ایران: سفر امیرعبداللهیان به بغداد موفق بود

08/06/1400 02:01:00 ب.ظ

ایران: سفر امیرعبداللهیان به بغداد موفق بود سخنگوی وزارت امورخارجه ایران، سفر حسین امیرعبداللهیان به بغداد را «موفق» خواند و گفت پرداختن به حاشیه‌های سفر وزیر جدید درست نیست.

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران، سفر حسین امیرعبداللهیان به بغداد را «موفق» خواند و گفت پرداختن به حاشیه‌های سفر وزیر جدید درست نیست. - خبرگزاری آناتولی 30.08.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امورخارجه ایران امروز 30 اوت در نشست خبری خود با اشاره به نشست منطقه‌ای بغداد گفت: در مورد ایران و عربستان گفت‌وگوی بیشتری نسبت به سابق انجام نشده است.

هیچ بن بستی میان این دو کشور بزرگ نیست که قابل حل نباشد و تنها به اراده سیاسی و به اقدام در پایتخت‌های دو کشور نیاز دارد و این امر می‌تواند کمک کننده باشد.

وی سفر حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جدید ایران به بغداد را «موفق» خواند و گفت: پرداختن به حواشی که بخواهد متن را کمرنگ کند، درست نیست. این سفر دستاوردهای زیادی داشته است. همگان می‌دانند ایران در عراق و منطقه چه نقشی دارد. اجلاس بغداد در مسیر همگرایی‌های بیشتر بود و همانطور که امیرعبداللهیان گفتند، ما سرنوشتی در منطقه داریم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

خروج از افغانستان؛ آغاز سفر وزیر خارجه آلمان به کشورهای منطقه | DW | 29.08.2021وزیر خارجه آلمان در سفری چهارروزه به پنج کشور منطقه، درباره وضعیت افغانستان و خروج شهروندان این کشور رایزنی خواهد کرد. هایکو ماس در نخستین ایستگاه در ترکیه با مولود چاووش اوغلو، همتای ترک خود دیدار می‌کند. با همون ترکیه که آشپز منطقه شده صحبت کنید کفایت دارد آذربایجان وارمنستان وسوریه وحالا افغانستان را چنان مثل سوپ درست کرده که در فکرم که غذای اصلی رو چی تدارک دیده؟ بعدش باقلوا و احتمالا یک پیک خلیج فارس هم در آخر میچسبد افسوس که چوپانی گله به گرگان به سپردید!

تیشه «حوزه هنری» به ریشه دختران علاقه‌مند به رشته نمایش

آخرین تحولات دره پنجشیر؛ کاهش امید طالبان به توافق و هشدار مخالفان نسبت به جنگ طولانی‌مدتهمزمان با کاهش امیدواری شبه‌نظامیان طالبان به موفقیت مذاکرات آنها با جبهه مخالفان مستقر در دره پنجشیر، طرف مقابل نیز شکست مذاکرات دو جانبه را «خطری بزرگ» توصیف کرد و نسبت به آغاز جنگی طولانی مدت در افغانستان هشدار داد. درودها دوستان فردا دوشنبه 30.8.2021 تبر بر صبرواستقامت 21.1.1443 رستاخیز بر کیمیاگر 8.6.1400 صبرواستقامت بر ازدواج امیدوارم احمد مسعود و امرالله صالح بهمراه سربازان افغان در پنجشیر بتوانند مقاومت کنند و جلوی طالبان رو بگیرن امیدوارم به احمد مسعود کمک بشه درود بر شما، ایران و مردمش برای شما چقدر ارزش دارد؟؟؟ قیام_سپید

حمله موشکی و پهپادی به پایگاه هوایی یمن دست‌کم ۳۰ کشته به جا گذاشتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

پیشنهاد بنت به بایدن برای تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با ایرانپیشنهاد بنت به بایدن برای تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با ایران رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که نخست‌وزیر این رژیم به رییس‌جمهور آمریکا پیشنهاد تشکیل ائتلافی شبیه به ناتو برای مقابله با تهدیدات ایران داده است همه را برق میگیره ما را چراغ نفتی! حتما بایدن به او خواهد خندید. خوب همین ناتو امروز دارد همین کار را در لوای دیگری انجام میدهد. ایجاد گروه دیگر باعث شکافهای بیشتری خواهد شد. بنتعلی گوخورد

دلخور کردن مهمان و نارضایتی میزبان؛ محصول اولین سفر وزیر خارجه جدید ایرانهر احمقی برسه به وزارت و از قبل تعلیم و اموزش ندیده باشه ، میشه همین رفتارهای خارج از عُرف