ایران حمله به دیپلمات تُرک در اربیل را محکوم کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ضمن محکوم کردن حمله به دیپلمات‌های سرکنسولگری ترکیه در اربیل با دولت و ملت ترکیه ابراز همدردی کرد

.سیدعباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله به دیپلمات‌های سرکنسولگری ترکیه در اربیل عراق را به شدت محکوم و با دولت و ملت ترکیه بویژه خانواده قربانیان این حمله، ابراز همدردی کرد.

گفتنی است یکی از کارمندان سرکنسولگری ترکیه در اربیل عراق طی حمله مسلحانه در رستورانی در این شهر به شهادت رسید. حمله مسلحانه زمانی صورت گرفته که دیپلمات‌های ترکیه برای صرف غذا در این رستوران حضور داشتند. رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در توئیتر خود حمله به کارکنان سرکنسولگری را «نفرت انگیز» خواند و اعلام کرد: به همراه مسئولین محلی و مرکزی عراق تلاش برای یافتن فوری عاملان حمله به کارکنان سرکنسولگری ترکیه در اربیل را آغاز کردیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نهیب رهبر ایران به اروپا: ایران به کاهش تعهداتش در برجام ادامه خواهد دادآیت الله خامنه ای گفته است که ایران به روند کاهش تعهدات خود در توافق هسته ای ادامه می دهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ایران حمله تروریستی به اعضای سرکنسولگری ترکیه در اربیل را محکوم کردسخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی علیه اعضای سرکنسولگری ترکیه در اربیل عراق را که منجر به کشته شدن یک دیپلمات و دو تن دیگر از اعضای سرکنسولگری ترکیه در این شهر شد، به شدت محکوم و با دولت و ملت ترکیه بویژه خانواده قربانیان این حمله، ابراز همدردی کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: حمله به کنسولگری ما در اربیل را به شدت محکوم می کنیمرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه: حمله بی‌شرمانه به کارکنان سرکنسولگری ما در اربیل را محکوم می‌کنیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران: یک نفتکش خارجی به دلیل نقص فنی به آب‌های ایران هدایت شده استعباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه ایران گفته یک نفتکش خارجی به علت نقص فنی توسط یدک‌کش‌ها و برای تعمیرات به لنگرگاهی در آبهای ایران کشیده شده است. پیش از این اظهارات روزنامه آمریکایی واشنگتن پست گزارش کرده بود که مطلع شده یک نفتکش متعلق به امارات از دو روز پیش در حال عبور از تنگه هرمز در آب‌های متعلق به ایران متوقف شده و دستگاه ردیابش از آن زمان خاموش شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: پیشرفت‌های زیادی در مورد ایران به دست آمده؛ می‌خواهیم به آنها کمک کنیمپرزیدنت ترامپ: ایالات متحده خواستار خروج ایران از یمن است رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به پرسشی در مورد ایران گفت که پیشرفت‌های زیادی در مورد ایران به دست آمده و افزود: ایالات متحده خواهان تغییر رژیم در ایران نیست. ما خواهان کمک و همکاری با تهران هستیم.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ: پیشرفت‌های زیادی در مورد ایران به دست آمده؛ می‌خواهیم به آنها کمک کنیم🔺پرزیدنت ترامپ: پیشرفت‌های زیادی در مورد ایران به دست آمده؛ می‌خواهیم به آنها کمک کنیم ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه در حاشیه دیدار با اعضای کابینه‌اش دقایقی با خبرنگاران گفت‌و‌گو کرد و به پرسش‌های آنها پاسخ داد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »