ایران - بحرین: از بیم و امید بگوییم - ایران‌وایر | IranWire

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

پیش بازی ایران و بحرین، در کلاب‌هاوس ایران‌وایر دیدار ایران و بحرین در انتخابی جام_جهانی قطر، یکی از حساس‌ترین مسابقات تیم ملی ایران است. در کلاب‌هاوس ایران‌وایر، از ساعت ۱۸ به وقت ایران، از بیم، امید و دیدگاه‌های خودتان با ما بگویید و بشنوید.

Don’t have a Clubhouse account? Skip the waitlist today and join the event! Enter your number below to sign up.Get started using Clubhouse now! Just download the app and sign in using the phone number you provided .

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی از وضعیت مناطق جنوبی ایران با وجود روند کاهشی پاندمی | DW | 05.06.2021معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان جمعه شب وضعیت این استان را بحرانی خواند و گفت با توجه به گستردگی شیوع گونه‌های جهش‌یافته ویروس کرونا این احتمال دور از انتظار نیست که موج پنجم کرونا از هرمزگان به سراسر ایران انتقال یابد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شهبانو فرح پهلوی خواهان اختصاص بخشی از واکسن‌های اهدایی آمریکا به ایران شدکسی که این بلا رو سر مردم آورده ازش توقعم میره که الان دنبال واکسن باشه حال امروز مردم ایران چیزی بجز خیانت پهلوی به این خاک نیست نه_به_جمهوري_اسلامي
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ هشدار مقامات درباره آغاز موج پنجم از هرمزگان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

همه ملت ایران از اقتصاد و اقتصاددانی تبری می‌جویندنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ۳۴ هزار میلیارد تومان بدهی آقای روحانی به دولت آینده واگذار شد. بحث ارزش پول ملی، جنبه تورمی و موضوع قیمت دلار باید در دستور کار دولت قرار می‌گرفت. کشور را نمی‌توان اینطوری اداره کرد. همه ملت ایران از اقتصاد و اقتصاددانی تبری می‌جویند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اندوزیر دفاع ترکیه: از ابتدای سال جاری تاکنون 1212 تروریست از پای درآمده‌اند آفرین به ارتش دلاور و کبیر ترکیه ❤️🇹🇷 بزنید این شلوارگشادهارو کتلت کنید یاشاسین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در ایران از 81 هزار نفر گذشتبراساس اعلام وزارت بهداشت ایران در شبانه روز گذشته 5 هزار و 612 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده و 122 بیمار دیگر نیز جان باخته‌اند. - خبرگزاری آناتولی به صفرش رو نگفتن! درستش ۸۱۰ هزار نفر هست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »