ایران: از عادی شدن روابط با مصر استقبال می‌کنیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اخبار منتشر شده درباره دیدار هیات‌های دیپلماتیک این کشور و مصر گفت که تهران از عادی شدن روابط با قاهره استقبال می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اخبار منتشر شده درباره دیدار هیات‌های دیپلماتیک این کشور و مصر گفت که تهران از عادی شدن روابط با قاهره استقبال می‌کند.سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در واکنش به اخبار منتشر شده درباره دیدار هیات‌های دیپلماتیک این کشور و مصر در قاهره گفت: ما همواره از عادی شدن روابط بین کشورهای اسلامی استقبال می‌کنیم.

خطیب‌زاده ادامه داد: فکر می‌کنیم عادی شدن روابط بین کشورهای اسلامی به نفع جهان اسلام و منطقه است و ما همواره از عادی شدن روابط بین کشورهای اسلامی و گسترش آن و افزایش مراودات در این چارچوب استقبال می‌کنیم. خطیب‌زاده در مورد تحولات افغانستان نیز تصریح کرد: به دقت اوضاع را در مرزها کنترل کرده و شرایط را رصد می‌کنیم. امنیت افغانستان، امنیت ماست و ناامنی در آن کشور برای ما قابل تحمل نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از قازدیماقتان بشدت خوشحال می شویم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهارمین شب ناآرامی‌ها در خوزستان و گزارش‌ها از زخمی شدن یک نفر در سوسنگرددر تصاویری که از اعتراضات در سوسنگرد در شبکه‌های اجتماعی همرسان شده، گروهی از موتورسواران و نیز شماری از مأموران اسلحه به دست در حال عقب راندن معترضان دیده می‌شوند. اینا دارن با شلیک گاز مناطق رو ضد عفونی میکنن .ملت خوزستان هم با تیر هوایی جشن گرفتن بیشتر از ۴۲ زخمی داشته دیشب، یک زخمی چیه؟ خبر منتشر کردن شما هم آخوندیه. دقت کنید! گوشه سمت چپ پایین تصویر! اوباش اسلحه به دست کاملا واضح است. اینها معترض نیستند منافقین هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دوازده‌ هزار خانواده افغان در استان تخار از ترس طالبان از خانه‌هایشان فرار کردندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ميكم به اين يارو بايدن خوابالو هم بايد مثل اوباما يه جايزه صلحى يا يه چيزى بدن👺👺👺👺👺👺
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فعالان حقوق بشر ایرانی از سازمان ملل خواستند برای جلوگیری از سرکوب معترضان خوزستانی اقدام کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به دولت آمریکا بگویید مذاکره با این خونخواران که مردمشان را بخاطر بی آبی به گلوله می بندند جرم است ! آری جرمی نابخشودنی و مردم ایران هیچوقت فراموش نمی کنند. خوزستان_را_دریابید خوزستان_آب_ندارد FreeIran2021 United Nations is one of corrupted organization.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

میزان سازش در طلاق‌های توافقی فقط ۱۴ درصد است/ از روابط زوجین طی ۵ سال اول زندگی در تهران و کرج مراقبت می‌کنیممدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بیش از ۱۱۸ هزار پرونده طلاق‌های توافقی و سایر دعاوی در سامانه تصمیم بررسی شده است، گفت: در طلاق‌های توافقی طرفین تصمیم خود را برای جدایی گرفته‌اند و مداخله در این طلاق‌ها بسیار سخت است. در این دسته از مداخلات متوسط سازشی که ایجاد شده، ۱۴.۶ درصد بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خروج ترکیه از کنوانسیون استانبول و اثرات آن بر جامعه ال‌جی‌بی‌تی‌کیو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها: روایت جعلی قتل قاسم خضیری؛ رونویسی از ماجرای صانع ژالههنوز اون بلال فروش معروف وارد صحنه نشده؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »