ایران از «تغییر لحن» عربستان سعودی استقبال کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه ایران می‌گوید، تهران و ریاض می‌توانند با پشت سر گذاشتن اختلافات، وارد فصل تازه‌ای از تعامل و همکاری برای نیل به صلح، ثبات و توسعه منطقه‌ای شوند.

ایران از تغییر لحن عربستان سعودی و ولیعهد این کشور استقبال می‌کند. سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، روز پنجشنبه ۲۹ آوریل در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات ولیعهد عربستان سعودی، اعلام کرد تهران از بهبود مناسبات با ریاض استقبال می‌کند.

اظهارات سخنگوی وزارت امور خارجه ایران بعد از آن طرح می‌شود که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی چهارشنبه شب در گفتگو با شبکه العربیه ابراز امیدواری کرد که ایران و عربستان روابط خوبی با یکدیگر داشته باشند. همچنین اخباری در خصوص دیدار میان علی شمخانی و ویلیام برنز، رئيس سازمان سیای آمریکا و یک مقام ناشناس سعودی در پایتخت عراق منتشر شده است.سخنگوی وزارت خارجه ایران می‌گوید، تهران با ارائه پیشنهادات و طرح‌هایی برای گفتگو و همکاری در منطقه خلیج فارس از جمله طرح صلح هرمز،همواره پیشگام همکاری منطقه‌ای بوده و از تغییر لحن عربستان سعودی استقبال می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از خدا مسئلت داريم كه چندین بار آنچه را که برای ما آرزو می کنید به تو بدهد

باقبولی شکست امریکا درجنگ افغانستان متحدین ونظام های دیگریکه امریکاحامی وپشتیبان شان است نتیجه‌آ چنین مواقف خودراتجدیدخواهندکرد.

عربستان بخاطر اثرات اقتصا‌دی جنگ یمن مردم کشورش را بدبخت کرد، دیگه مجبوره

خیلی هم عالی . فردا نره دو تا موشک بندازه برینه باز به آغاز روابط

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جمهوری اسلامی ایران از تغییر لحن عربستان سعودی استقبال می‌کندواکنش ایران به اظهارات اخیر ولیعهد عربستان سخنگوی وزارت خارجه: *ایران و عربستان می‌توانند وارد فصل تازه‌ای از تعامل شوند *جمهوری اسلامی ایران ایران از تغییر لحن عربستان سعودی استقبال می‌‌کند انصافا به مردم یمن خیانت نکنید گر چه شماها پالونتون کجه و رقاصه کدخدایید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«بازداشت» بیش از 200 نفر از کارکنان قوه قضائیه ایرانسخنگوی قوه قضائیه ایران، از بازداشت بیش از 200 نفر از پرسنل بخش‌های مختلف قوه قضاییه و تعدادی از سردفتران اسناد رسمی خبر داد.به گزارش خبرگزاری «ایسنا»،
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

توافق بر سر تبادل زندانی میان ایران، آمریکا و انگلیس و آزادی بخشی از اموال ایرانمنابع خبری از تبادل زندانی میان ایران، آمریکا و انگلیس و آزادی بخشی از اموال بلوکه شده ایران خبر دادند. دیروز جیسون رضائیان آزاد شد و پول آزادی اش شد مثلا شد حاصل پیروزی برجام در حالی که ... امروز ... بلاخره گروگانگیری جواب داد ؟! جمع_کنید_کاسه_کوزه_تون بازم میخوان حواس مردمو با این چیزا پرت کنن...تنها چیزی که باید انجام بشه رفع کلیه تحریم هاست ولاغیر...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران: ارز مورد نیاز خرید واکسن کرونا از روسیه از محل مطالبات عراق پرداخت می‌شودوزیر نیروی ایران گفت که ارز مورد نیاز خرید واکسن کرونا از روسیه از محل مطالبات عراق پرداخت خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی کنگره از پایان مهلت سه‌ماهه آژانس قبل از دستیابی به توافق جدید با ایرانجمهوری‌خواهان کنگره از وزیر امورخارجه آمریکا خواستند راهبرد خود برای اطمینان از شفافیت هسته‌ای ایران در جریان مذاکرات اتمی را به کنگره ارائه کند. به گزارش کنگره رو دعوت به خویشتنداری می کنیم .. جمهوری اسلامی هم محکوم می کنیم ! 🙂 نگفتم بهانه بعدی میشه حقوق بشر؟این واژه حقوق بشر بزرگترین خدمت رو به غرب کرده.به اسم حقوق بشر چه جنایتها و کشتارها ، غارتها و فروش سلاح هایی که نکرده !!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »