گرجستان, ویروس کرونا, ایران, بهداشت

گرجستان, ویروس کرونا

ایرانی مشکوک به ویروس کرونا در گرجستان قرنطینه شد

🎥ایرانی مشکوک به ویروس کرونا در گرجستان قرنطینه شد بیشتر بخوانید:

27/02/2020 06:46:00 ب.ظ

🎥 ایران ی مشکوک به ویروس کرونا در گرجستان قرنطینه شد بیشتر بخوانید:

یک شهروند ایران ی در بیمارستانی در گرجستان قرنطینه شد. تنها یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در گرجستان تایید شده که آن یک نفر هم از مسیر ایران به آذربایجان رفته و از آنجا به این کشور وارد شده بود.

یک شهروند ایرانی مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در گرجستان قرنطینه شد.او مقابل در اصلی بیمارستان در جمع خبرنگاران حضور یافت و هم از مردم گرجستان و هم از پزشکان معالجش قدردانی کرد.این فرد کمی بعدتر به بیمارستانی واقع در شهر اباستومانی گرجستان منتقل شد.به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس این شهروند ایرانی هنوز به این ویروس مبتلا نشده است اما پزشکان می‌خواهند از وضعیت سلامت او مطمئن شوند.

روحانی: تا ۳ ماه آینده کیفیت آب آشامیدنی تهران بهتر می‌شود ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی درگذشت انتقاد خامنه‌ای از مکرون و سکوت او در قبال سربریدن معلم فرانسوی | DW | 28.10.2020

به گفته وزارت بهداشت گرجستان، این فرد از طریق آذربایجان از ایران وارد گرجستان شده بود. ادامه مطلب: euronews فارسی »

خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ی دروغگوی رژیم اخوند دجال و ی نمایش مسخره دیگه برای انحراف افکار عمومی از جنایت‌های بی شمار رژیم ضد بشری اخوند دجال. اگه راست می گید مشخصات این فرد و دلیل رفتن ایشون به اونجا رود هم گذارش بدین. چرا هیچ کسی حتی ی ماسک هم نزده؟ از انگلیسی حرف زدن و لهچه ایشون هم که دیگه هیچی نگم! تازه داره از رو نوشته می خونه این همه چرت و پرت می گه این خبر نگارا هم طوری بهش جو میدن انگار وزیر امور خارجست.

وری وری گود انگلیش بابا ، دمت گرم ، دمت وارم . وری گوووووووود كير تو انگليسى صحبت كردنت داداش. برو كپه مرگتو بزار درمانت كنند جمهوری عسلامی پکیجهای کرونا را در قالب بسته های اهدائی یا اشخاص آلوده به تمام کشورهای اطراف گسل داشته، این قوم نه با نژاد ایرانی با کل بشریت در تضاده کرونای_آخوندی اعتصابات_سراسری تعطیلی_عمومی

thank you so very طفلی مخش هم داغ شده امید به مداوای همه ما ایرانیان رید با این تشکر کردن به زبان انگلیسی مجبور نیستی بنده خدا فکر کرده برنده لاتاری یک ملیون یوروئی شده چه ذوق و هیجانی داره ای وای، ای وای برمن، ای ایران در تحیرم که ترا با کجا مقایسه کنم !!! در ادعا که کون هر خر را پاره می کنی! امادر عمل... زیر زیر صفر

این قاطی کرده چی میگه ؟ اینا چه جوری ارتباط می‌گیرن خارج از ایران؟؟ هر کدامشان خراشی بر‌‌صورت ایران با پولای باد آورده بابا اسکار که نبردی کسخل، کل جمعیت رو تفی کرد!!! تازه داره انگلیسی زمان راهنماییش رو مرور میکنه زر زد بردنش اون خبرنگار نمیدونست همینجوری واستاد این تف پرانی کنه تو صورتش؟!؟!

تایید اولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان/ محدودیت‌های سفرهای جاده‌ای و هوایی به ایراناولین فرد مبتلا به کرونا ویروس در گرجستان به تازگی از ایران بازگشته است .

شمار مصدومان «حمله با خودرو» به یک کارناوال در آلمان به ۶۰ نفر رسیدپلیس آلمان بدون دادن توضیحات بیشتر در خصوص انگیزه فرد مهاجم اعلام کرد که حمله در جریان جشن‌های کارناوال آلمان موسوم به «دوشنبه گل سرخ» صورت گرفته که به صورت مشترک در بخشی از شهرهای این کشور برگزار می‌شود.

پنج کشته در اثر تیراندازی در یک شرکت آبجوسازی در آمریکا | DW | 27.02.2020کارمند اخراجی یک شرکت آبجوسازی در آمریکا در شهر میلواکی پنج نفر از همکاران خود را با شلیک گلوله به قتل رساند و سپس خود را کشت. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نیز به این رویداد واکنش نشان داد. وحشی های مهاجر اروپایی از امریکا خارج شوند آخر امنیت و تمدن خاک تو سرش حتی تا لحظه مردنش هم ثابت کرد لیاقت زنده بودن را نداشته آخه احمق کسی دیگه تو رو اخراج کرده میری همکاراتو میکشی بزن مدیر کارخانوه و مدیران مسبب رو بکش. همینه که اونا و امثالشون میدونن مردم عادی بی ارزه هستن و هر بلایی بخوان سرشون در میارن

شناسایی مواردجدید کرونا در کویت/ تمام مبتلایان در ماه فوریه به ایران رفته بودندموارد جدید شناسایی شده از کرونا در کویت از ایران بازگشتند. جنگ روانی علیه ایران چی شده مگر ایران مرکزش کویت توریست خارجی نداره هر که راشناسای کنن می گن ایران

افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اردبیل به ۲ نفراردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت ی و درمانی استان اردبیل از افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا به ۲ نفر در این استان خبر داد.

روزنامه آمریکائی: کرونا ممکن است به دلیل ایران، تبدیل به اپیدمی در خاورمیانه بشودروزنامه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد، خاورمیانه به دلیل محدودیت کنترل‌های مرزی دولت‌های ضعیف و بچه شدن؟ فقط خاورمیانه؟ برای کل دنیا خطرناکه عربستان خیلی زودتر و بیشتر از ایران به کرونا مبتلا شد ولی اخبارش رو سانسور میکرد تا اینکه دیروز وزیر بهداشت سعودی گفت 18 نفر کشته دادیم! بنابراین دلیل شیوع و اپیدمی، عربستان است.