ایران: گزارش آژانس غیر واقعی و غیر حرفه‌ای است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران: گزارش آژانس غیر واقعی و غیر حرفه‌ای است العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرگزاری «رویترز»، آژانس هفته گذشته در گزارشی اعلام کرده بود که عدم پیشرفت در حل مشکلات با ایران به‌طور خطرناکی بر توانایی تشخیص آژانس مبنی بر صلح‌آمیز بودن برنامه اتمی تهران تاثیر می‌گذارد.غریب‌آبادی در بیانیه‌ای خطاب به شورای حکام گفت که گزارش‌های اخیر آژانس کاملا «غیر واقعی و غیر منصفانه» هستند.

او ادعا کرد که «چگونه ممکن است مقدار ناچیزی مواد متعلق به بیش از دو دهه قبل بر ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای یک کشور اثر گذارد، در حالی که آن کشور بیش از 20 درصد بازرسی‌های آژانس در سطح جهانی را می‌پذیرد؟»مشکل کشف مواد رادیواکتیو در یکی از سه سایت اتمی اعلام نشده ایران به مهمترین چالش در روابط میان تهران و آژانس تبدیل شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببین کیادم از حرفه ای بودن میزنن یه مملکت را برای غنی سازی نابود کردن حرفه ایه؟هزاران میلیارد دلار به مملکت ضرر زدید اگه حرفه ای هستید بفرمایید تا چند میلیون سال دیگه این پول که بابت غنی سازی هزینه شده برمیگرده.؟!

از نظر جمهوری اسلامی همه دروغ می گویند، گزارش غیر واقعی می دهند و دشمن جمهوری اسلامی هستند ولی جمهوری اسلامی مظهر صداقت و راستگویی و نماد یک حکومت ایده آل است. نمونه های زیادی هم برای مثال هست کشتار سال ۶۷-شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی-کشتار آبان ۹۸- زندان اوین- کوی دانشگاه و …

زارت باید می گفتی این لابی صهیونیستی چرا ادبیات شده حرفه ای و کارشناسی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ایران: در جریان عملیات‌های اخیر علیه مراکز هسته‌ای، دوربین‌های آژانس آسیب دیدرئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که در جریان حملات اخیر علیه مراکز هسته ای این کشور شماری از دوربین های نصب شده از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی آسیب دیده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش ایران به ادعای آزار جسمی بازرسان آژانسنماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: سیاست حفاظتی تاسیسات هسته‌ای از چند ماه پیش بهبود یافته و تغییر کرده است؛ این سیاست‌ها و تدابیر و اقدامات جدید حفاظتی شامل چگونگی بازرسی از بازرسان آژانس هم شده است. بدهید سعید طوسی بررسی کند . او متخصص است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: درباره تعرض جسمی به بازرسان آژانس حاضر به بررسی هستیمپس از انتشار گزارش روزنامه «وال‌استریت ژورنال» از آزار جنسی بازرسان زن آژانس در تاسیسات هسته‌ای ایران ، نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

غریب‌آبادی ادعا کرد: منشأ آلودگی اعلام‌شده از سوی آژانس برای ایران «کاملا ناشناخته» استنماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادعا کرد که منشأ آلودگی اعلام‌شده از سوی آژانس برای ایران «کاملا ناشناخته» است. قیافه رو تو رو خدا احتمالا کار بلال فروشه بوده Ajene ein aloodegiha ro eijad kardan, vase Hamin Islamic Republic government in Iran azash khabar nadareeee!!!! Pinokiooooooo e ravaniiii 🤥🤥🤥🤥🤥🤥fek karde mellat goshhashon makhmaliiiii!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تاکید کویت بر لزوم همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمیکویت تاکید کرد ایران باید به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اجازه دهد «ماهیت» برنامه هسته‌ای این کشور را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد تا از «صلح‌آمیز» بودن کویت خیلی غلط کرده که برای ایران بزرگ اظهار نظر می کنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد سفیر ایران در آژانس از ادامه تحریم‌ها؛ غریب آبادی: «انتظار خویشتن‌داری و اقدام سازنده نداشته باشید»🔺انتقاد سفیر ایران در آژانس از ادامه تحریم‌ها؛ غریب آبادی: «انتظار خویشتن‌داری و اقدام سازنده نداشته باشید» حسن روحانی، رئیس جمهور سابق ایران، هم در آخرین هفته های ریاست جمهوری خود از این قانون انتقاد کرد و آن را مانع رفع تحریم ها عنوان کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »