نظر شیوع کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته اند و تعداد شهرهای قرمز به ۱۱ شهر رسیده است.

به گزارش ایسنا، علاوه بر دو شهر یادشده، آبادان، اهواز، بندر ماهشهر، دزفول، دشت آزادگان، شادگان، شوشتر، کارون و هویزه نیز در وضعیت قرمز قرار گرفته‌اند. ۳۹ شهر دیگر نیز در وضعیت نارنجی، ۲۲۸ شهر در وضعیت زرد و ۱۷۲ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند. headtopics.com

من صورتی دوست دارم از ضعیفه های دویچه وله، کدوم صورتی تره.... فارسی رو نمیگم، چون اولا برده هستند، دوما پیر هستند، سوما میدونم کبود تیره قرمز هستند که حال بهم زنه...

خانم لاری از شناسایی ۸هزار و ۶۶ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور و قربانی شدن ۸۰ مبتلای دیگر طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

ادامه مطلب:
dw_persian »

آخرین وضعیت کرونا در ایران: شهر در وضعیت قرمز؛ پرواز به ۳۲ کشور ممنوع شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😥

جولان ویروس جهش‌یافته کرونا در ایران در آستانه موج چهارم | DW | 21.02.2021موارد تائید شده ابتلا به ویروس جهش‌یافته کرونا در خوزستان رو به افزایش و در حال سرایت به دیگر شهرهای ایران است. سهم خوزستان از دو محموله واکسن کرونا که تا کنون وارد ایران شده، فقط برای واکسینه کردن سه هزار نفر کافی است.

کامالا هریس در نخستین سخنرانی خود در سازمان ملل: وضعیت زنان، وضعیت دموکراسی استکامالا هریس در نخستین سخنرانی خود در سازمان ملل: وضعیت زنان، وضعیت دموکراسی است کامالا هریس، معاون ریاست جمهوری آمریکا، در نخستین سخنرانی خود در کنفرانس زنان سازمان ملل متحد گفت زمانی که زنان از حق برابر محروم می‌شوند، تحقق دموکراسی نیز دشوارتر می‌شود. پس چرا حقوق زنان را در نظام آینده افغانستان که با گروه طالبان تعهد بسته نادیده گرفته اید جایگاه زنان افغانستان را ؟ آمریکایی ها خود ناقص حقوق بشر اند در ملل جهان. معاون رییس جمهور هند.

واکنش تهران به تصویب قطعنامه در رابطه با وضعیت حقوق بشر در ایرانوزارت امور خارجه ایران به تصویب قطعنامه محکومیت نقض حقوق بشر علیه این کشور در شورای حقوق بشر سازمان ملل واکنش نشان داد. - خبرگزاری آناتولی

تهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتندتهران و 6 مرکز استان در ایران در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند براساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران، تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.

کرونا در ایران؛ قریب به ۲۰۰ فوتی جدید، ۲۵۷ شهر در وضعیت قرمز