ایران: یک فروند نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز توقیف شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سپاه‌پاسداران ایران: یک فروند نفتکش انگلیسی هنگام عبور از تنگه_هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.

Fatemeh Zengeneh |روابط عمومی نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران اعلام کرد: یک فروند نفتکش انگلیسی با نام"stena impero" هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، توسط یگان شناوری منطقه یکم نیروی دریایی سپاه توقیف شد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: نفت‌کش مذکور پس از توقیف به ساحل هدایت و برای سیر مراحل قانونی و بررسی های لازم تحویل سازمان بنادر و دریانوردی شد. از سوی دیگر وزارت دفاع بریتانیا اعلام کرد: کشتی «استینا امپرو» ناگهان به سمت آب‌های ایران تغییر مسیر داده که ممکن است ایران آن را توقیف کرده باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران از توقیف یک نفتکش توسط سپاه در نزدیکی تنگه هرمز خبر دادخبرگزاری «تسنیم» نزدیک به سپاه پاسدران ایران در یک خبر فوری گزارش داد که «گشت‌های شناور سپاه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز از سوی ایرانآمریکا توقیف یک نفتکش خارجی در تنگه هرمز را محکوم کرده و خواستار آن شده که ایران، این نفتکش و خدمه‌اش را فورا آزاد کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

یک نفتکش بریتانیایی با مقصد عربستان به سوی ایران تغییر مسیر دادهوزارت خارجه و وزارت دفاع بریتانیا می‌گویند در پی 'اطلاعات فوری' درباره نفتکشی بریتانیایی هستند که مقصدش عربستان سعودی بوده، اما به سوی جزیره قشم ایران تغییر مسیر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

زمین‌گیر شدن یک فروند هواپیمای حامل حجاج/ احتمال مذاکره ایران و عربستان درباره عمرهرییس سازمان حج و زیارت، علت زمین‌گیر شدن یک فروند هواپیمای حامل زائران ایرانی را شرح داد و با اعلام اینکه میانگین تاخیر پروازهای حج حدود ٢١ دقیقه بوده است، درباره سرانجام مذاکره عمره، گفت: احتمالا در مکه گفت‌وگوهایی با طرف عربستانی داشته باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »


منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر دادسپاه از توقیف یک نفتکش در تنگه هرمز خبر داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »