ایران به اندازه شکست چند باره آمریکا قدرتمند است

12/10/1398 01:23 ب.ظ

فرمانده کل سپاه: *کشور را به سمت جنگ نمی‌بریم *آنقدر موشک انباشته‌ایم که هر قدرتی را می‌توانیم با آن نابود کنیم *ایستادن در جنگ اقتصادی سخت است و تقریبا بیشتر کشورها نمی‌توانند از عهده آن بر بیایند *اگر این تحریم‌ها علیه آمریکا اعمال می‌شد قطعا فرو می‌ریخت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه به آمریکا این را می گوییم که در مورد ملت ایران با ادبیات درست سخن بگویند، گفت: ما به اندازه شکست چند باره آن‌ها قدرتمند هستیم و آن کسانی که باید نگران باشند، دشمنان هستند. وی افزود: خدا را سپاس می گویم که در جمع مردان آهنین اراده و صاحبان ایمان های مستحکم هستم. شما آمده اید تا در یک انسجام و پیوستگی به یگدیگر در مقابل آرایش جنگی دشمنان خدا و ایران، صف آرایی کنید و این زیباترین اتحاد است.

شما در متن تاریخِ پرافتخار و جاودان ملت بزرگ ایران هستید؛ سخت ترین صحنه های نبرد را دیده اید و طعم پیروزی را نیز چشیده اید. طعم آزاد کردن کرخه و کارون، عبور از اروند، آزادی خرمشهر، شکستن محاصره آبادان و ایستادگی را چشیده‎اید. همه شهرهای خوزستان جلوه‌گاه فداکاری، ایثار و درخشش روح ایمان شده بودند. هیچ کس نمی تواند این تاریخ پرشکوه را فراموش کند. اما این انتهای ماجرا نبود؛ شما دشمن را از سرزمین بیرون راندید و نشان دادید که می توان در برابر شیاطین ایستاد و پیروز شد.

به گزارش ایسنا، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ایران به برکت اسلام و در پرتو ولایت در مقابل هیچ دشمنی زانو نمی زند و تسلیم نمی شود. ایران با اسلام و ولایت می تواند بر قدرت های بزرگ چیره شود، آن ها را بشکند و ناامیدشان کند؛ نه تنها در کشور بلکه در هر نقطه ای که مسلمان مظلومی تحت ستم مستکبران باشد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

بسیج و سپاه پاره‌ای از مردم ایران هستند، خامته‌ای دزد و جنایتکار است ضمن اینکه فساد و تباهی را در دنیا اشاعه می‌دهد. دلیل عقلی برای حمایت و دفاع از خامنه‌ای جنایتکار وجود ندارد و سپاه نباید خود را فدای یک شخص دزد جنایتکار و احمق بکند، سپاه هرچه زودتر به مردم بپیوندد. یکی به این کسخل بگه امریکا خودش به تنهایی بیش از 24٪ اقتصاد دنیاست، بماند که خیلی از کشورهای دیگه دنیا هم اگه رثنقی تو اقتصادشون هست به واسطه‌ی کمپانی‌های امریکاییه که تو اون کشورا فعالیت دارند

اگه اینا میدونستن میتونن آمریکا که هیچ عربستانو بزنن تا حالا اینکارو صد بار انجام میدادن همین الان مردم توان خرید هیچیو ندارن شما مثل چی پول دارین مردم ندارن موشک به چه درد ما میخوره بابا تو ارزش پول از فقیر ترین کشور های جهان پایین تریم کشور و به سمت جنگ نبردید و وضع مملکت الان از تمام کشورهای جنگ زده بدتره

پوشک انباشته کنید، خیلی لازمتون میشه

هشدار ایران به کاخ سفید نسبت به هرگونه واکنش نسنجیدهسخنگوی وزارت خارجه: وقاحت مقامات آمریکایی در حدی است که پس از به خاک و خون کشیدن حداقل ۲۵ نفر و تعداد زیادی مجروح از مردم عراق، اینک در یک فرافکنی آشکار و سبُک، اعتراض مردم عراق به این اقدامات خود را به جمهوری اسلامی ایران منتسب می‌کنند مردم عراق !؟!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (تا خود بغداد) بسکه دست همه گزک دادین. چرا به هند ربط نمیده؟ چرا به تاجیکستان ربط نمیده؟ آنهایی که در عراق توسط پهبادهای آمریکایی به درک واصل شدند مردم نبودند بلکه تروریست های وابسته به خامنه ای و قایم سلیمانی بودند

پمپئو: رنج اقتصادی باور نکردنی بر ایران اعمال کردیم/ از مردم ایران حمایت می‌کنیم!پمپئو مدعی شد: رنج اقتصادی باور نکردنی بر ایران اعمال کردیم هرگاه متوجه عملکرد بدخواهانه ایران شویم، آن‌ها را مسئول می‌دانیم در تمام مدت این ۳ سال که روی کار آمده‌ایم،درحال قانع کردن ایران بوده‌ایم که مانند کشوری عادی رفتار کند از مردم ایران حمایت می‌کنیم!

پومپئو: حمله به سفارت آمریکا نباید با تظاهرات عراقی‌ها علیه ایران اشتباه شودوزیر خارجه آمریکا گفته است که حمله به سفارت آن کشور در بغداد نباید با 'تلاش مشروع معترضان عراقی علیه فساد صادراتی از سوی ایران' اشتباه گرفته شود. ایران اتهام ارتباط با این حمله را رد کرده و یک جریان سیاسی عراق هدف از این حمله را پایان دادن به اعتراضات مردمی دانسته است. دقیقا اینا دوتا موضوع جداست. فقط این‌یکی موضوع یکم درد داشت نه؟😂 لعنت به روباه پیر ومرگ بر امریکایی اشغالگر وموشک جواب موشک وتحلیل وتجزیه هم نداره،کشته باید کشته شود والسلام👊👊👊✌💪 علیه رژیم اخوندی نه ایران کسکش مادر جنده صیغه زاده عرزشی عرب زاده کسکش

ترامپ خطاب به ایران: بهای گزافی خواهید پرداخت و این یک تهدید است نه هشداردونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریكا شامگاه سه‌شنبه 31 دسامبر تأکید كرد كه ایران بهای گزاف حمله طرفداران

سایت چکی: استراماچونی پولش را گرفت و هرگز به ایران برنمی‌گردد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnimیک سایت چکی به وضعیت سرمربی تیم فوتبال استقلال اشاره کرد و نوشت که دوران حضور او در این تیم قطعاً به پایان رسیده است.

ترامپ: به دنبال جنگ با ایران نیستمدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پس از مسئول دانستن ایران در حمله به سفارت کشورش در بغداد اعلام کرده بود که تهران باید برای آنچه وی «طراحی و سازماندهی حمله» خواند «بهای سنگینی بپردازد». آمریکا غلط کرده و پروپاگاندای رسانه‌ای او، رضالت کامل را بر علیه مردم عراق به جا می‌آورد، آنوقت مردم ایران و عراق را بر علیه هم می‌شوراند و رسانه‌هایش می‌خواهند او را تطهیر کنند. ترامپ دوست داره این فرصت و داشته باشه که با ایران مذاکرات داشته باشه تا تو انتخابات ازش بهره ببره ولی درصد امکان چنین رخدادی خیلی پایینه . 🔯✝️💝👑✝️🔯

سردار سرلشکر حسین سلامی در همایش طلائیه‌داران امنیت و خدمت (دیدار با بسیجیان خوزستان) که امروز (۱۲ دی‌ماه) در تالار امام خامنه ای مجتمع فجر اهواز برگزار شد، اظهار کرد: استان خوزستان سمبل مقاومت قهرمانانه ملت بزرگ ایران در تاریخ انقلاب اسلامی است. خوزستان قبله دل های ملت ایران است. سرزمینی که رایحه دل انگیز شهادت، استقامت و جهاد در راه خدا، برای همیشه مشام انسان آزاده را عطرآگین می کند. همه ملت ایران در خوزستان احساس زادگاه بودن را دارند. مردم خوزستان مردم استقامت و مقاومت هستند، مردان و زنان این سرزمین شکست‌دهنده سختی‌ها هستند، نه تنها در جنگ بلکه در برابر همه سختی ها می ایستند.

وی افزود: خدا را سپاس می گویم که در جمع مردان آهنین اراده و صاحبان ایمان های مستحکم هستم. شما آمده اید تا در یک انسجام و پیوستگی به یگدیگر در مقابل آرایش جنگی دشمنان خدا و ایران، صف آرایی کنید و این زیباترین اتحاد است. شما در متن تاریخِ پرافتخار و جاودان ملت بزرگ ایران هستید؛ سخت ترین صحنه های نبرد را دیده اید و طعم پیروزی را نیز چشیده اید. طعم آزاد کردن کرخه و کارون، عبور از اروند، آزادی خرمشهر، شکستن محاصره آبادان و ایستادگی را چشیده‎اید. همه شهرهای خوزستان جلوه‌گاه فداکاری، ایثار و درخشش روح ایمان شده بودند. هیچ کس نمی تواند این تاریخ پرشکوه را فراموش کند. اما این انتهای ماجرا نبود؛ شما دشمن را از سرزمین بیرون راندید و نشان دادید که می توان در برابر شیاطین ایستاد و پیروز شد.

به گزارش ایسنا، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ایران به برکت اسلام و در پرتو ولایت در مقابل هیچ دشمنی زانو نمی زند و تسلیم نمی شود. ایران با اسلام و ولایت می تواند بر قدرت های بزرگ چیره شود، آن ها را بشکند و ناامیدشان کند؛ نه تنها در کشور بلکه در هر نقطه ای که مسلمان مظلومی تحت ستم مستکبران باشد. این‌ها مشخصات ما هستند و دنیا آن را دیده است اما دشمنان ما از دشمنی دست بر نداشتند، آن ها تلاش کردند همه عرصه ها را علیه ملت ایران فقط به جرم استقلال طلبی، حریت و آزادگی، حق طلبی، اسلام خواهی، دفاع از مظلومان و تسلیم نشدن در برابر استکبار و به جرم سرپا ایستادن، قد کشیدن و تبدیل شدن به شجره تنومند، به میدان جنگ تبدیل کنند.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه دشمنان از جنگ های فرهنگی و بمباران رسانه ای در فضای حقیقی و مجازی برای سست کردن اراده ها، ناامید کردن، عقب نگه داشتن ایران و هجوم به فرهنگ ایران اسلامی استفاده می کنند، بیان کرد: دشمنان آتشبارهای رسانه ای خود را با همه قوا علیه ایران بسیج کردند و به جنگ با ملت ایران آمدند و هنوز هم هستند؛ هرچند که شکسته و نا امید هستند و این نا امیدی را می توان در چهره مقاماتشان دید.

وی افزود: دشمن در عرصه سیاسی همه تلاش خود را برای منزوی کردن ملت به کار بسته است اما قدرت و نفوذ سیاسی این سرزمین در منطقه و جهان آنقدر قوی است که همه می دانند گره ها بدون وجود این کشور باز نمی شوند. ایران امروز در نظام جهانی، یک کشور معتبر، نظامی سربلند، یک کنشگر، یک مدافع قدرتمند از مظلومان و یک نیروی موثر است که همه به او احترام می گذارند و می دانند بدون دخالت او، هیچ معادله پیچیده و معمای سیاسی قابل حل نیست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن، ما را در محاصره و تحریم اقتصادی، علمی و صنعتی قرار داد تا پیشرفت نکنیم، وابسته بمانیم، برای حل مسائل‌مان دستمان را پیش بیگانه دراز کنیم، سرنوشت‌مان را به آن‌ها بسپاریم و زندگی خود را در گرو اراده آن ها قرار دهیم. از دید دشمنان، تحریم نسخه ای از تسلیم بود تا با ترکیب عملیات روانی پیچیده، ملت ما را تسلیم کنند اما این بار هم ملت با هدایت الهی و رهبری، ایستاد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه ایستادن در جنگ اقتصادی سخت است و تقریبا بیشتر کشورها نمی توانند از عهده آن بر بیایند، تاکید کرد: اگر این تحریم ها علیه آمریکا اعمال می شد قطعا فرو می ریخت اما ایران بزرگ ایستاد و در اوج فشار حداکثری دشمن، جوانان ما به میدان علم و فناوری آمدند و در فضای تحریم، پیشرفته ترین تجهیزات و تاسیسات را ساختیم. هرچه دشمن اندیشید و فتنه کرد، برای ملت ایران فرصت ساخت و ما را پیش برد.

وی ادامه داد: تحریم ها در عرصه های دفاعی، عمرانی و فنی، ما را به خود متکی ساخت. به عنوان مثال توانستیم به هواپیماهای بدون سرنشینی دست یابیم که هزاران کیلومتر آن سوی نقطه پروازش می توانند با دقت صد درصد نقطه ای را مورد هدف قرار دهند. ما موشک های بالستیکی ساختیم که سرعت ورود آن ها به جو، چند برابر سرعت صوت است و می توانند شناورهای متحرک در دریا را مورد هدف قرار دهند. این ها اختصاصات و انحصاراتی از فناوری هستند که نمی توانید آن ها را در نقطه دیگری بیابید. پدافندهای هوایی نقطه زن از فراز پدافندهای هوایی قدرت های پیشرفته نیز عبور کرده اند و بهتر از آن ها عمل می کنند.

به گزارش ایسنا، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: ما همه نیازهای خود را در داخل کشور تولید می کنیم و به هیچ کس نیاز نداریم. ما استراتژی دشمن را شکست داده ایم. این واقعیت امروز آشکار است آن ها می خواستند ما را با فقر آشتی دهند ولی ما به فضل الهی با هر چیزی که بخواهد به ملتمان آسیب وارد کند، می جنگیم و آن را از بین می بریم. درست است آنقدر موشک انباشته ایم که هر قدرتی را می توانیم با آن نابود کنیم اما تکیه گاه اصلی ما مردم هستند.

وی بیان کرد: دلیل قدرت ما این است ک دشمن، هر حادثه ای حتی بیرون از کشور را به ما نسبت می دهد. دشمن در عراق ناکام می شود این ناکامی را به ما نسبت می دهد. مردم عراق در مقابل دشمن می ایستد اما دشمن می گوید ایستادگی ناشی از نفوذ ایران است. البته این اعترافی به قدرت ایران است اما ایران در امور داخل کشورها دخالت نمی کند. نفرت از آمریکا در جهان اسلام موج می زند و دلیل آن عملکرد آمریکا است. وقتی آمریکا نیروی ضد تروریست حشد الشعبی عراق را که در شکست داعش نقش اصلی داشت، بمباران می کند و در سرزمین خودشان به شهادت می رساند، آیا جز عکس العمل سنگین مردم عراق چیز دیگری را انتظار دارند که آن را به ایران نسبت می دهند و تهدید می کنند؟ همانگونه که دیروز رهبر فرمودند"ما کشور را به سمت جنگ نمی بریم اما از هیچ جنگی هم نمی ترسیم".

سرلشکر سلامی افزود: ملت ایران در حوادث گذشته به جنگ اقتدا نکرده است اما هر مهاجمی را نابود کرده است. به آمریکا این را می گوییم در مورد ملت ایران با ادبیات درست سخن بگویند ما به اندازه شکست چند باره آن‌ها قدرتمند هستیم. آن کسانی که باید نگران باشند، دشمنان هستند. دنیا ما را در جنگ هشت ساله درحالی که در ابتدای قدرت خود بودیم، تجربه کرده است. امروز در اوج قدرت خود هستیم، پس دشمن مراقب گفته های خود باشد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان گفت: ما با هم پیش می رویم، ایران را می سازیم و مشکلات مردم خوزستان را همه باهم حل می کنیم. همانگونه که در جنگ همه آمدیم. همچنین در سیل، خوزستان همه ایران شد امروز هم خوزستان همه ایران است. خوزستان قلب ایران و قبله دل های ما است.