ایران: جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی آسیب دیده است

19/02/2020 01:08:00 ب.ظ

#ایران: جعبه سیاه #هواپیمای_اوکراینی آسیب دیده است

هواپیمای_اوکراینی, اوکراین

ایران: جعبه سیاه هواپیمای_اوکراینی آسیب دیده است

وزیر دفاع ایران اعلام کرد جعبه سیاه هواپیمای سرنگون‌شده اوکراین ی آسیب دیده است. - خبرگزاری آناتولی

19.02.2020استانبول/خبرگزاری آناتولیسرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در حاشیه نشست هیات دولت این کشور گفت: «جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اوکراین آسیب قابل توجهی دیده است. از بخش صنایع دفاعی خواسته شد تا برای بازسازی جعبه سیاه کمک کند».

به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، او در این باره همچنین اظهار داشت: «قرار است نخست بازسازی جعبه سیاه انجام و بعد بازخوانی شود. مشغول این کار هستند تا بتوانند آن را بازسازی کنند».وزیردفاع ایران درباره اعزام نیرو از سوی برخی کشورها به منطقه برای تامین امنیت خلیج فارس نیز تصریح کرد:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

وزیر راه: احتمال ارسال جعبه سیاه به کشور ثالث وجود داردتهران - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هیچ حساسیتی روی جعبه سیاه وجود ندارد، گفت: اگر لازم باشد جعبه سیاه هواپیمای اوکراین ی برای بازخوانی به کشور ثالث ارسال می‌شود.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدما رکورد زدیم ،آورین آورین

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسید

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدحالا هی بودجه جامعة‌المصطفی رو زیاد کنید دمت گرم که شجاعت گفتن کمبودها رو داری دکتر حسینی آدم سالم تو این مملکت به هیچ جا نمیرسه وای به حال روشن دل

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سن ابتلا به «اچ.آی.وی» در ایران به ۱۵ سال رسیدسرملا بالا تا حالا یه خبر از موفقیت های ایران کار کردین ؟ سگ تو روح آمریکا و صدای نحس و منحوس آمریکایی عین_الجسد پس اون مرتیکه میگفت :امیدبزندگی ایرانیان تا ۲۵ درصد افزایش داشته😎 ،همش درحال ریدن به دروغهای همدیگه هستند 😉

ایران وایر @iranwireگفت و گو با آسیه امینی و مسیح علینژاد - معنی انتخابات در جمهوری اسلامی دلیل این قطعی مکرر چیه؟ اصلن نمیشه شنید بسم الله!

وزیر دفاع ایران اعلام کرد جعبه سیاه هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی آسیب دیده است.«محمد اسلامی» عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه بیست و هشتمین همایش ارگان‌های دریایی در جمع خبرنگاران در خصوص سرنوشت جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی، گفت: هنوز در فرآیند تحقیقات و بررسی سانحه هستیم و جعبه سیاه هواپیما یکی از موارد بررسی است.به دوستی ایمیل کنید سن ابتلا به «اچ.به اشتراک گذاشته شده سن ابتلا به «اچ.

19.02. وزیر راه ادامه داد: اگر بتوانیم جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی را در ایران و اگر نتوانیم در کشور ثالث و با هماهنگی اوکراین بازخوانی می شود.2020 استانبول/خبرگزاری آناتولی سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران در حاشیه نشست هیات دولت این کشور گفت: «جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اوکراین آسیب قابل توجهی دیده است. در حالی که ما فقط ۴۰ هزار نفر را کشف کرده‌ایم؛ یعنی ما تنها یک‌سوم آنها را کشف کرده‌ایم و به صراحت می‌گویم که اگر اجازه داده نشود از رسانه‌های ملی به ویژه صداوسیما به آموزش و پیشگیری ایدز بپردازیم، اوضاع به همین منوال باقی خواهد ماند. از بخش صنایع دفاعی خواسته شد تا برای بازسازی جعبه سیاه کمک کند». اسلامی افزود: هیچ حساسیتی روی جعبه سیاه هواپیما وجود ندارد و کمیته بررسی سانحه که از کشور اوکراین نیز تشکیل شده است تصمیم می‌گیرد که در کدام کشور ثالث بررسی شود. به گزارش خبرگزاری «ایرنا»، او در این باره همچنین اظهار داشت: «قرار است نخست بازسازی جعبه سیاه انجام و بعد بازخوانی شود.۵ سالگی رسیده و خیلی از افرادی که با علائم اچ‌.

مشغول این کار هستند تا بتوانند آن را بازسازی کنند».آی‌. وزیردفاع ایران درباره اعزام نیرو از سوی برخی کشورها به منطقه برای تامین امنیت خلیج فارس نیز تصریح کرد: «سیاست جمهوری اسلامی ایران در مورد امنیت منطقه و خلیج فارس روشن است؛ معتقدیم امنیت منطقه باید به دست کشورهای خلیج فارس اتفاق بیفتد و حضور هر عنصر بیگانه‌ای می‌تواند موجب اخلال شود». گفتنی است هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 اوکراین بامداد چهارشنبه 8 ژانویه (18 دی) که از تهران عازم کی‌یف بود هدف حمله موشکی سپاه پاسداران قرار گرفته و سرنگون شد. تمام 176 سرنشین این هواپیما جان باختند. شیوع ایدز در روستاها با توجه به تابوها و انگ اجتماعی که این بیماری در محیط‌های روستایی دارد می‌تواند به شیوع آن دامن بزند منبع: همشهری آنلاین. ایران پس از سه روز انکار، اعلام کرد که این اتفاق ناشی از"خطای انسانی" بوده و هواپیمای اوکراینی به اشتباه هدف قرار گرفته است.

برخی کشورها از جمله اوکراین و کانادا با اعلام اینکه ایران فاقد تجهیزات و تکنولوژی لازم برای بازخوانی اطلاعات جعبه سیاه است، خواستار تحویل آن توسط تهران به فرانسه هستند. .