ایران یک فروند شناور را در جزیره قشم توقیف کرد

09/03/1401 11:25 ق.ظ

رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند شناور با 106هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در جزیره قشم خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند شناور با 106هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در جزیره قشم خبر داد. - خبرگزاری آناتولی مجتبی قهرمانی، رئیس کل دادگستری هرمزگان ایران گفت: یک فروند شناور با 106هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در جزیره قشم توقیف شد و قاچاقچیان قصد داشتند این محموله سوخت را به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس منتقل کنند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی با بیان اینکه با رصد اطلاعاتی شناور مورد نظر، شناسایی و توقیف شد، اظهار کرد: 9 خدمه این شناور نیز دستگیر شدند که جهت تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت هستند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در آب‌های جزیره قشمسقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در آب‌های جزیره قشم *برخی از منابع محلی از سقوط یک فروند هوایپما کوچک در آب‌های اطراف روستای کووه‌ای جزیره قشم خبر می‌دهند *به گفته صیادان محلی چند سرنشین این هواپیما از آب گرفته شده و در سلامتی کامل هستند

یک فروند هواپیمای آموزشی در استان هرمزگان ایران سقوط کردفرماندار جزیره قشم در استان هرمزگان ایران از سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در سواحل این جزیره خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

حمله مسلحانه به دو مأمور پلیس در تهران و یک پلیس در سیستان و بلوچستانهم‌زمان با انتشار خبر کشته شدن یک مامور انتظامی در سیستان و بلوچستان در پی حمله مسلحانه، دو مامور دیگر در پی تیراندازی در تهران زخمی شدند. ملت دلاور ایران جواب فرمانده رو دارن میدن . خداحافظ فرمانده😂 این عملیات ها باعث دست کشیدن نیروهای سرکوب از جنایت میشه نه خواهش زدن_بزن آتش_جواب_آتش متروپل_‌آبادان

مفقود شدن یک هواپیمای مسافری در نپال با ۲۲ سرنشینیک هواپیمای مسافری با ۲۲ سرنشین روز یکشنبه در نپال مفقود شده، و در میان سرنشینان آن چند تبعه خارجی از جمله چهار هندی وجود دارند. نکنه عبدالباقی پاس هندی داشته؟

بیش از ۹۰ درصد جرایم جنایی در کمتر از یک ماه کشف می‌شودرئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: امروز پلیس آگاهی اشرافیت قابل توجهی بر مجرمان دارد و تمام حرکات و اقدامات مجرمان را تحت کنترل دارد و آنها را از اقداماتی که در تدارکات هستند، باز می‌دارد.

یک هواپیما در نپال ناپدید شد | DW | 29.05.2022در نپال یک هواپیمای مسافربری که به سمت یک منطقه محبوب کوهنوردان در حرکت بود، ناپدید شده است. گفته می‌شود که هواپیما حامل ۲۲ سرنشین، از جمله دو آلمانی است. کارشناسان و نیروهای امدادی عملیات جستجو را آغاز کرده‌اند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند شناور با 106هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در جزیره قشم خبر داد.تهران/ خبرگزاری آناتولی

مجتبی قهرمانی، رئیس کل دادگستری هرمزگان ایران گفت: یک فروند شناور با 106هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوییل در جزیره قشم توقیف شد و قاچاقچیان قصد داشتند این محموله سوخت را به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس منتقل کنند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، وی با بیان اینکه با رصد اطلاعاتی شناور مورد نظر، شناسایی و توقیف شد، اظهار کرد: 9 خدمه این شناور نیز دستگیر شدند که جهت تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت هستند.

به گفته رئیس کل دادگستری استان هرمزگا‍ن سوخت‌های کشف شده از این شناور طبق روال قانونی با دستور قضایی تحویل شرکت پخش و توزیع فرآورده‌های نفتی شد و به چرخه توزیع قانونی بر می‌گردد.